bugün

fotoğraf çıktıktan sonra parfüm kokusunun devam edeceğini sanan akıllı kızlardır
fotografta güzel çıkabilmek için o kadar süslendikten sonra, olmuşken tam olsun diyerek parfümünü de sıkan kızdır.
normal kızdır, sıkmayanından korkun!
Belki de fotoğrafçıya göz koymuş kızdır...
telefonuna türkcell bataraya alan yada siemens için kontör isteyen bünyelerin yapacağı taktirde hoş karşılanması gereken durum..
mektup yazdıktan sonra mektuba parfüm sıkıp yazıların silinmesine sebep olan kızın kardeşidir.
(bkz: bunlar ailece böyleler)
(bkz: sibel can ın konser öncesi 1 şişe parfümü boşaltması)
kendisiyle bizzat tanıştığım kişi.olay zonguldak'ta havuz kenarında yaşanmıştır.
telefonda "öptüm jaanuumm baaaaaaayyy" derken el sallayan kızdır ayrıca.
yoktur. *
renkli lensini de yatarken takan, sevgilisi ile karşılıklı olarak telefonunu açık bırakıp uyuduğundan beyninde kalıcı hasar meydana gelmiş kızgın kızdır.
suratına da pudralı deodorant sıkması beklenen kızdır.
(bkz: telefonla konuşmadan önce saçını düzelten tipler)i hatırlatan kız. *
bu hatun, bakkala ekmek almaya giderken saçına fön çeken kişidir aynı zamanda. gözünün akını göremeyeceğimiz kadar uzaklaşılmalıdır yanından. (bkz: erdener abi)
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
kadının her türlü bakımı temelde kendisi için yaptığı gerçeği göz önüne alınarak bakılmalı olaya. Kendını eksik hissetmemektir amaç. güzel kokmak da bunun bir parçasıdır.

Dışarı çıkmayacağı ve eve de kimse gelmeyeceği halde kendine çeki düzen veren, makyaj yapan da kadındır.
resmin kokulu çıkması için yaptı heral diye iğrenç bi espri yapmak istemem ama ne yazık ki hakkaten varolan kız. ben bi de mesaj atarken telefonu kulağına dayayanını biliyorum.
dünyaya gönderiliş amacı bir "şaka" olmak* ve hoş bir sada bırakmak olan kızdır.*
(bkz: sarışındır sarışın)
ambians yaratmaya çalışan hanımdır.

bence gayet de mantıklı ama açıklayacak vaktim yok. o kadar bilimsel bir havada değilim. kısaca motivasyon kavramıyla geçiştirebiliriz.

olayı sadece "fotoğrafta koku çıkmaz ki aptal" boyutundan tartan yazarlarla kızı karşılaştırmayı da nafile bir çaba olarak görüyorum.

daha önce hiç gitmediğiniz bir memlekete gidin, daha önce hiç kullanmadığınız bir parfüm alıp kullanın. yıllar sonra bile o kokuyu duyduğunuzda o şehir gelecektir aklınıza. koku, sadece koku değildir.

(bkz: bir şey her şeye her şey bir şeye bağlıdır)
arabada fotoğraf çekerken kornaya basan türlerdendir.