bugün

torrente şimdiden düşmüş oyun.
2000 ocak ayında doğan milenyum bebelerinin 17 yaşında olacağı ve yarısına yakınının wonderkid olarak gözükeceği oyun.
futbolcuyu idmana gec kaldıgında cep telefonundan arayabileceiginiz oyun.
sinan gümüşün hakettiği değeri bulması gereken oyun. evet.
galatasaray ıcın vergı kacır, stadı devlete yaptırıp sozlesmeye aykırı olarak tavanı kapatma gıbı secenekler eklenecektır. bıde bıleklık sat butonu eklensın mı dıye dusunuyorlarmıs.
Eğer güzel bir operasyon yapamazsa ki olmayacak gibi duruyo medya tahmininde galatasarayın ligi 6. 7. 8. bitirir gibi öngöruleri olacak oyun.
ankara sporlu kör bilal'in takımın yıldızı olarak tanıtılacağı oyun, herkes teker teker kaçacak ahada burada söylüyorum.
artık bazı seylerin düzeltilmesini umdugumuz oyun.

persembe gunu avrupa ligi maçına çıkıp, cumartesi gunu lig maçına çıkma gerizekaliligi olmasin yani. oyuncular 1 gün dinleniyor karşı rakip 7 gun dinleniyor avrupada oynamadigi için. sonra tarumar ediyor. fixliyor musunuz, kaldırıyor musunuz ne yapıyorsanız yapın.
5 günde 3 maça çıkaran oyun. avrupa maçı türkiye kupası ardından lig maçı. evet.
Bekliyoruz büyük bir heyecanla...

70 yaşıma da gelsem Fm oynarım arkadaş...

Bir oyundan daha fazlası...
2016 ile arasında pek bir fark olmayacaktır muhtemelen ama bekliyoruz işte.
Çıkış tarihi açıklanan oyundur.

4 kasım da çıkıyor. pre-purchase düşünüyorsanız 2 hafta önceden beta versiyonuna erişim kazanabilirsiniz. Beta versiyonunda başladığınız kariyere de tam sürüm de devam edebiliyorsunuz.

halis bilgileri verdiğimize göre gelelim bu seneki yeniliklere;

daha tam olarak açıklanmadı ama bu seneki en büyük yenilik "maskot". yani kulüp için maskot tasarlayabileceksiniz. fil olur karıncayiyen olur yada ne bileyim mcdonalds'ın ki gibi bir palyalço olur. öyle devre arasında yada maç başlamdan önce hoppidi hoppidi zıplayacakmış, hem de 3 boyutlu olarak...

he maskot amk. maskot ya!

sırf şu maskot için sizden bu senede 100lira istiyorlar, şaka gibi.

resmi olmamakla birlikte antrenman bölümünde bir kaç yenilik olacakmış, bir kaç buton ekleyecekler herhalde.

2-3 yeni basın toplantısı sorusu eklenecekmiş bir de.

maç motoru felan ne olacak belli değil.

evet 100 lira istiyorlar

ee sikerim böyle işi deyip reddit den yazınca da miles amca gelip beğenmiyorsanız almayın biz bunu yapıyoruz diyor

fanlara saygı da yok

bütün bir yıl ne yaptıklarını ben gerçekten merak ediyorum. yani şu maskot ve 2 buton mu? bütün bir yıl birader bu kadar mı zor yeni birşeyler üretmek?

ya şu antrenman bölümüne yıllardır dokunmadınız be kardeşim bu mu yani vaad ettiğiniz teknik direktörlük simülasyonu?

alternatif yok alternatif... ah bi olsa bunlara her sene aynı oyuna para verir miyiz be... keriz gibi hissediyorum sayenizde.
ulan her sene aynı oyunu kadroları güncelleyip önümüze ısıtıp ısıtıp koyuyorlar. Şu menajerlikten kazandigimiz parayi bi kullanabilsek, bostayken fazla para veren kulüp bi aklımızı çelse fena mı olur? Bari bu özelliği getirin. bi rakibi olsa şu adamların nasıl tutusuyorlar ama yok iste.
Gel vicdansız gel insafsız çağırmazdım acil olmasa.
az önce man utd vs watford maçına dakikalar kala Watford FC kendi sitesinden football manager 2017 first look adı altında bir video paylaştı. ilk izlenimleri videoyu izledikten sonra değerlendirebilirsiniz.

ilk izlenimleri paylaşayım bari videoyu şuan izleyemeyecekler için.

