bugün

Vitesle mitesle uğraşmayın. Direksiyonu En yakındaki duvara kırın. Çarpışmaya hazır olun. Iyiyi allah korur.
vites küçültüp küçük küçük el freni çekmek. sağa sola sürmek ve bariyer vs bir yere sürterek durmak.
Vites 5 'ten 1'e direk düşmez. Haa siz zorlar düşürürseniz tebrikler artık freninizin yanında şanzımanınızı da kaybetmişsinizdir.
Bisiklette uyguladığımız taktik sandaletli sağ ayak kırılarak göt hizasındaki takerlekle Demir arasına koyulur ve durdurulur.
Otomatik arabalar icin pekte cozumu yok gibi gozukuyor.
Uzun bir yoldaysaniz gaza basmadan gitmeye devam edin araba yavaşlasın yavaşça bir yere carparsaniz bişey olmaz,
Gidecek mesafe yoksa açın kapıyı atlayın.
Benzin bitene kadar sürmektir, tabi mümkünse en tenha yerlere doğru ve benzin bitince zaten duracakdır.
vites birer birer küçültülerek motor freni yaptırılır. mümkünse 1. vites dolaylarına inildiğinde yokuş bulunur. çıkılırken debriyaja asılınır. zurnanın zırt dediği noktada da el freni çekilir.
Otomatik vitesi ve elektronik el freni olan araçlar için ne yapmamız gerekiyor bunu da yazarsanız...
Gaza basarak en yakın duvara sürün.
Zaten vurunca duruyor.
freni doldurun.
bunu da ben mi söyliyim artık.
motor frenidir.
ufak araçlarda bulunmaz.
En yakındaki hastaneye gömün, şansınız varsa erken müdaheleden paçayı kurtarırsınız.
Vitesi sırasıyla bir alttaki vitese doğru küçültmek. En son birinci vitese kadar küçültmeyi başardığınızda zaten hızınız maksimum 30 km civarı olmuş olur, o zamanda el frenini yavaş yavaş çekerek yavaşlayıp durabilirsiniz.

Eğer ki bu kadar uzun vaktiniz yoksa ve hemen durmanız gerekiyorsa ne yapmanız gerekir inanın ben de bilmiyorum. O an artık yolda veya çevrede sizi yavaşlatıp durdurabilecek her türlü şeyi kullanınız.
güncel Önemli Başlıklar