bugün

her büyük maç öncesi 11" den birinin mutlaka sakatlandığı oyun. ezberledik artık.
'' x takım bana talip gitmeme izin ver yoksa arkadaşlarıma ağlarım ya da basına şikayet ederim '' açıklamalarıyla gelen her futbolcunun can sıktığı oyun.
oyunun en can alıcı buglarından biri de bu galiba: atıyorum takımızda bir futbolcumuz olsun, adı da ahmet olsun. bu adamı tottenham izlemeye başlıyor ve transfer bölümünde ingiliz kulübünün ismi çıkıyor. fakat ortada fol yok yumurta yok. teklif olsa, onu bırak fiyat sorulsa anlarız ama o da yok. adam sırf kendisine bir kulüp talip olduğu için beni gönder diyor, reddedersen tehdit ediyor, basına ağlarım diyor.
böyle adamları takımdan bir süre kesiyorum. tottenham da başka adam bulunca izlemeyi bırakıyor ve mutsuzluğu sona eriyor arkadaşımızın. ben de yavaş yavaş yeniden kadroya dahil ediyorum.

bunun yanı sıra:

1-) bazı kulüplere çözüm bulamıyorsunuz. bu kulüpler sizin kabusunuz olarak kalıyor.
2-) kolombiya ve uruguay' da hem bonservisi makul hem de kaliteli adamlar var. onları gözlemleyip transfer etmeye bakın.
3-) korner ataklarınızda geride en az 3 kişi bırakın yoksa efsane sayıda kontra atak yiyorsunuz.
4-) takımın sizin bir futbolcuya davranışınızdan şikayetçi olduğu toplantılarda '' bunu takımın iyiliği için yaptım '' seçeneğini işaretleyin yoksa takım küsüyor.
5-) elinizdeki iyi futbolcuları 3. sezon gönderin, her ne kadar '' bir porto sistemi oturtup ucuza alıp pahalıya satarım'' anlayışını tuttursanız da takım gidenlerin ardından çok sallanıyor. o yüzden yıldızlarınızı hemen göndermeyin.

şimdilik bu kadar...
steam üzerinden aldığım ancak açamadığım oyun. bir çok kişi bu sorundan muzdaripmiş. o değil iade ettiğim oyunun ücretini de göndermediler. sanırım kabusum olarak kalacak oyun.
adam 4 aylık sakatlıktan çıkmış, performansıma etki etmesi için yeni sözleşme istiyorum diyor.
hangi performans dingil?
roma ile kariyer yapıyorum, 3 senedir şampiyon olamadım. her seferinde ya hakem hataları, ya da oyuncuların saçma kararları şampiyon olmamı engelliyor. bi de şu 3lü savunma yapan ve amacı sadece savunma yapmak olan takımlar yok mu. allam yarabbim!
editor data ile liechtenstein ligi oluşturup isviçre alt liglerinde sürünen liechtenstein takımlarına rahat nefes aldırdığım oyun. fakat avrupa liglerine tek takımla katılma olayını değiştiremiyorum. yar bana bir eğlence medet.
beni deliye çeviren siktiğimin oyunu ulan bir oyunda bu kadar bug olabilir mi.
Oyun motoru konusunda saçmalamaya devam eden serinin son oyunu. Hayır bir sezonda 30 üstü şut çekip, maç boyunca kaleye bir kez gelen takıma sürekli yenilmek gibi bir durum var. ilginç.
şöyle bir konuşmanın serinin diğer oyunlarında da bulunup devam ettiği ve delirttiği oyun.

--spoiler--
oyuncu: ajax beni istiyor, gitmeme izin ver.
menajer: daha teklif gelmedi, hele bir otur da soluklan yeğenim.
oyuncu: yoo, yoo, buraya nezaketen geldim, beni ajax" a öner de gideyim.
menajer: mızmızlanmandan bıktım. bir yere gitmiyorsun. alış buna.
oyuncu: arkadaşlarıma anlatırsam pişman olursun ama.
menajer: oyuncularımdan biri tarafından tehdit edilmeye göz yummayacağım. hiçbir yere gitmiyorsun. buna alış ve işine dön.
oyuncu: bu işi idare etme biçiminden memnun değilim.
--spoiler--

bu işin ne kadar mantık dışı olduğunu tartışmaya gerek yok. gerçekte böyle bir şeye rastlamadığım gibi her bu kafayla geleni yollasak takımda adam kalmaz. tuhaf...
ya bu galatasarayla cidden oynamak zulum. 40 ustu tonla para alan adam 2 tane transfer yapmak imkansiz. bi de sene basinda brumayla sozlesme uzatmazsaniz sittin sene bi daha elde tutamazsiniz.
Ön libero olmadan oynayamıyorum.

Rakipte bruma gibi kanat iç forvet varsa yanıyorsun.
Henüz geçiş yapmadığım oyun

Fm16 oynuyorum ben hala.memnunum.tavsiye edilir
9 hazirana kadar steamde indirimle 33 tlye satılacak olan oyun.
Voidu'da indirimle beraber 30 tl'ye satılan oyun.
steam'de indirime girmiş 33 tl'ye olan oyun. sonunda kavuştuk. yaz gelmesiyle birlikte artık sabah ederiz. evet.
Allah utandırmasın Parmayı eski günlerine döndürme gayretindeyim.
seri penaltı atışları gerçekten çok heyecanlı.

lig atlama , kupa alma vs varsa ucunda , gerçek maç keyfi gibi oluyor.
Daha başlayamadan beni kanser etmiş oyun. Lan millet rakip takımın maçlarını önceden kendi gözleriyle izleyip ona göre taktik belirliyor ben daha takım dizilişinin yerini bulamadım amk. Oyuncuların overall gücü olmadığı için kimin nerede oynayacağı da belli değil.

Kendimi üniversiteye yeni başlamış freshmenler gibi hissediyorum.
Türkiye liginde yine psikolojik para sınırının olduğu oyun. O performansı başka ligde verse 40-50 civarına gidecekken Max 20 teklifler geliyor. Her yıl olduğu gibi yine nantes ile kariyere başladım bu takım bir harika.
Bugun yeni kariyerime zonguldak kömürspor ile başladım. oyuncu önermek isteyenler mesaj atabilir.
görsel

Böylede kanser edici bir oyun. istifamı verdim. Katlanamam buna.
Bi Fm 16 değildir bence.
Yatarken düşünüyorum hep şu oyuncuyu alsam ne yapabilir, şu maçta şunu kessem mi ?
editörle oynayacaklara tavsiye. benim gibi yapın olm alın messiyi ronaldoyu tüm antrenörleri dizin en iyi asistan menajeri bulun sonra da tatili çıkın dönünce şampiyonlar ligini kazanıyonuz xd.
önemli maça çıkarken bilgisayar başında takım elbise giyen adamların oyunu.