1. ?.
  şu anda taksim metrosu'nda bulunan sergidir..
  "evrim yalandır.." , "tek gerçek yaratılış'tır.." gibi pankartlar asmışlardır etrafa.. serginin içinde gerici insanlar kol gezmektedir. bir de uzun boylu, uzun sacli , esmer , beyaz takim elbiseli bi abi dolasiyor ortalikta , tarikatin lideri olsa gerek..
  ... chanson de roland
 2. ?.
  ha evet, aynı sergi geçen yıl izmir'de ve ankara'da da görülmüştür. sergiyi düzenleyenlerin nurucuların bir kanadı olduğu söylenmekte! yalnız bu sergi dikkatle gezilmelidir, zira evrim teorisinin yalan olduğunu anlatacağım derken evrim teorisine yardımcı olmuş saftirikler.

  kendi kendine ayar vermek bu olsa gerek.
  1 ... kerameti kendinden menkul
 3. ?.
  (bkz: yaşayan fosiller)
  1 ... pantalassa
 4. ?.
  dun içinde aşağıdaki olayi yaşadığımız sergi..

  kapıdaki adamların yoğun isteği üzerine girdik içeri.. yazılanlar söylenenler hepsi başlı başına komedi zaten. yok "evrim yalanı" yok "yaratılış bilmemnesi"... neyse biz de olanca her şeyden eglenebilme ruhumuzla içerde gezmeye başladık.. önce girdikten sonra ilerde sağda su vardı.. ordan su içtik, derken uzun saclı bey bizi o bölümden çıkarttı.. yasakmış.. neyse "muheh okunmus su" falan filan diyerek dalga geçip çıktık o bölümden.. ilerledik.. resmen bir taşın üzerine balık resmi çizmişler "bilmemkaç milyon yıllık balık fosili" diye yutturmaya çalışıyorlar.. bu düşüncemizi dile getirdik, uzun saçlı bey bizi uzaklaştırdı ordan.. biraz daha ilerledik.. "38* milyon yıllık zürafa kafatası"nın önünde durduk.. inanılacak gibi değildi zaten resmen gel de dalga geç diye koymuşlar.. tabi bizden biri fosilin yanına gidip "görmüş oldugunuz 38 milyon yıllık zürafa testisi* hede hödö" konuşmaya başladı.. ve uzun saçlı bey sonunda dışarı attı bizi.. kapının önüne çıktık uzun saçlı bey'i çağırıp "arkadaşımız içerde kaldı onu da atar mısınız adı ..." dedik.. gitti onu da attı büyük bi zevkle.. iyi günler dileyip metroya doğru ilerledik.. *
  3 -1 ... chanson de roland
 5. 1.
  (bkz: nurten çebi)**
  ... cielo
 6. 2.
  300 milyon yillik balik fosillerini beyoğlu/galatasaray meydanı'nda, öğlen 12 sıcağında, yağmurda çamurda bir süre sergilemiş olan sergidir. hayret ediyorum 300 milyon yillik fosilleri nasıl cam bir fanus içinde oradan oraya taşıyabiliyorlar.
  ... chanson de roland
 7. 3.
  nerdeyse her köşebaşında görülebilecek olan gezici sergidir. sokak ortasında basit bir cam korumanın arkasında direkt güneş ışığı altında gözlenebilirler. hepsi sanki bir zanaatkarın elinden çıkmışçasına birbirlerine benzerler, hepsi aynı coğrafya da mı bulundu bunların, yada hadi öyle oldu, bilmemkaç milyon yıllık fosillerin özel şahıs mülkiyetinde olması normal karşılanabilir bir durum mudur?
  evrimi yalanlamak yerine evrimcilerin tezine katkıda bulunmakta olan görsel sunumdur bu..
  ... aysengruda