bugün

wcw&wow anonsu kulaklarında çınlayan nesildir.
amerikan güreşinden çok yorumcuların yorumları insanları ekranlara bağlıyordu.Hiç olmadık senaryolar kurup olmadık şeyler söylüyorlardı.defalarca onu izlemek için gecenin geç saatlerine kadar oturmuştum.
star 1 tv de izlemis nesil kadar efsane degildir.
asla denemeyiniz uyarısını dikkate almayan sonrasinda gaza gelip hareketleri kardesinin uzerinde deneyen nesil.
imrenerek izlemişlerdir.hulk hogan ın saç kestiği bölümü unutmayacağım.
undertaker showlarında çıldıran nesildir. gözlerinin beyazlığından tırstığımız dönemler. ne bilelim lens mens.
bu dövüş karakolda biter cümlesini duymuş nesildir.
Hepsinin numara olduğunu öğrenince onlara karşı yıkılan inancım gelir aklıma.
o kadar kavga var kan yok deyip kavga edip gömleği kan revan içerisinde kalan nesil. halaysız günler zengin haraket kabiliyetli iri adamlar. iki kişi dövüşürken biri daha gelse saldırsa birine diye bekleyen nesil. goldberg çıksın diye bekle dur.
sting'e özenip yüzünü sulu boyayla boyayan nesildir. hala profesyonel güreşleri canlı izlerim wwe , tna , roh hiç farketmez.
undertaker reyizin ringe motorla gelmesini izlemiş, goldberg reyizin girişte ağzından duman çıkarmasını izlemiş efsane nesildir. spikerler ise tam bir komedi!
sting'in çatıdan atlamalarını görnüş, sit'in sandalye işkencelerine gözleri maruz kalmış. austin ve goldberg'in spearlarıyla coşmuş nesil.
Kane ve maskeli halini unutmayan nesildir. Hatta kane iÇin bi tarafından yüzü yangında yandı diye efsane uyduran nesilde denilebilir.
(bkz: Goldberg)
(bkz: hollywood hogan) ya da hulk hogan.
flash tv nin henüz halay çekmediği yıllarda, goldberg,big sexy,hulk hugan gibi güreşçileri izlemiş nesildir.spikerleri de efsaneydi.
(bkz: jim carrey)
(bkz: pankreas)
Asıl efsane nesil, amerikan güreşini ilk özel tv olan magic box ve sonrasında da interstar da izlemiş nesildir.
içinde bulunduğum nesildir.Goldberg'in efsanevi yenilmezlik serisini heyecanla izlemişimdir.Hey gidi günler hey.
Goldberg adam hala aklimda eski gunleri ozledim.
bu nesil aynı zamanda amerikan güreşinin sadece show olduğunu bilmesine rağmen bilmemezlikten gelme ve kendini buna inandirma yeteneğine sahip nesildir.

- e hadi gerçek vurmuyorlar anladım ama üstüne nasıl atlıyor??
spikerler jimmy ve nicky ile gülme krizlerine girmiş nesildir. sting'i,goldberg'i,big sexy'i,diamond dallas page'i,macho man'i,disco inferno'yu,chris benoit' yı(r.ı.p.),hulk hogan'i ve tabi büyük reyiz doğal oglan rick flair'ı asla unutmaz.hey gidi günler hey.. (bkz: şu an ağlıyorum biliyor musun) edit: imla
okulda şöyle bir diyaloğa tanık olmuş nesil olabilir. (veya yaşamış)

- abi gerçek vuruyolar.
+ yok olm sahte.
- lan nesi sahte? baksana bildiğin vuruyor.
+ he amk he. gerçek vursa adam komaya girer lan! manyak mısın sen?!
(bkz: big sexy)
(bkz: ric flair)
(bkz: Hollywood hogan)
bir kısmı flash tv'de olmasa da izlemeye devam eden nesildir.

güreş tutkudur. izlemesi zevklidir.
10 ila 12 yıl önceye tekabül eder. O kadar da efsane değil bence.
Hulk Hogan'ı seven tiplerdir.