arayüz baya renklenmiş, özellikle seçtiğiniz takımın rengine bağlı olarak

artık bir de antrenör ekibinize katabileceğiniz data analizciniz var

klübün yayınladığı aylık finansal raporlar falan baya ayrıntılı bir şekilde haber kutunuza düşüyor artık

klüp doktorlarınızda önümüzdeki maç için kondisyon veya maç eksiği ile ilgili detaylı rapor alabiliyorsunuz

20000 new media items ve 1000 new features başlığına özellikle vurgu yapılmış. bu özellikle haberler kısmının artık daha detaylı olacağına işaret

tabi bende şuan videodan anladığım kadarı ile (videoda screen shot lar resmen ışık hızıyla geçiyor durdura durdura size ne olduğunu anlatmaya çalışıyorum) teknik ekibinizde press officer denen medya yöneticiniz dahil edilmiş sanırım. ya yönetim tarafından tayin ediliyor değiştiremiyorsunuz yada siz arayıp bulup takıma kazandırıyorsunuz orasından emin değilim, size medyada takımınızın maç performansı ile ilgili eleştirileri ve övgüleri mail kutunuza forward ediyor. sizde vaaay Mehmet Demirkol sokmuş yine sopayı bana diye yakınıyorsunuz

maç öncesi hava durumu tahminleri çok detaylı hale gelmiş, maç anında sahanın hangi tarafına güneş vuruyor (gündüz maçı ise) sahanında neresi daha fazla soğuk bunu görebiliyorsunuz. çok mu gerekli bu amk dediğinizi duyar gibiyim. pazardan aldığınız yeşillikleri sahanın soğuk tarafında muhafaza edersiniz sanırım ne bileyim amk

scout ekibiniz rakip takım ile ilgili daha detaylı raporlar hazırlıyorlar artık

asistanınız takımınızla ilgili raporu daha ayrıntılı rapor hazırlıyor artık. nerde eksiğimiz var nereye transfer yapmalı gibi.

1500 yeni animasyon eklenmiş 3D maç motoruna. hala 2d oynayanları ve böyle rahat edenleri ilgilendirmiyor tabi

sezon öncesi kamp olayını biraz daha ayrıntılı hale getirmişler sanırım. 1 tane yeni buton gördüm orda o ha başka bişi değil sonra nerde amk hani yenilik demeyin

asistanınız artık size taktik ekranında iken görüşleriniz takım dizilişini öneriyor

bu arada videonun sonunda da tüm yeniliklerin ekimin ortası gibi açıklanacağını beyan etmişler

mevzu bu gençler sonuç olarak ben kendi açımdan konuşayım tatmin olmadım. zaten pek bişi de beklemiyordum. ne olsa erken erişim için parayı da vermişiz. ne koyarlarsa önümüze oynayacağız işte. biliyorsunuz alsan bi türlü almasan bi türlü.

video 30 saniye bile değil ha haberiniz olsun

yeni detaylar açıklandıkça paylaşırız.

videonun tam linkini veremiyorum çünkü yok https://www.watfordfc.com/ bu adresten sayfayı aşağıya indirin football manager videosunu görene kadar
1000'lerce yeni özellik geliyormuş.özellikle finans konusunda çok yenilik varmış.
kadro, oyuncu güncellemeleri dışında elle tutulur hiç bir yenilik getirmeyecek oyun.
her sene 1000 lerce yenilik geliyor sözde hepsi yalan dolan.
son 5 oyunu orjinal aldım, bu sefer yılbaşına iyi bi indirim gelene kadar beklerim.
sabırsızlıkla bekliyorum.
Ne gibi yenilikler olacak merakla beklenen oyun...

Aslında oyun demek de tam kelime karşılığı değil...

Futbolseverler için futbolun bir parçası...

Senin 17 yaşında takımına kazandırdığın adamın 2 sene Sonra yıldız olduğunu görmek...
Ciksa da sinavlardan kalsak dedigim oyun.
Kadrolar hariç bir halt değişmeyecek oyun. Evet.
Aynı apple fanboylar gibiyiz amk. Bi bok değişmiyor ama yine de çıktığı gibi alıyoruz.
voidu dan VOIDU10 koduyla 67.5 liraya alabilirsiniz.
An itibariyle betasına başladığım oyun. Henüz takım seçemedim. Seçince yeni bilgileri paylaşırım. Şimdilik gözüme tek çarpan şey arayüzün biraz değiştiği ve menajer tasarlama ekranında fifa 2000 kafası gibi kafanızı koyabilmeniz eklenmiş.
hayatımda ilk defa betası çıktığı gün başlamadığım oyun. bu sene almamaya karar verdim ama dur bakalım, ne kadar dayanabilirim.
güncel Önemli Başlıklar