bugün

görsel
Bence frank daha zengin. Banka hesaplarını ss atsınlar kapışmak istiyorlarsa.
banka hesabım geç ben borsacıyım para orada gömülü.
Evet en iyisi arka bahçede onları güreştirmek.
Talihsiz bir benzetme. Aynı masada otursan frank ile kulaklığın yoksa yanarsın. Ama 0 0 7 ile saatlerce, seve seve keyifli sohbet edersin. Çok farklı kişiler bunlar, ilki çekilmez, ikincisine doyulmaz. Zaten hem akp hem fenerbahçe fanatiği birini hayatımda istemem.
bu nasıl versus lan...
Lan bu kim benle vs ye girecek.

Ben hukuk fakültesi mezunu hem yurt içinde hem yurt dısında yüksek lisans yapmış doktora kabul almış adamım.

Bu yetersiz anca babadan kalan mallarıya övünüyor işte. Bir daha yapmayın kızarım bak ha.

Bu adres verdi gittm buna dayak atmaya kokorecci cıktı hatta bilinsin.
Ne kadar zor bir tercih ya ahahah.
versusun sol tarafı tercih edilesi duruyor. sıfır sıfır yedinin ayrı bir iticiliği var katılır mısınız bilmem..
Benim safım belli zaten.
vs alır.
007 james bond reisin her türlü alacağı versustur. ağzından badeyi sırtından kırbacı eksik etme şunun yiğidim, zaten çok hoşuna gidecektir. bu taraftar seninle..
konum attığım halde gelmeyen ibişler buradaki salakları kandırır. haa dün haylaz sirin fakenle kafir cinn e hakaretler et küfürlü başlıklar aç adam baskı yapınca kankana söyle herife çaylak atsın buradan da adamım diye cirit at. senin adamlığın buradaki kemalsit tayfanın desteğiyle olur onlar artılar sende ego kasarsın işte ne güzel değil mi. reelde kimse iplemez bunun gibileri sanalda adamlık taslar keko.
Frank elinde delikli boruyla stadın önündeydi Ben şahidim. 0 0 7 korkudan kokoreççiye gitti...
ulan sallamayın ikinizde yok konumat yok geliyorum 12 senedir bu sözlükteyim bir tane konuma gelen yada davete icap eden görmedim..

en güzel örnekler tengoş ,oto yıkamacı ve bucalı çingen alkolik'tir .

palavra sıkmayı bırakın.
gelse ne yapacaksın dövüşecek misin örneğin kadıköy'ün göbeğinde ,ıssız yere de keriz olmayan gitmez.

bir tane haber var mı ,tweter'da ,facebok'ta ekşi'de ,uludağ'da zartta zurta davete icap eden yada davet edip davet yerinde bekleyen.

boş boş yandan yemiş muhabbeti yapmayın.

bir ara 2018-19 falan tengoş-alkolik-oto yıkamacı(iyesta arkadan yemiş) yazarlar vardı ver konumu geliyorum. üçü de birbirine.
tengoş'a yazdım vereyim ibanı vereyim yol-yemek-otel parasını gönder ,gelmeyen göttür diye göt oldu paraya kıyamadı ,600 tane dairesi varmış tengoş kekonun .

alkolik-tengoş-oto yıkamacı ,hepsi..(bir kaç sığır daha var aklımda kalmamış)

biri buca'ya gel der ,biri izmir'e hadi konya'dasın dalaşmaya izmir'e mi gideceksin. gidersen emanet şart yada bir kaç arkadaş ,astarı yüzünden pahalı. yol parası-yemek-otel en az 10 -15 bin lira tutar, ..

hadi gittin kavga çıktı yaralama oldu ne bok yiyeceksin yaralama, şiddet sabıkana işlenir , düz kavga bile olsa hastane masrafı var.

palavra sıkmayın birbirinizle kafa yapın ,şakayı kakaya çevirmeyin.

ben frankla kafa yaparım ,severimde allah var kendisini ,hoşuma gidiyor kızması .fazla azarsa da tıkarım lafı ağzına
frank geçen uzun boylu -mini etekli travesti videosu koymuş kokoreççi diye öldüm gülmekten, hoşuma gitti şaka bu.

kozanlı'ya takılıyorum ,kızıyor kalbi temiz belli ki gülüyoruz geçiyor.

kinse davete icabet etmez ...
Akılda 0 0 7 üstün,beden gücünde ise frank Lucas üstün.
frankçığım yatakta çok üstünmüş, 9 inç boru değil..
kırık sıfır sıfırı 2 ay oldu engelledim dayanamıyor gizliden gelip okur diğer hayranlarım gibi utanma arlanmada kalmamış tipik kemoş bu hesabından kemoş takılır diğer haylaz sirin hesabından ona buna küfür eder çaylak attırır veba mikrobu. 3 sefer konum attık brinde sarhoştu konuyu bile idarak edememiş seyyar.