bugün

kendisine ve ailesine sabır diliyorum. başınız sağolsun.
babasına da allah'tan rahmet diliyorum.
babasının vefat ettiğini duyunca ağlamaksı olduğum yazar kişisi. henüz tanışmışlığımız bile yok kendisi ile ama dualarımızın onunla birlikte olduğunu bilmesini istediğim, "allah rahmet eylesin" dediğim yazar.
ailesine ve kendisine allahtan sabır diliyorum.başınız sağolsun.allah rahmet eylesin.
başınız sağolsun,allah sabır versin.
"acını payla$ıyoruz" "allah rahmet eylesin, kalanlara sabır versin" dediğim yazar.
mekanı cennet olsun dostum.sabırlar diliyorum.
başınız sağolsun.
mekani cennet olsun. allah geride kanlanlara sabir versin. basiniz sagolsun
forum tarzı bir entry olacak ama modlar özel durumdan dolayı anlayış gösterirler diye tahmin ediyorum. ben cenazeye katıldım. fevk, suvi ve internettin hepinize teker teker teşekkür ediyorlar. tüm yazar arkadaşlara selamlarını gönderiyorlar. cenaze bugün defnedildi.
(bkz: inna lillahi ve inna ileyhi raciun)

Allah-ü Teala günahlarını affetsin, kabri cennet bahçelerinden bir bahçe olsun. Kalanlara sabr-ı cemil nasip etsin.
durumu geç öğrendiğim, baş sağlığı ve sabır dilediğim yazar.
gecikmeli de olsa kendisine başsağlığı dileriz. eminim bazı şarkılar daha bir anlam kazanmıştır hayatında. o güzel sesin hiç solmasın...
(bkz: zevkaladenin zevki)
tanım: (bkz: harkuladenin hark ı)gibi bir şey.
ablası olarak bu nickle gayet uyumlu olabilirdik. fakat artık çok geç.ha ben harkuladenin hark-lığından bir şey kaybettim mi? tabi ki hayır.
fevkim kaladem...

kendimi gördüğüm, bulduğum... birçoğunuzla olduğu gibi, bir özel mesajla başlayan muhabbet ilerledi. anlattık, dinledik. her şeyi ama, herkesi...

zamanla anlıyorsun zaten, herkesin hikayesinin birbirininkine benzediğini. hikayenin kahramanları farklı sadece. oysa olanlar, yaşananlar, acılar hep ortak. hatta umutlar bile. o yüzden bazen kelimelerimizin anlamsız gelişi. herkes, aynı şeyi biliyor ki zaten...

kızıyor bana bazen, hissediyorum. kızdığımı da biliyor. sebepsiz kıskanıyoruz bazen birbirimizi. ama beni, benim onu düşündüğümden daha fazla düşündüğünü bugün gördüm... insan sebepsiz yere defalarca arar mı birini? yolunda gitmeyen bir şeylerin olduğunu hissedip kilometrelerce ötede huzursuz olabilir mi? olabiliyormuş, ben bugün bunu gördüm...

geçmiş sevgililer günün mübarek olsun anam-babam, canım-ciğerim.

bir gece ansızın, inan... her şey güzel olacak!
"ne civarda kalıyor bu fevk" diye sızlandığım fevkdir efendim. fevkaladenin fevki nerededir, bulanlara fevk verirmi yoksa sadece uslu çocuklar mı görebilir diye düşündürür durur.
mulayim yazarla felsefe sohbetleri zirvesine katılan yazar.

10 dakika dinledim bir bo.k anlamadım serefsizim.
çok eskilerden bir sevgili. bir melek.
çok güzel tarhana çorbası yapan, harika şarkı söyleyen ve wembley' de konser vermesi beklenen dünya iyisi insan.
itiraf ediyorum ki itiraf ediyorum .
Bir küçük pencere
Ne karanlıkmış dünyam demek
içeri sarı ışık verdi
Ve ısıttı ayaklarımı
Gösterdi bana
Hatta değdi kanatlarım da
Kuşmuşum
Hafif ama heyecanlı sallandı kanatlarım
Değdi buluta
Kuşmuşum
Uçmuşum
Özgür
Şımarık
Değdim, Upuzun gökyüzüne sürüldüm
Ne maviii
Su gibi;
Serinledi dudaklarım nemlendi
Tebessüm etmek kafi bu güzellikte
Öyle narin
Kırılmasın;

Çimenler serildi ayaklarıma
Ellerime mis kokular bulaştı
Güzel sesler okudum
Ses verdi
Ten gibi
Penceremden süzülür
Yüreğimden geçer
Saçlarım ürperir
Bir de korkmamak mümkün olsaydı yokluğundan
Küçük pencerem
Nefes verdi
Çok güzel şeyler gösterdi
Ve sonra bana verdi
Benimmiş
Senin dedi

iyi ki varsın
Olmasaydın
Daha çok üzülürdüm
içerde olduğuma
Kıskıvrak

Bir küçük pencere
Mutlu eder
ümitsin
Mutluluksun

Yo yo
Yalancısın

Gönderme beni o yolculuğa
Salıverme
Sen orda dur
Ben sana kavuşamayım
Benim sevdiğim sensin *
fevkalade fevksiz
alaladenin şevki, sözünün başıdır.
yakın, sıcak, eğlenceli, sevimli...

(bkz: kanı kaynamak)
* *
müzik arşivinden orhan gencebay a bodoslama dalıp, çok yanlış yapmış, işinden gücünden olmuş tiryaki.
beni meşhur edecek yazar. *