bugün

güzel program . youtube ve facebook ta starmus hesaplarimdan calismalarima göz atabilirsiniz.
12. versiyonu yılın DAW (Dijital audio Workstation) 'ı seçilmiş belçika menşeili yazılım.
kullanması zor değildir fakat işiniz büyüdükçe giderek düzenden uzaklaşır karmaşıklar her şey birbirine girer.
mobil uygulamasını çözebilen şahsiyet? çendan pc sürümü çözen mobili de çözer.
+9 Arabesk rap itemi.
2000-2003 arası kullandığım müzik sequencer'ı.
merkezi belçika'da bulunan, çok uluslu bir şirket image-line software'in sahibi didier dambrin tarafından geliştirilen, ilk versiyonu 1997 yılında piyasaya sürülen ve hayat boyu ücretsiz güncelleştirme imkanı sunan tek daw.
şu sıralar amatör olarak uğraştığım program.
Piyasanın en kullanıcı dostu, müzik düzenleme ve yapım arayüzüne sahip ürünüdür.

Dj’ler için geçerli bir program değildir, Bu yanlış bir algıdır. Dj denilen kişinin işi ritmlerledir, düzenleme ve yapım aşaması ile ilgilenmez. Dj denilen kişi için virtual dj ya da traktor dj denilen yazılımlar daha mâkuldür.
yeni başlayanlar için en ideal müzik yapma programı.

(bkz: daw)
profesyonel ses düzenleme ve tasarım yazılımı. sadece üst düzey kişilerin kullanabileceği bir yazılımdır. her insanın harcı değil.

(bkz: benimde değil)

tek aşk;

(bkz: sony vegas)
Sound yakalamak bir hayli zor. Ama çok çalışıp tiesto olucam.
bir hayli bilgim olan daw. Kendi youtube kanalımda birçok ünlü Dj in remake lerini yapıyorum. bigroom ,house , melbourne bounce vb..
Her kez bir tiesto olmak ister ama herkes bir tiesto olamaz.
yaklaşık yarım saat önce, beat'imin yapımını bitirdim. bittikten sonra kendime dedim ki;

bunu ben mi yaptım lan cidden?

harbiden uğraşınca oluyormuş bir şeyler. şuanki de pek profesyonel olduğu söylenemez ama baya baya gelişme var. ve kendinizi geliştirdikçe daha fazla heves geliyor sizlere.

beat yapmak isteyenler hadi göreyim sizi yardırın. yaparsınız.
2010-2011 yıllarında hergün mesai harcayıp güzel işler çıkardığım, ona rağmen yaklaşık 6 senedir adını bile görmediğim duymadığım, gelmiş geçmiş en sağlam mix/beat programı
https://youtu.be/ursRIQDe9CQ

şu tip sesler çıkartılabilen bir müzik yapma / daw programı.

uğraşın, yılmayın, pes etmeyin, inatla üstüne gidin, ben yapacağım deyin elbet becereksiniz. aylardır uğraşıyorum. pes etmedim ve iyi kötü birşeyler yapabiliyorum artık. bu işler sabır işi. başarılar dilerim!
bundan 15 sene önce çok sağlam işler çıkardığım program idi.

hatta frekansist adlı bir şarkı besteleyip alakasız bir şekilde ankara da meşhur olmuş 15-20 kişilik bir house partide çalmamı istemişlerdi.

amq millet hapı çakacak ben tek parça çalıcam falan salakça geldi gitmedim tabii ki.

ama kafa yorulursa iyi işler çıkartabileceğiniz bir programdır fl.
Arkadaşımın bu program aracılığı ile yaptığı isimsiz güzellik..

https://youtu.be/vlNgTepVVJ8

En kısa sürede öğrenmek istediğim..
daw proğramıdır. bu proğramı iyi kullababilen bir vatandaş dm den yazabilir mi.
Daw yazilimi. Tarzima uymayan yazilim. Logic pro olsaydi yardim edebilirdim.
Kullanılabilecek farklı vst önerisi olan varsa açığım. Kendi default sesleri de fena değil ama bir süre sonra çeşitlilik arıyor insan.
oyun kodu yazmaya çalıştığım günlerde, oyunun müziği dahil her şeyini kendim yapayım diye düşünerek yüklediğim ve bir süre kullandığım program. o dönem, şimdi adını hatırlamadığım birkaç program daha yüklemiştim bununla beraber, ama içlerinde en iyisi fl studio idi. bu tür işlerle uğraşan varsa tavsiye ederim.
açılımı, fruity loops studio'dur. belçika'lı şirket image line tarafından, 1997 yılında piyasaya sürülmüştür.

1 yıldır kullanmama rağmen, daha yeni yeni adam akıllı birşeyler yapmaya başladığım, uber ötesi bir müzik programıdır. gerçekte rüyanızda bile göremeyeceğiniz entrumanları, loopları, efektleri ve daha bir çok şeyi, piano roll üzerinden sanal olarak kullanabilirsiniz.

hayalinizdeki ritmi kolayca bir şekilde eyleme dökmek için, metronom özelliği de bulunmakta. metronomu açarsınız, onun ritmine göre hayalinizdeki müziği eyleme dökersiniz.

vocal kayıtları, mix - mastering gibi işlerde de oldukça başarılıdır. yelpazeside geniştir. müzik adına arayıpta bulamayacağınız hiçbirşey yok. özellikle, gross beat mix'i beni bitirmekte. sen çok sağlamsın be.

öğrenmesi çok zordur, ama öğrendikten sonra da sınırınız yoktur. pes etmeyin!
davulcuların bile beat yapmaya başladığı uygulama. bir de sikimsonik zurna sesleriyle falan remix yapıp 500 600 liraya taşra stüdyolara satıyorlar.

kulağı olan beat yapıyor amk. birine sorsan enstrüman çalmayı biliyor musun diye o ne diye sorarlar.
güncel Önemli Başlıklar