bugün

özellikle emekli ailelerin çocuklarının derdi. bu sonmuş, çok şükür
tarih, fiş no, toplam terimleri arasında kaybolmak.
Edit: Bu olayda tarih oldu, ergenler bilmez.
karşılığında gelen net paraya yuzde 10 hissedar olarak bu görev alınırsa pek bir tatlı oluyor yazması ben bunu anladım.
nette hazir pragramini yapmıslar. indirilir yazılır otomatik toplam yapar ama yine de
(bkz: kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez)
sinir bozucu isler siralamasinda ust siralarda yer alan bir aktivite..tarihe karisiyor olmasi sevindirici.
babanın eline gececek 400-500 ytl için cocuğunun kendini heder etme durumundan başka bişey değildir.okunmayan fişler kafadan sallanır.baba bi yandan:''oglum bak temizlik fişlerini ayırıyosun dimi'' diye kafanın etini yer.yazarsın bitiririsin toplarsın ''bu kadar azmı toplamışız fiş yaw'' diye serzenişte bulunur baba.cocuklara kızar hiç fiş toplamamıştınız zaten felan.mutlu olmamıştır baba.olmayacaktırda.
tüm kdv ler devletin olsun dedirten işkence.*
zamanında ailenin tum bireylerinkini doldururken şimdi kendi fişimi doldurmak zorunda kalmanın da ezikligi vardır bir de. verin ben hepsini doldururum diyesm geliyor.
Yıl içinde yapılan harcamalar karşılığında alınan fişlerin, belirli zaman aralıklarında işlenerek yada yazarak diyelim devlete iadesidir. böylelikle insanlar emeklerinin karşılığı için her üründen sonra fiş talep ediceklerdir, haliyle bir nevze olsun vergi kaçakçılığının önüne geçilecektir lakin yazması iğrençtir bitsede gitsek moduna girilir çoğu kez.
an itibarıyla babamın da benden yapmamı istediği,lakin kabul etmeyince,uğraşamam denince sanki benim yapmam zorunluymuş gibi ifade takınması sonucu beni hasta eden iğrençlik.
eziyettir. sonunda ele geçen para da yıllık kdvlerin geri dönüşü falan değildir, o fişleri kategorize edip,vergi iade zarflarına dökümümüz karşısında gösterdiğimiz peygamber sabrının karşılığıdır.
(bkz: vergi iadesi doldurmak)
şimdi cinnet çığlıkları atarak başından kalktığım iğrenç sıkıcı iş
an itibari ile 6,5 milyar liralık fiş yazımını ortalama 15 er milyonluk fişler ile bitirdiğimi göz önünde bulundurursak,insanın cinnet geçirmesine sebebiyet verici bir etkinlik olduğuna kanaat getirebiliriz.
(bkz: anne ben manyak oldum)
Babamın her sene "bak, sen yaz bu fişleri, bütün parayı sana vericem söz" diye kandırdığı, benim de sazan gibi her sene atladığım, ama hayal kırıklığıyla sonuçlanan eylem.
güncel Önemli Başlıklar