bugün

Son yıllarda çizgisini bozmuş aşırı sola kaymış kanaldır.
Aşırı solcu değil, liberal sol çizgisinde yayın hayatını sürdüren kanal.
sosyal medyada trollerin, satılmışların, yalakaların, bot hesapların ve bilimum oksijen israflarının hışmına uğrayan kanal.

gerçek, tarafsız haber yapar. diğerleri gibi 3. sayfa haberleri yapmaz, maymun g.tü, koç t.şşağı görüntülerini haber diye vermez. 3 maymun’u oynamaz.
objektif ve kaliteli yayınlar yapan kanaldır. her sabah mutlaka uyanır uyanmaz haberleri izlerim. adamlar bu işi yapıyor.
çomartox tv dir onlar.
Ülkenin en iyi kanallarından biri.
ABD kökenli Salt muhalif olan bir kanaldır. Türkiye’deki muhalefet anlayışının kapasitesini gösteren bir kanaldır. Ayrıca fox amerikanın a haberidir.
amerikalı mördak'ın özünde sahip olduğu kanal.

bir kaç yıl önce fox tv yi de kapatmaya niyetlendikleri zaman götümle gülmüştüm... hala da kapatamadılar.

o adam ülkeye 2 saatliğine milyarlarca dolar sokup çıkarsa doları hoplatır burada.
o yüzden reisin bile gücü yetmez.
Türkiye şubesi sol liberal eğilimliyken Ortakları olan amerika şubesi faşizan derecede sağcı ve cumhuriyetçidir.
Bir Amerikan televizyon kanalı.
sadece fatih portakal ve ismail küçükkaya'yla seçim takip etmek için izlenir. onun dışında ne haberleri, ne de diğer programları izlenir.
dizilerini izlemiyorum; ancak ana haber bültenlerinde en azından gündemdeki gelişmeleri veriyorlar, show tv gibi 3. sayfa haberi vermiyorlar, o yüzden takdir ediyorum kendilerini.
Mahkum adlı dizide reklama gitmeden önce 'Birazdan' ibaresi uygulayarak yeni bir sayfa açtı.
görsel

Yaz dizileri konusunda başarılı olan kanal. ipi rakiplerine bırakmıyor...

✓ gizli saklı =}

polisiye romantik-komedi türünde dizi. iki başarılı polisin hikayesi falan filan....

✓ senden daha güzel =}

Biri Antepli diğeri istanbullu iki doktorun romantik komedi tadında hikayesini ekrana yansıtacak.

✓ tozlu yaka =}

Bildiğim kadariyla gençlik dizisi olacakmış. Detay yok. Haril harıl üzerinde çalışılıyor...
evladını kaybetmiş bir anneyi tehdit eden, hakaretler savuran arsız sefile hâlâ haber sunduran, maaş veren aşağılık kanal.

f*x tv izlemeyin, izlettirmeyin!
Kesinlikle cia güdümünde bir kanal, devamlı Erdoğan muhalifliği yapıyorlar, ağızlarından ülke adına hayırlı birşey çıktığını görmedim bugüne kadar.
şubatta adı değişeceği söyleniyor.
Bu sezon ciddi ataklarda bulunarak haftanın 6 gününde yayınlanan dizilerinden başarılı şekilde verim alan kanal.

Pazartesi > kızıl goncalar.

Salı > yabani.

Çarşamba > şahane hayatım.

Perşembe > hudutsuz sevda.

Cuma > gaddar.

Pazar > kirli sepeti.

Dizileriyle oldukça başarılı bir sezon geçiriyor. Nazar değmesin.

Cumartesine ise 'kopuk' dizisini yerleştirip ataklarına devam edecek.

Ve Şubat ayında ismini değiştirerek yayın hayatında yeni bir sayfa açacak. Hayırlısı..
Bir devrin sonu...

Özleyeceğiz seni reyis.

Swh...
2007'de tgrt'nin rupert murdoch'a satılması ile tgrt'nin yerine yayın hayatına başlayan; 17 yıllık isim hakkinin sona ermesi ile ismi değişerek yayın hayatına now tv olarak devam edecek efsane.
Yahudi kökenli siyonist bir ABD'li iş adamına ait kanaldır. Birilerinin yahudi cesaret ödülü aldı diyerek yerdiği lideri bütün imkanlarıyla yıkmaya çalışır. Yersen tarafsız haber yapar, milletimizin hakkını savunur. Bu terör örgütlerini finanse eden küresel sermaye bizim halkımızı ne çok seviyor yahu. Gözüm yaşarıyor.