bugün

mazlum t. isimli erkek eski sevgilisi kaza yapsın diye aracının fren hidroliğine iki kilo şeker dökmüş.

görsel
https://www.birgun.net/ha...2-kilo-seker-doktu-360496

--spoiler--
Bahçelievler'de özel bir hastanede çalışan hemşire kadın, otomobili ile işe gitmek için yola çıktı.

Seyir halindeyken freninin tutmadığını fark eden kadın, güçlükle durabildi. Aracını tamire gönderen hemşireye tamirhane çalışanları, fren hidroliği bölümünde şeker bulduklarını söyledi. Durumdan şüphelenen kadın, apartmanının güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi.

Hemşire, kayıtları incelediğinde 4 yıldır beraber olduğu ve geçtiğimiz günlerde şiddet nedeni ile ayrıldığı Mazlum T.'nın otomobilin yanına geldiğini gördü. Aracın anahtarı kendisinde de bulunan Mazlum T., kaputu açtıktan sonra motor kısmına 2 kilogram şeker döktü. O anlar ise apartmanın güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Gerçeğin ortaya çıkmasının ardından genç kadın, savcılığa giderek Mazlum T. hakkında suç duyurusunda bulundu. (DHA)
--spoiler--
yeryüzünde yaşayan en zeki millet biz türkleriz ama ne yazık ki bu zekayı misal almanlar gibi disipline ve girişkenliğe veya japonlar gibi hayatı çok kolay hale getirebilecek şekillerde kullanamıyoruz lan. adamdaki akla bak fren hidroliğine şeker döküp eski sevgilisi kaza yapsın diye fırıldak çeviriyor. güvenlik kamerasını hesap edememiş ama amacına ulaşsa bizim hangi emniyet hangi yargı organı gidip de fren hidroliğini kontrol edecekti de mevzuyu çözecekti..
Az tipe bak adamdaki ya. Bunla sevgili olan hemşirenin de ben amk.
fren merkezinin hidrolik kutusu 2 kilo şekeri nasıl almış anlayamadım.

yani esas sorun burada. böylesine follaş olmuş bir fren merkeziyle yola çıkılmamalıdır.
oç hidrolik hoşafı mı yapıyon.

tamam dedin ben bu kızın frenleri bozayım da kaza yapsın, aklına şeker dökmek nerden geldi. bu ülke insanın vizyonsuzluğu beni öldürecek. fren balatasına ezine peyniri sürseydin aq, hava filtresine çam balı dökseydin.
Şaşırdığım tek şey bir hemşirenin nasıl arabasının olduğu. Hele bir de özelde çalışıyormuş. ilginç.