bugün

2021 yılının sonbaharında göreceğimiz oyun.
taş ve sopalarla oynanacaktır.
süper lige katılan kulüpler olmayacakmış.
Steamde standart sürümü 13 Aralık'a kadar 125 tl.
her sene aynı bokun farklı renklerini piyasaya sürmekten utanmıyor ea ama, bu sene oynanış ve kariyer modu anlamında ciddi geliştirmeler var. oyun içinde fiziksel güç oyun görüşü gibi özellikler daha fark edilir durumda, kariyer modunda ise kendi kulübünüzü formasından stadına kadar özelleştirip oluşturabiliyorsunuz.
Çok güzel oyun..
her sene aynı bokun farklı renklerini piyasaya sürmekten utanmıyor ea ama, bu sene oynanış ve kariyer modu anlamında ciddi geliştirmeler var. oyun içinde fiziksel güç oyun görüşü gibi özellikler daha fark edilir durumda, kariyer modunda ise kendi kulübünüzü formasından stadına kadar özelleştirip oluşturabiliyorsunuz.
ZORLA gol yediriyor oyun adama.
kontrol ayarlarını kendime uyarlamam saatlerimi aldı benimde. sürekli deneme yanılma yaptım darlıyor adamı. ilk senemde norwich city i aldım ve ligde tutmayı başardım 15. oldum premier ligde. büyük takımlara karşı puan almayı geçtim az gol yeme parolasıyla çıkıyordum maça acayip zor rakipten top çalmak.
Redkit ve moskofa tesekkurlerimi borc bilirim.
keyifli keyifli başlayıp cinnet geçirten oyun. fut modunda son 1 aydır hiç orta seviye oyunculardan oluşan bir takım denk gelmedi karşıma. bak abartısız söylüyorum, 10 maçın 9'u 100 kimya ve 95 reytingli takımlarla oluyor. ben mi yanlış bir şey yapıyorum, oyunun mu bir or*spu çocukluğu var, yoksa bütün takımlar dünyanın en efsane oyuncularından kurulu da bir tek benimki mi normal seviye oyunculardan oluşuyor, anlamadım. 97 reytingli oyuncuardan oluşan bir takımım olsa affedersin, g*tümle de 1-2 gol atarım zaten. bir fikri olan varsa mesajlarsa sevinirim.

edit: bu arada 2-3 tane skill move öğrenip de soytarı gibi orta sahada hokkabazlık yapmaya çalışan or*spu evlatları varsa aranızda, onlara sesleniyorum: sizin oynayacağınız oyunu s*kiim. hep de türkçe rumuzlulardan çıkıyor böyle soytarılar nedense.