1. 1.
  hip hop tarzında giysi, ayakkabı ve aksesuar üreten amerikalı bir firma ,kurucusu 4 tane zenci arkadaşmış.
  ... say
 2. 2.
  üstte çok işporta duran giysiler üreten müseccel marka
  ... plug in baby
 3. 3.
  bir de bunun how high adlı filmde sözü geçen bufu modeli mevcuttur...
  ... phyxius
 4. 4.
  web adresi http://www.fubu.com olan ıce cube tarafından kurulmuş hiphop tarzında giysi ayakkabı bilumum şeyler üreten marka.anlamıda biz yaptık biz giyeriz.
  ... thug life nigga
 5. 5.
  4 siyahi kafadar tarafından evlerinde başladıkları üretimlerini daha sonra büyüyeterek dünya çapında adını duyuran,
  2006 yılında türkiyede bir firmanın lisans haklarını satın aldığı daha sonra yürütemeyip başka bir firmaya sattığı ve satın alan firmanında etkili olamadığı marka.Türkiyede pek tutmadı heralde..
  ... kariyerli
 6. 6.
  açılımı ''for us, by us''tır..
  ... rapper ninja
 7. 7.
  Dünya çapında ün yapmış ilk hip-hop giyim markalarından biridir. 1992 yılında 4 ahbap çavuş siyah tarafından kurulmuştur. Sanılanın aksine Ice Cube bu markaya hiçbir zaman sahip olmamıştır. ilk kurulduğu zaman For Us By Us açılımı ile kurulmamıştır doğrusu Five Urban Brothers United'tır. Ancak daha sonra For Us By Us açılımı daha çok benimsenmiştir. Kuruluş amaçları Nike gibi markalarla rekabet etmektir. Çünkü onlara göre Nike Afro-Amerikan nüfus sayesinde para kazanmakta ancak söz konusu topluluğa yol, su, elektrik olarak bu paralar geri dönmemektedir. Markanın Muhammed Ali, Fat Albert, Harlem Globerotters gibi koleksiyonları vardır. Platinum Fubu markanın özel ürünler ürettiği kolleksiyondur. Ürünlerde parlak gri ve metalik renkleri sıkça kullanmışlardır. Kalıpları oldukça geniştir. Ülkemize orijinali gelmeden sahtesi gelen markalardan biridir. Laleli'de bir zamanlar bol bol görülürdü. Son dönemlerde ise Ecko Unlimited, Sean John , Rocawear gibi dev hip-hop giyim markalarıyla rekabet edemeyip pazar payı oldukça düşmüştür. Bu yönüyle Levi's'ın kaderini paylaşmaktadır.
  ... batman begins