bugün

fenevbahçe diyen eziklerdir. kırk karakteri geçmem lazımmış çaylak yaptı ya beni moderasyon teröristlere gerizekalı dediğim için.
kafa yapısı ve zeka konusuna girince ağlatabileceğiniz, aşağılamada çığır açmanıza yol açacak insancık. m. erbil tarzı esprileri vardır bu kişinin. zekadan gelen esprilere "ne dedi ne dedi?" der, bir de espriyi anlaması için 3 defa daha izah etmeniz gerekir, m. erbil çıkınca sahneye anlaşılmayan bir coşkuyla kopar. en eğlendiği insan tipleri keller, şaşılar, göbekliler, vs dir.
(bkz: bu ne perhiz ne lahana turşusu)
bu kişiler şişman insanlara denize atsak batmazsın, duba gibisin tutunmak istiyorum, besili dana... falanca gibi espriler (!) de yaparlar.
espiri yapmayı bilmeyen kişinin espiri yapmaya çalışma şeklidir. beyni gelişmediğinden sadece ağzıyla var olmaya çalışır. ama kendi gibi salaklarla gezdiğinden bu kişilere espiratör muamelesi yapıldığıda olur. yazık bunlara iyi bir espiri yapıldığında anlamazlarda.. bi de yapılan espiriyi açıklama ihtiyacı hissederler. tabi ordan sonra benim kayış kopar odunla dalarım abi..
başlıktada açıkca belirtildiği üzere beyin özürlü olan kimsedir. mutlaka kensinin de bir fiziksel özürü vardır