bugün

Her gün 3-5 şehit olanlara artık itibar etmeyen ayak takımıdır. Filistin müslüman ve araptır, israil Yahudidir. O sebeple bu arapçıkları savunmalıyız, hatta gidip israil'e karşı savaşmalıyız. Ayak takımı böyle düşünür, bunlar her daim ayak takımı olarak kalacaktır.
http://www.youtube.com/watch?v=QtovqcYKW2Y
delikanlıdırlar, israil'den korkmazlar.
(bkz: fatih camii önünde israil e söven daşaklı müslüman)
(bkz: kahrolsun israil denince israil in kahrolmaması)
ölenleri saymıyorum, bacakları ya da vücudunun bir parçası kopan ama ölmeyen, öylece yardımın gelmesini bekleyen her çocuk için ben şahsım adına en eziğim. mazlum edebiyatı yapıyorum. çünkü hissetseydin eğer piç kurusu, onlar gerçekten mazlum. tarihin şu bölümünde hiçbir savunmasız çocuk böyle kasıtlı bir kıyıma uğramıyor dünyada, yakın geçmişte de uğramadı. asker değil, isyancı değil bahsettiğim dikkat et sefil.
vatanı bölmek için açlık grevi yapan köpeklere ağlayan (bkz: yarrak) takımından daha şerefli insanlardır.
aynı ayak takımı çin' de zülum gören türk kardeşlerimiz için bir şey yapmaz, içleri de acımaz nedense. çünkü onların petrolü vesairesi yok.
(bkz: bi arap siksin şunu)
filistin halkının çektiği çile için üzülenleri aşağılamaya çalışan agresif ve insafsızca bir ifade.
aynı insanlar hamas'ın israil'i fitil etmesine sebep olan roketlerden söz etmez ama. lan amk. filistin'deki ölen müslümanlar insan da, ölen sivil israilliler insan değil mi amk.
mesele üzülmeleri değil iki yüzlü olmalarıdır. darfur'da çok sevdiği arapların katlettiği yüzbinlerce masum insanın varlığından muhtemelen haberdar bile değildir bu megafon müslumanları.
içerisinde kendine milliyetçi diyen ümmetçileri, komünistleri, cemaatçileri barındıran ayak takımıdır.
filistin icin ölürlerse cennete gidecegini düsünürler kendileri. allah akil fikir versin.
israil sıçsa bokunu yiyecek güruh'un ayak takımı imalarına maruz kalan onurlu insanlardır. evet.
zalimin zulmüne karşı duyarlılığını kaybetmeyen gerçek anlamda insanlardır.
iki yüzlüdür. gitsin filistin de ağlamaya devam etsin.
insani duyguları olan ayak takımıdır. onun mensubu olmaktan gurur duyuyorum.
genelde boş konuşurlar ve sağa sola küfür ederler.
gulca katliamı, hocali katliamı, karabağ'ın işgali, kerkük'teki patlamalar gibi konularda üç maymunu oynarlar.
eskiden dünyadaki entarnasyonel güçler tarafından ve aktif şekilde desteklenen filistin kurtuluş davası..
dincilerin eline düşünce bence amacını ve samimiyetini yitirmiştir.
dengesiz ayak takımıdır. israil'e gücü yetmeyenler dönüp evin içinde güçsüz gördüğü bize dalaşıyor. Lan hasta mısınız oolum! Giyin kefenlerinizi gidin, tutan mı var!
yine göt olmuşlardır.

bizim dostumuz filistin değil, israil'dir.