bugün

göze hoş gelen futbolu domenech sayesinde oynayamayan aynı zamanda bir çok dünya yıldızınıda bünyesinde barındıran,bir teknik direktör bu kadar mı kötü futbol oynattırır dediğim milli takım.
(bkz: fransa milli futbol katilleri)
bir halt elde edemeyeceğini umduğum takımdır. haklarıyla gelmediler, ilk maçtan da ayarı yediler zaten. bunlar böyle oluyor ya, orası da ayrı. 98'de şampiyon oldular, 02'de gruptan çıkamadılar. sonra 06'da finalist oldular, bu sene de gruptan çıkabileceklerini pek sanmıyorum.
2002 dünya kupasında gol atamamışlardı. 2010 dünya kupasında da ilk 2 maçta gol atamadılar. rezil olsun ibneler. o ribery var ya o ribery, o mavun sandık var ya o mavun sandık, kıçına girsin onun.
irlanda'yı eledikleri geceyi hatırlıyorumda feci üzülmüştüm şimdi bu güzel ve anlamlı gecede gülüyorum sana fransa beter ol platini ile 2 maçta tek puan.
henry olmadan bir bok yapamayandır. *
dünya kupasından sonra laurent blanc'a emanet edilecek takım. trt spikeri aynen böyle dedi.

(bkz: allaha emanet ol)
Ettiğini bulan milli takımdır. El yordamıyla gelirsen, ofsayt gollerle gidersin böyle.
yeni hedefleri euro 2012 ve 2014 dünya kupası'na katılmak olması gereken takım.
bugün inanılmaz derecedde "göt" olan milli futbol takımı
(bkz: göt olmak)
yahu hadi bir takımın organize oyun oynayamamasını anlarım da bu fransayı bir türlü anlamıyorum. nerdeyse tüm takımda bi ölü toprağı var, adam gibi 2 pas, 1 ara pası, güzel bir orta hiç bişey mi olmaz bi takımda. ayrıca domenech'i hala görevde tutan zihniyeti de anlamış değilim, abartısız bütün fransanın istemediği bi adamı hemde bu kadar uluorta takımın içine sıçarken görevden almamanın mantığını anlamıyorum.*
vatan hasretini çok çabuk giderecek takımdır.
teknik direktörleri o kadar dandiktir ki, barcelona'yı versen lig düşürtür.
2010 dünya kupası grup maçlarında üzerlerinde ölü toprağı varmış gibi oynayan futbol takımıdır. şahsım adına keyifle izliyorum, haketmedikleri bir turnuvadalar, tez vakitte evlerine siktirip gitsinler. şimdi bu takımın büyük çoğunluğu siyahi oyunculardan oluşmakta. bu adamlar bizim hep sempatiyle baktığımız tarih boyunca ezilmiş, örselenmiş, hakları yenmiş kara çocuklara benzemiyorlar. herbirinin yüzünde küçük dağları ben yarattım ifadesi, benzerlerine nba' da rastlayacağımız dwayne wade ve lebron james kasıntılığı, ukalalığı, artizliği, egosu vs vs ne bok ararsan bunlarda aq. çok cool çocuklar o nedenle bireysel takılıyolar. ömer üründül' ün dediği gibi hatlar arası uyum ve kollektif futbolun katresi yok ibişlerde, bu nedenle başarılı olmak ihtimalleri hiç yok.
gallas 'ın 10 numara oynadığı takımdır.
(bkz: bak lan servet forvette oynuyo)
1984 ve 2000'de avrupa şampiyonu, 1998'de de dünya şampiyonu olmasına rağmen 2002'deki dünya kupasında 32 ülke arasında 29.olmuştur hafızam beni yanıltmıyorsa. 1 puan toplamış ve hiç gol atamamıştır. ayrıca 2010 dünya kupasında gruptan çıkamayacağını iddia ettiğim ve buna adımdan bile daha emin olduğum avrupa ülkesi. nitekim 2006 dünya kupasında nasıl finale çıktılar anlamış değilim hala.
adilikle gelen bu şekilde gider.
(bkz: ne oldum dememeli la noluyo aq demeli)
büyük ihtimalle, haftaya, 2010 dünya kupasında sezon finalini yapacak olan takımdır.
hiç hak etmeden katıldığı 2010 dünya kupası'nda sıçmaya devam eden takımdır. umulur ki son maçı da farklı kaybetsin.
(bkz: bal yapmayan arı)
henry'nin el ile attığı golden sonra bu kupada olmaması gereken takım. umarım derhal elenesi emperyalist ülkenin takımı.
milli takımın efsane ismi zidane'ın turnuva başındaki açıklamaları, anelka'nın domenech'e ettiği küfür yüzünden milli takımdan çıkarılması, patrice evra'nın aramızda bir hain var açıklaması, takım içinde sahadaki oyunada yansıyan düzensizlik ve oyuncular arasındaki iletişim sorunu... her anlamda çürümüş bir futbol takımı diyebiliriz.
kepaze bir futbol oynayan ya da oynatılan takım. 21 yaşındayım gümbür gümbür bi fransa milli takımı pek hatırlamıyorum.
bu zamana kadar elenmesine üzüleceğimi hiç tahmin etmediğim takımdır. elenmesine artık sevinilen takımdır. onlar maç yaparken biz uyuyoruz azizim...
güncel Önemli Başlıklar