bugün

ea sports un 2020 yılında çıkarması beklenilen oyunu.*
(bkz: öyle bir başlık parsellemek ki)*
(bkz: bokunu çıkarmak)
ibrahim üzülmez in olmayacağı oyundur.
ea sports' un yine,yeni,yeniden sadece transferleri ekleyerek çıkaracağı oyun olacaktır.
(bkz: fifa 2k20)
büyük ihtimalle pes 5 denk olabilecek oyun.
demosu daha çıkmamış oyundur.*
genç semih şentürk'ün fenerbahçe yedeklerinde olacağı oyundur.
yıldırım demirören'in beşiktaş'ın başında olmaya devam edeceği oyundur.
yahudanın top speedinin diger havarilerden fazla oldugu oyun.
muhtemelen fifa xx şeklinde çıkacak oyundur. (bkz: fifa xx)
sabrinin emekli olacağı oyun,
dokunmatik ekranlı bilgisayarlarda oynanır bir oyun.
27 eylül 2019'da satışa çıkacak olan fifa'nın yeni oyunu.

Ea sports, twitter'dan tam açıklamanın 8 haziran'da (bugün) yapılacağını söyledi ve sızdırılan bilgilere göre oyunda fifa 19'a göre birçok gelişme bulunmaktaymış.

Ayrıca şampiyonlar ligi ve avrupa ligi lisanslı bir şekilde oyunda yer almaya devam edecek.

Futbol oyunlarında grafik harici geliştirme nerdeyse yok boş beleş para kazanmak için yapılan oyun.
umarım ukrayna ligini eklerler bu sefer.
Amkodumun Juventus'unun pes çöpü ile lisans anlaşması yapması üzerine Juventus'un yer almayacağı oyun.

Juventus, FIFA 20'de piemonte calcio ismiyle ve farklı bir logo ile yer alacak. Takımdaki oyuncuların lisanslarında bir değişiklik olmayacak.

https://www.sporx.com/pes...belli-oldu-SXHBQ791338SXQ

----

Ayrıca Liverpool FC ile resmi sponsorluk anlaşmasına varmış olan oyundur. Liverpool'un bu yıla kadar pes ile anlaşması olduğu için fifa tarafından bariz bir rating kısıtlaması oluyordu.

Ver oradan van dijk abime bir 95 rating.
normal sürümünün kapağında eden hazard, champions edition sürümünün kapağında virgil van dijk'ın yer alacağı oyun.

görsel
Oynanış olarak Fifa 19'a nazaran biraz daha basitleşen oyun. Frikik kullanımlarında ki kolaylığı oynanış videosundan izleyebilirsiniz. Belkide zordur bana öyle basit geldi. Bir de ani patlama driblingi diye bir şey gelmiş. Bakalım nasıl olacak. Bekliyoruz..
En son 98 i oynamıştım neden 20'ye geri döndü bu..
Jpjpnbvvkvkvkvkglglglglglglglglgglvlvbıvcztssudogpyu.
Pes 20 çok daha iyi olduğu için beklenen ilgiyi görmeyecektir...artık tek avantajı takım ve oyuncu lisansları ki pes o alanda da arayı hızla kapatıyor. 2016 dan sonra pes çıkışa fifa inişe geçti.
pes varken fifa oynanmaz çok ağır kalıyor sarmıyor insanı.
Geçen sene ki hatta 2-3 sene ki oyunun ufak bir yamayla şu an ki oyunun aynısı olacağı bir oyuna 500-600 tl bayılan andavallar var. Böyle kerizler oldukça EA'in tokatlamasını destekliyorum.
Ben fifa 2000'den sonra bıraktım. Üçgen üçgen üçgen yuvarlak goool. Böyle oyun mu olur aq.
dün bakma gafletinde bulundum, 400lü bir şeyler görünce kapattım.