bugün

belki de serinin en efsane oyunu. 4d nin oyuna getirilmesi büyük bir devrim olmuş. sadece manager değil scout, physio ya da benim favorim olan asistant manager olarak da oyuna başlayabiliyorsunuz. işinizde tutanabilmeniz çok önemli eğer kendinize futbol dünyasında bir yer edinemezseniz spor malzemeleri satan bir dükkanda hayatınıza devam etmek zorunda kalabilirsiniz.

ayrıca teknik direktörlüğünü başarılı bir şekilde klübe yıllar sonra başkan olarak dönebiliyorsunuz. başkanken elinizde soyunma odasına inmek, teknik direktörle takımın taktiği ve ilk 11 hakkında toplantı yapmak da mümkün. klubünüze yepyeni antreman sahaları, youth academy ler açabiliyorsunuz.

her yönüyle güzel bir oyun olmuş denemekte fayda var. yok ben cm 03 04 ten devam edicem diyorsanız zevk sizindir, siz bilirsiniz.
orjinal olarak almamışsanız eğer oynamanız mümkün değil.. oyun kurulumunda ve oynandığı sırada sistemi kasmadan internet aracılığı ile güvenlik şifreleri alışverişi yapmakta bu oldukça güzel bir sistem.. başarılı olmuş.. 2015 yılında hala kopya oyun alıyorsanız size hiçbir şey diyemem.. ha bir de internet bağlantınız yok ise oynayamazsınız.. ne yani sizin 2015 yılında hala internetiniz yok mu? peh.. ne skime oyun oynuyorsunuz ki?
oyunun diger serilerindan farkli bir ozelligi de performansindan memnun olmadiginiz oyunculara pandik atabilmeniz. oyuncular eger yumusuk huylu ise olumlu tepki verip, maclara daha cok asiliyorlar, veya sizinle kavga edebiliyorlar. bu noktada oyun bir shoot'em up gorunumu aliyor ve futbolcuyla tekme tokat kavga ediyorsunuz. eger futbolcu kazanirsa, takimda size duyulan saygi (reputation) dusuyor, eger siz kazanirsaniz futbolcular poponuzu yalamaya bile basliyabiliyorlar.

football manager serisinin su ana kadar yapilanlar arasinda en yenlikci olani diyebiliriz. bu oyunu oynadikca ve daha yakindan tanima firsati buldukca, tecrubelerimi bu baslik altinda sizlerle paylasacagim.
medya ile ilişkilerde de farklı boyutlar eklenmiş. öncelikle ilk dikkat çeken özellik yandaş gazete ve gazeteci seçimi. sponsorların bu işi için özel bütçe ayırması çok iyi olmuş. daha önceki senelerde ortaya çıkan gazeteci-kulüp ilişkisinin başkanlıktan, hocalıktan etmek gibi özellikleri kaldırılmış. gereksizdi zaten.
fm 2014'TEN EN BÜYÜK FAKRI iSE oyunculara tele kız ayarlayıp onları test edebiliyorsunuz. hayır derlerse performansları iki katına çıkıyor; hayır demezlerse ertesi gün boku yiyorlar. *
online oyun esnasında size gelen davetleri kabul ederseniz şayet varsa 3dmachine ile karşılıklı sohbet imkanınız da var. ama bu özellik belirttiğimiz gibi 3dmachine ihtiyacı doğuruyor onun da en kötüsü 500 dolar. ama şansınıza karşı cins çıkma ihtimali olduğundan paraya kıyıp almanızı öneririm. valla millet deli gibi hatun kaldırıyo fm'den dedikoduları aldı başını yürüdü, bizim neyimiz eksik *
aragones ile feldkamp'ın hala menajerlik için iş başvurusu yapacağından emin olduğum oyundur.
oyun açılışında galatasaray lucescu, fenerbahçe daum, beşiktaş ise mustafa deniz yönetiliyor.. türk liglerine istikrar getirilmiş anlayacağınız.. başkanlar ise aziz yıldırım, adnan polat ve yıldırım demirören..

hala üç takımında amacı şampiyonlar liginde çeyrek ya da yari final oynamak..
buffon gibi bir efsaneyi göremiyeceğimiz oyun.
kulüplerin reputation'ını yükseltmenin neredeyse imkansız olduğu serinin son oyunudur. kulübümüz üst üste 5 kere şampiyonlar ligini de alsa yıldız statüsündeki oyuncular bizi tercih etmeyeceklerdir yine. dahası kendi sözleşmeli yıldızlarımız takımdan ayrılmak için fırsat kollayacaklardır. yaptığımız 5 senelik kontratlar da yenilenemeyecektir bu durumda. hatta ve hatta bosman ile kulüpten ayrılmayı düşünüp bir ikinci lig takımını bize tercih edecektir. biz de yıllardır süregelen bu amansız transfer sorunundan kurtulamamış olacağız.
(bkz: başlık parsellemek)
beşiktaş'ın iyi gidişini durdurma özelliği eklenen über oyun. oyunda beşiktaş bir ivme kazandıysa, örneğin önceki yıl şampiyon olup yine ligi lider götürüyorsa veya üst üste maçlar kazanmaya başladıysa hükmen kaybedeceği bir düzenek kuruluyor ve beşiktaş dibe vuruyor

maç motorunu ve transfer sorununu da düzeltirlerse en gerçekçi fm bu olacak galiba
malum ortamlara zannımca 2014 ekim-kasım dolaylarında düsecek oyundur.
Balıkesirspor için orjinal alınacak oyun.
football manager serisinin ilk defa 4d teknolojisi kullanacağı oyun sürümü.
seride ilk defa 4d teknolojisinin kullanılacağı oyun. sakatlıklar, diğer serilere göre daha az olacakmış.
beklenilen oyun.yine kanser edebilir.
Bugün Napoli'den istifa ettim ulan 90 dakika Real Madrid'e top oynatmadım maçın son dakikası adam kalecinin yanından geçti gitti hem Napoli'den istifa ettim hem oyunu sildim bu kadar olmaz amk! Deli ettiniz lan beni... Ne kadar dolmuşum lan!

Bağımlılık yapacak olan oyundur inat ettim oynamayacağım...
takım konuşmasına "hepiniz o.... çocuğusunuz ulan" talimatının eklenmesi gereken oyun. adamı kanser ettikleri bir maçtan sonra o siniri anlatacak fazla küfür bilmiyorum.
fm 2014te kayıt dosyalarımın bozulduğu oyun. yeni kariyer açmaya bıktım mk.
ekimin son haftası çıkması beklenen oyun.
Real kadrosu ıcın alınacak oyundur.
tek hayalim. işe başlayınca akşam eve gelip en az 1 saat oynamak istiyorum.
Lütfen şu 2d'de oyuncuların buz pateni yaparak oynama problemine bir çözüm bulun.

Serinin bu sene ekim-kasım gibi çıkacak oyunudur.
En canavar iki takımın real madrid ile psg olacağı oyun.
ekim ayında özellikleri hakkında detayları paylaşılacağı ve kasım ayında da satışa sunulacak oyun.

14'teki saçma sapan direktif ve 4-4-2 dışında oynama zorluğunu acilen kaldırmalarını dilediğim oyun. hatta bize 10'u verin!