bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
haylaz mahalle çocuklarını tanımlarken kullanılan x'in oğlu, y'nin kızı kalıbından türediğini düşündüğüm bir kullanıcı adı.

amma burada bişiye diggat itmek ilazım o sondağı -in yok mu? ha işte onu -ing diyi okuyacağın e mi? gırtlaktan virince daha iyi olur yağni...
turban serbestisinden sonra okuma fisleri başlığını eksi sözlük'ten çalmış yazar.
kadın vucüdu başlığını ekşi sözlükten çalmış hırsız.
turban serbestisinden sonra okuma fisleri başlığını nereden çaldığının önemi yok
içeriğinin komik olması çok yeterli oldu. akşam akşam abuk sabuk dizilerden sonra gülümsetmeyi başarabilmiş yazar.
şimdi işin sözlük yazarlığını hiç bilmiyormuş gibi davranmak yanlıştır. HEle ki tamamen işine geldiği şekilde olaya yaklaşıp, düz mantık yürütmek mevzuunun tamamen kaba etinden anlaşılmış olduğuna dalalettir.

Elbette biliyoruz uludağ sözlük'te su, hava, toprak, odun başlığını açarsan, bu ortak kullanım alanı içinde bulunan genel kavramlardır. Yani bu başlığı açana "e kardeşim senin aklına nereden geldi su başlığını açmak diyemeyiz" lakinKamuda turban serbestisinden sonra okuma fisleri başlığının sadece kamu'da kısmını atarak büyük bir şark kurnazlığı yaparak sözlüğe taşımak alenen hırsızlıktır. He başlığı bu şekilde yontarak buraya taşıyan yazar bunun suç olduğunu bilip, pişkinliğe vuruyorsa hakikatten yavuz hırsız misali ev sahibini bastırma maksadı güdüyordur. ya da böyle bir durumun geçerli olamayacağından haberdar değil ise, mevzuata hakim değilse kusura bakmasında sözlükte yeri yok bu adamın.
(bkz: müdür bu buna konuş)
bizde eksisozluk okuyoruz.*
burada intihal söz konusudur. esinlemedir. araktır.
ozel mesajdan ben eksi sozlukte yaziyorum seklini koyan uuser.ustune gitmeyin ssg ye sikayet eder.
başka sözlükten başlık taşımak silinme nedenidir.

kaldı ki yazar! -ben bu payeyi vermiyorum- ya da sözlük kullanıcısı bir arkadaş "e çalmışsa çalmış, ne güzel güldük eğlendik" diyor. iyi o zaman eğlenmek için ben depeyi'nin entrylerini taşıyayım bir başkası otisabi'ninkileri taşısın oradan buraya yığalım. hatta hiç taşımaya gerek yok direkt oradan okuyalım ne akıllıyız değil mi? evet.
pkk sempatizanı olanlara pkk sempatizanı diyen kişi.