bugün

muhteşem yüzyıl dizisi hakkında "46 yıllık saltanat hayatında sadece 1.5 yıl sarayda istanbul'da kalmış. bana çok dokundu bu. bu küstahlar onunla alakalı film çevirdiler. saygısızlar, terbiyesiz adamlar. atalarını bu şekilde tahrik eden insanlar..." demiş. kendisine katılmamak mümkün değil. keşke, bir atamıza yapılan saldırı ve hakarete karşı gösterdiği bu duyarlılığı, halen ikamet ettiği abedenin müslümanlara karşı yaptığı katliam, işkence ve zulümleri karşısında da gösterse.
yaptığı onca hayırlı iş için allah ondan milyonlarca kez razı olsun.
tarihine ve ecdadına yapılan çirkinliklere tahammül edemeyen adam.

muhteşem yüzyıl dizisini hazırlayan soysuzlara kötü kaymıştır. *
http://video.milliyet.com...-tepki--0bTnUdyIEQfI.html
muhteşem yüzyıl dizisine ayar üstüne ayar vermiştir.
1-Birinci bin yılda Avrupa hristiyanlaştırıldı, ikinci bin yılda ise Amerika ve Afrika, üçüncü bin yılda hedef Asyadır. ( 24 Aralık 199 Papa II. john Paul'ün Milenyum mesajı)

2-Hatta Kelime-i Tevhidin ikinci bölümüne,yani "Muhammed Allah'ın resulüdür." kısmını söylemeksizin ikrar eden kimselere de merhametle bakılmalıdır. (kaynak: Fethullah gülen "Barışa Doğru" sayfa 131.)

Yukarıda ki iki açıklama bize tam olarak "Dinler Arası Diyalog" nedir, neden ve kimler tarafından başlatılmıştır, kimler bu süreç sonunda çıkar sağlayacaktır sorularının cevabını verir.

Ayrıca;
imam Gazali ihya der ki: Eğer bir vaiz halkı ağlatmaya,yaka paça yırttırmaya çalışıyorsa, bilin ki o adam gafildir...
gözleri altındaki torbaları yakında boksörlere malzeme çıkaracak kişi.
(bkz: kum torbası)
gün itibariyle pabucu dama atılmış kişi.
onun yerine cübbeli ahmet hocanın trendi bi hayli yükselmiştir.
fethullah gülen out, cübbeli ahmet hoca in.
amerikanın oyunu omg.
günün en az 2 saatini ağlamadan geçirmeyen amerikan imamıdır.
(bkz: nurettin veren)*
bir rivayete göre elinde daha çok kaset varmış.
o kadar film çeviriyor ağlayarak, ahiret günü peygamber efendimiz'in yüzüne nasıl bakacak onu merak ediyorum ? kalbi ve dili gavur'dan yana ! dinler arası diyalog dedin, papa hazretleri dedin, az kalsa bu vatanı da gavur yapacaktın ! mumdar leş !
adamın dibi gibi.
helikopterden helikoptere atlarken şarjör değiştirebilen hocadır.
kendisinden nefret ediyorum. cok acik ve net. boyle herseyiyle oylesine yalan ve sahteki. o aglamalar, o konusmalar. hersey ama hersey. elimden gelse butun tv kanallarini kumandadan silicem ama annem sagolsun izin vermiyor. cunku bu adami gormeye dayanamiyorum. yani cemaatiyle, papasiyla, amerikasiyla, bokuyla pusuruyle herseyinden nefret ediyorum.
duyduğum kadarıyla en büyük hayallerinden birisi, izmir konak'taki evinde denizi izleyerek rakı içmekmiş.

zevkli adammış helal olsun. *
ya büyük bir proje, ya da koskocaman bir balon.
amerikan kuklası zevat...
Said Nursi'nin risalelerinde açıkladığı fikirlerine dayanan Nur Cemaatini aynı amaçlar doğrultusunda(!) devam ettiren toplululuğun başındaki şahsiyet.
ne kadar çok birileri tarafından siyasi figür olarak gösterilmeye çalışsada türkiyenin manevi direklerindendir.
ileride türkyenin başına çok tehlikeli işler getireceğine inandığım inanç önderi. kendilerine nurcu diyen bir cemaatin önderidir kendisi. türkiyede soruşturmalar açıldığı zaman amerikaya kaçtı ve soruşturmaların düşmesine rağmen pensilvanyada hayatını sürdürüyor.
filistin'e yardım yapacağında israil'den izin almayı ihmal etmeyecek kişi.
--spoiler--
(bkz: american puppet fethullah gülen)
--spoiler--
kesinlikle bir said nursi değil. said nursi'nin tırnağı değil. paşalar gibi hapis de yatmış oralarda da boş durmayıp tebliğini yapmış said nursi. beni yargılarlar diye kaçmamış.
sümüklünün önde gideni.