1. 1.
  amerikan menseili bir spor magazasi. dukkanlarindaki urunler sadece zencilerin giyebilecegi * cirkinliktedir.

  amerikan mali oldugu icin, ingilterede bile pahali bir magaza sayilabilir. rangarenk "kalin" basketbolcu ayakkabilarini ve cirkine yakin old school esofman takimlarini sevenlerin kendini cennette hissedebilecegi bir mekandir.
  2 -2 ... big up yourself
 2. 2.
  spor urunleri satan magazadir, spor ayakkabi satarlar cokca.

  bildigimiz spor ayakkabi, adidas, puma, nike, reebok falan... zencilere hitap ettigi pek soylenemez. arada sirada 25 dolara gayet guzel seyler bulunabilir.
  1 ... out4blood
 3. 3.
  Fiyatlari champs ile ayni olan, mall icerisinde lady footlocker, kids footlocker gibi iki ayri daha magazasi bulunan. Fiyatlari in hicte ucuz olmadigi, spor magazalarI zinciri. Burada calisanlar hakem t- shirt, unun altina siyah pantalon ve siyah spor ayakkabi giyerler. 5 metre oteden igrenc uniformalariyla teshis edilir, bunlar.
  ... dalton ana
 4. 4.
  spor ayakkabıları ile amerikayı kasıp kavurur.

  amblemi her yerde görülür,

  ama bir ürününü gördün mü dersen,

  tabiki hayır.

  hatta dersenki zaten o sadece aracı bir firma, üretüm yapmıyo

  hiçte şaşırmam.
  1 ... maddox
 5. 5.
  yaklaşık olarak 6 yıldır; Türkiye'de de hizmet veren Amerikan şirketi. istanbul'da; istinyepark avm, forum istnabul avm ve marmara forum avm'de şubeleri var. ve bu şubeler de amerika'ya bağlıymış hatta dünya çapında 5000 e yakın şubeleri varmış. böyle bakınca çok büyük bir organizasyon özelliği de var bu şirketin ama belki de en büyük özellikleri yılda 2 kere yaptıkları büyük indirim. geçen gün rastgeldim yine bu indirime;35 liraya converse'ler, 50 tl ye nike'lar, adidaslar... ayrıca tekstilde de sağlam indirimler vardı. tüm yazar dostlara önerim kaçırmayın ben 120 liraya bu senelik bütün spor ayakkabı ihtiyacımı hallettim.
  ... canlarbenimicincaliyor
 6. 6.
  damian lillard'lı efsane bir reklam çekmiş spor mağazası.

  https://www.youtube.com/watch?v=vnaZBRumpg4+

  oğlum o değil de bu karl malone ne yapıyor da 50 yaşındayken bile hâlâ ve inatla hayvan gibi kalabiliyor?
  ... sadaeke