bugün

şu fotoğrafı herkes biliyor artık değil mi?
görsel

evet işte bu fotoğraftaki 7 kişi hala akp'den milletvekili adayı olabiliyorlar.
yani fetö ile mücadele falan yok.

içlerinden zaten halihazırda akp milletvekili olan 5 kişi de var.

işte 2012'de boston'a gidip fethullah gülen adlı şerefsizle birlikte namaz kılan, dua eden, ona biat eden ve de fotoğraf çektiren ve yeniden akp'den aday olan o vekiller;

-ilknur inceöz.
-vedat demiröz,
-bayram özçelik,
-fatoş gürkan,
-mustafa hamarat,
-osman ören,
-ismail tamer.

bu yukarıdaki isimlerden ilknur inceöz, Vedat Demiröz, Bayram Özçelik ve ismail Tamer halen akp milletvekili olarak görev yapıyor.

http://t24.com.tr/haber/g...-aday-olmak-istedi,621132
Birkaç isme indirgenmemeli. Geneli fetöcü.
Ulu hakanımız bile fetö ile Yanyana poz vermişken, iki üç tane maaşlı elemanın fotoğraf çektirmesi mühim değil.

Kandırılmışlardır muhtemelen. Ses etmeyin.
bunlar adam madam değiller. Olmadılar, olamazlar.
akp adayları sana mı gönderdi dedirten iddia. Daha kendileri bilmiyor kimin aday olduğunu aq. aday adayı diyorsan 6000'i çöpe atan herkes aday olabilir.
sebepsizce bir türlü ortaya çıkamayan siyasi ayağı akla düşürmüştür. vardı ya şu fetonun siyasi ayağı mevzusu onu diyorum.
(bkz: montaj)
sağda solda, olmadık yerlerde fetöcü arayan, sıradan vatandaşa çamur atan müflis siyasetçi bahçeli efendi'nin görmesi gereken durum.

chp ortaklı kurmadı bu haşhaşilerle, akp kurdu.

utanmadan sanki türbe ya da kabirmiş gibi, ulvi bir yermiş gibi vatan haini birinin önünde bir de kafalarını kapatmış arsızlar.
akp ve fetö hep el eleydi. hala da öyle.
selam arkadaşlar...

akp'nin fetö ile efsane mücadelesi(!) sürüyor.

başlığın ilk entrysinde yazdığımız üzre, feto ile poz veren 7 akp'li milletvekili aday adayı olmuştu.
(bkz: #39377125)

akp bu feto ile poz veren vekil adaylarını o kadar beğenmiş ki, bunlardan 5'ini listeye koymuş.
feto ile poz veren vekil aday adaylarından;
-ilknur inceöz(aksaray),
-osman ören(siirt),
-ismail tamer(kayseri),
-vedat demiröz(bitlis),
-bayram özçelik(burdur)

milletvekilliğine aday yapılmışlar.
kamuoyuna duyurulur...

ey 15 temmuz gazileri, ey 15 temmuz şehit aileleri...
neredesiniz?
neden susuyorsunuz?

edit: yukarıdaki isimlerin aday olup olmadığını şuradan kontrol edebilirsiniz;
https://www.docdroid.net/GELTHKx/akp.pdf
Ya ama ben sabah akşam a haber izliyorum. Hani meral ve kılışdar fetöcüydü yaa..
akla fetöcü damatların salınmasını, fetö'nün bankasını yıllarca yönetmiş şahsın spk başkanı yapılması gibi vakaları getirmiştir.
bu fotoğraftakiler kim?
hepsi tanınmış kişiler mi?
(bkz: şaşırmadım)
116 tane harbiyeli çocuk; çocuk diyorum zira askerlik yaşı bile bu ülkede 20 iken bu çocuklar 19 yaşındaydı ve içlerinde şehitlerden emanet kalan şehit çocukları ve kızları dahi vardı. darbe gecesi o sirke palas paldıras emir ile götürüldükleri için müebbet alırken; bu ülkenin yıllardır kanını emen şeytan fetoş le yanyana fotografı olan bu adamlar, ve bülent arınç gibi fetö bağlantısı yüzünden üstü çizilen eski siyasilerin çocukları millet vekili adayı gösteriliyorsa kimse bu sistemden adalet beklemesin boşuna. Ve bunda payı olan kim var ise utanç içinde soluk alsın ömrü boyunca.
40 yıllik hani olur mu kani?

Her peri masalı anlatan mektepsiz çomara hocam hocam muhterem hocam diye kosan milyonlarca insan var bu ülkede.

Bu huylar kolay kolay bırakılir mi?
burada yazan yazarların muharremin başörtüsü yasağı önergesi verme başlığına eskide kaldı yazması da çok ilginçtir.
Feto ile mücadele olsa ilk başta bütün malum partililer içeri atılır. Ama yok işte ellerini ve kollarını sallaya sallaya ortalıklarda sallaya gezebiliyorlar.

Biz zamanında uyardık şu feto'yu şu sümüklüye hoca demeyin, devlet kurumlarına yerleştirmeyin, bunlarla bir olup sınav sorularını çalmayın dedik dinlemediniz, sonra da birden terör örgütü ilan ettiniz. Hayır efendim bu herif ve çevresi hep böyleydi.