1. 1.
  son durak 2.
  ... profendure
 2. 2.
  1. filmdeki ölümleri gölgede bırakacak film. özellikle arazideki trafik kazasından sonra gelen ve baş rolde air bag ve dikenli tellerin oynadığı ölümler çok iyi çekilmiştir.
  2 ... ulu dagci
 3. 3.
  beni en çok etkileyen filmlerden biridir.hiç bir korku filminden bu kadar etkilenmemişimdir.
  3 ... olesi kanpara
 4. 4.
  ---spoiler--

  2003 yapımı aksiyon fantastik türündeki filmdir. o araba kazası sahnesi gerçekten oha dedirtmiştir. ölüm sahneleri ilk film'e göre çok daha kanlı ve iç gıcıklayıcıydı. ama ben yine de ilk film'deki uçak sahnesini serideki hiçbir sahneye değişmem.
  film'de yanlış hatırlamıyorsam komik sahneler de vardı. mesela bir çocuğun ölmeden önce başroldeki kıza "öldükten sonra annemin beni yanlış tanımasını istemem. evimdeki pornoları saklarmısın?" demesi, her ne kadar iğrenç de olsa filmin son sahnesindeki çocuğun kafasının masaya düşmesi ve çığlıklar...

  --spoiler---
  2 ... rivne
 5. 5.
  azraile demişler ki öldüreceksin, o da tek bir şartla demiş hiç bir zaman sebebi benden bilinmeyek. mutlaka başka sebeplerden olduğunu sanacaklar insanlar demiş. bunun ispati niteliğinde sağlam bir son durak serisi.
  ... tomford
 6. 6.
  şu an fox tv de oynayan film.
  ... mayom neyim yok benim
 7. 7.
  Yarim saatin sonunda uyuklamama neden olan film. Oysaki ilk filmi heyecanla izlemistim ama bunu sevemedim. Olaylarin nasil gelisecegini tahmin etmek hic de zor degildi.
  ... i wanna fuck rihanna