bugün

geçen günlerde de yine olmuştu. türksat'a olan birikmiş borçlarını ödeyememişlerdi. göbek atmayı sevenler bir vakıf kurup bağış toplarlarsa kanalı kurtarabilirler. ayıp bir şey değil. ulusal kanal da yayın durdurma tehlikesine karşın bağış toplamıştı.
samanyolu tv nin kapatılması kadar uzucu bir durum değildir.

Samanyolu tv programları hd kalitede sinema filmleri ve tv programlarıyla beraber büyüdüğüm bir kanaldi.

flash tv ise akşama kadar zikmisim dünyayı kafasıyla 7 24 halay havası çalan, ardından dilber ay ile mapushane havasına giren garip bir kanaldi.
(bkz: gölgesini satamadığı ağacı kesmek)
Ne yalan söyleyeyim üzmüştür. Yılların flash tvsi be. Tabi son yıllardaki saçma programlarını saymazsak.
Haberdeki şu cümle dikkatimi çekti: "Flash tv, eğlence programları ve Reality Show yayınları sebebiyle RTÜK tarafından zaman zaman ağır cezalara çarptırılıyor."

eğlence programları yüzünden nasıl ceza veriliyormuş anlayamadım! Halay da mı çekmeyek. *

Edit: TV8 de eğlence kanalı, ona da kesiliyor muymuş ceza?
Ülkemize olumlu ya da olumsuz etkisi olmayacak gelişmedir. Zaten tv izlemiyorum ama oldu ki kanal listesini karıştırırken eksikliğini hissetmem. 10 kanal olsa, içlerinden flash tv kapatılsa bile yokluğu koymaz. Varlığı da sevindirmez. Ne bileyim gereksiz. Saçma.
E artık parmaklıkların ardından şarkı söyleyen amcalar?

Ciddi olmayın.
Ama yaaaa.

Düğün tv’nin kapatılması kadar üzüldüm.
nasıl ki ata sporumuz kepçe izlemeyi engelleyemediler, halay çekip göbek atmamızı da engelleyemezler. bu millet bir yolunu bulur ve o göbeği atar.
görsel
Çok üzücü bir durumdur yazık olmuştur insanlar işsiz kaldı olmadı böyle olmadı.
Şimdi elimizdeki flaşh kartlar ne olacak...
beni etkilemeyen hatta sözlüğün %95ini etkilemeyen olaydır.
bant görüntülerini verip verip duruyorlardı iyi olmuş.
bıkmıştım artık ceylanın görümce başından..
En kasvetli günlerde gerek çekilen halaylarla , gerek türküleriyle , showlarıyla hayata dair bir umuttu flash tv. Üzdü.
açmayı unutmuşlardır aq. Kendileri de izlemiyorsa.
televizyonculukta everest olan yalçın çakır'la gerçeğin peşinde ve gerçek kesit programlarının kemiklerini sızlatan bir durumdur. dest-i izdivaç'ı da unutmamak gerek
halay tv pavyon tv diye dalga geçtiniz ama ulusal kanallar tırsarken muharrem ince'nin mitingini yayınlayan kanaldır kendisi küçük cesareti büyük kanaldı.