bugün

Bugün yayınlanan firefox sürümü. Çoğu sitede firefox iççin bir devrim deniliyor. Zaten firefox kullanan biri olarak indirdim kurdum. Chrome u filan bilmiyorum ama firefox un düz sürümüne göre hızı çok fazla artmış. Denemenizi tavsiye ederim.
çok beğendiğim yeni ateştilkisi (hehehe) sürümü. bir süredir vivaldi kullanıyordum ama değiştirdim çünkü vivaldide hantaldı.

beni yarı yolda bırakma firefox kardeş.
epey hızlı bir şey olmuş.
ram kullanımı neredeyse yarı yarıya azalmış gibi. oldukça hızlı. görsel olarak ta gayet şık olmuş. chrome la karşılaştırdığımda kafa kafaya hale gelmiş durumda.
edit: bazı eski eklentiler desteklenmiyor ki normal. yakın zamanda eklenti üreticileri sürüme uygun eklentileri yayınlayacaktır. ayrıca sol tarafta yer alan ve browse tabı gereksiz sağa iteleyen butonlar özelleştirme kısmından küçültülüp sağa kaydırılabiliyor. onun dışında ekran göüntüsü alma butonunu bulmadım ki bu büyük kayıp.
Update oldugundan beridir acilmayan browser. Beni explorere muhtac etmistir ve sözlügün explorerden görüntüsünün ne kadar igrenc olabilecegini göstermistir.

edit: sistemden kaynaklanan bir hatadan dolayi firefox calismamis. Sorunu cözdüm ve farkettim ki otomatik kelime düzeltme fonsiyonu koymuslar.
an itibari ile deneyip beğendiğim internet tarayıcısı. chrome kullanan biri olarak ve eski bir firefox kullanıcı olarak bundan sonra quantum'u kullanmayı düşünüyorum.
http query veya fox isimli eklentim uçtu allahsızlar.
vay anam vay efsane olmuş lan. bir çok güzel de eklenti bastım. rami olmayan fakirler de kullanmasın bi zahmet amk 2 gb ramle firefox kullanıldığı nerde görülmüş.
güncel Önemli Başlıklar