bugün

papa'nın manevi çocuğu.
Vatikan için çalışan bir misyonerdir.
garip garip garip şeyler oluyor.

öyle bir propaganda yapılmış ve yapılıyor ki birilerine göre en büyük şeytan, birilerine göre en büyük önder. her iki güruhun birleştiği taraf ise çok büyük güce sahip olduğu.

bu gücün kaynağı ne yazık ki en büyük şeytan gösteren(laiklerin) ve "şeytan diyenlere düşman kişilerin(inançlıların)"; fethullah hocaya olduğundan fazla gücü varmış inancıyla sarılmaları. kraldan çok kralcının olduğu bir memlekette alelade bir insan bile söylentilerle krallaştırılıyor. helal olsun.

ufak bir örnek; bir kaç düzenbaz birleşiyor ve kendilerini fethullahçı olarak niteliyor. gidip mevki sahibi insanlarla görüşüyor ve nemalanıyor. diyorlar ki biz fethullahçıyız. mevki sahibi kişi de buna inansa veya inanmasa bile fethullah hocaya olan kişisel sevgisi veya medyanın pohpohlamasıyla gerçekten bir fethullahçı teşkilatlanma varmışcasına bunlara yardımcı oluyor. düzenbaz olmayıp güzel şeyler yapalım diyenler de hocayı seviyor ve fethullahçı olarak adlandırılıyor. sevdikleri bir insanı red edecek halleri yok ya. fethullah hoca ne yapsın. hiç çaba sarfetmediği halde onu bir yerlere koymuşlar. başında durmasa olmaz elbet.

fethullah hocayı fethullah hoca yapanlar iyi veya kötü niyetle yaptılar ve ortaya bir teşkilatlanma kendiliğinden çıktı. bir zamanlar dolandırıcılıktan hapiste yatmış ve doğduğu memlekette herkesin dolandırıcı dediği bir insan çıkıyor. ben fethullahçıyım deyip onunla bununla hocanın adıyla görüşüyor. adam öyle iyi kıvırtıyor ki yüksele yüksele nerdeyse başbakana danışman olacak. memleketlisi olarak tesadüf karşılaşıyorsunuz adamla bir kaç takılıyorsunuz. belediye başkanı, vali adamı bekletmeden yanına kabul edip can ciğer sarılıyorlar. insan kendinden şüpheye kapılıyor; bu adamı dolandırıcı sandık adam ne çıktı gibisinden. ancak adamın ordaki konuşmalarında yine menfaatine birşeyler istemesi sizi sanal uykudan uyandırıyor.
1998 yılında vatikana gidince kendisini türkiyenin vatikan büyükelçisi karşılamıştır.
sadece kendisine iyiliği dokunanlara iyi olan insan.

eskiden mahallemizde çok övülürdü, kimileri delicesine övmeye devam ettiler ve mahallemizden daha lüks semtlere taşındılar. peşini bırakanlar ise ciddi anlamda karşılarında binbir türlü engelle karşılaştılar, 4 sene atanamayan öğretmen mi istersin, çok eski vergi borçları yüzünden iflas eden esnaf mı istersin... bir tür mafyalaşma tarafı da var bu kişinin, canlı şahitlerindenim.
tayyip erdoğan,ak parti ve abdullah gül'ün bile saygı gösterdiği ünlü din adamı.
- kendisi komünizmle mücadele derneğinin başkanıydı.
- amerika birleşik devletleri komünizmin en büyük düşmanıdır.
- kendisi şu an amerika birleşik devletlerindedir.

kendisi hakkında söylemek istediklerim bu kadar.
(bkz: din adamı/#13994850)
ağlayarak ünlü olan kişi.
eğer kağıt mendil kullanıyorsa her sene kıbrıs büyüklüğünde ormanlık arazinin yok olmasının sebebidir. eski stayla kumaş mendil kullan çocuğum.yıkar yıkar ağlarsın.hem deterjan falan daha bi yaşarır gözlerin.
kendisini söz sahibi kılan destek kesinlikle; batı kültürü tapıcısı, tek dişi kalmış medeniyetin savunucusu, papa kültürü olan fuhşiyat ve ahlaksızlık içerisinde yaşayan allahsız kemalistler tarafından verilmememktedir. kendisini ehil kılan şey, bu tek elden çıkmış ahlaksız seküler dünya düzenine karşı ecdadına ihanet etmemiş, dinini ucuz şehvetler karşılığı satmamış, papa kültürüne ve yaşam tarzına boyun eğmemiş müslüman oğlu müslüman, muhammedi oğlu muhammedi, osmanlı oğlu osmanlı bir cemaatin var olması.
papa ve kültürüne biat etmediği öne sürülen kişi. amerikan çiftliğinde ikamet edip fbı ve cıa ajanlarıyla ben görüşüyorum dimi a.k malı.
müslümanlığın sadece kendilerine indirildiğini sanan mürüdleri vardır, beyinlerinin yarısı pensilvanyada bırakmışlardır.
izmir hisar camisinde vaaz veren hakan sükürün imam nikahını kıldıgı varsayılan zamanla bir çok insanı kendine baglayan ve inandıran bir kesimi kendine düsman bir kesimide kendine itaat ettiren ögrenci okutup ülkeye faydalı olmaya çalısan su anda devletin her kademesinde kendinden birini yerleştiren su anda 5-6 milyon aktif destekcisi olan cemaatin önderi...
mal taklidi yapanlar için yazıyorum; papa kültüründe şehvet var, fuhşiyat var, alkol var laiklik var, eşcinsellik var. bugününün türkiye'sinde batıya ait savunulan ne varsa var. tahmin edin bu medeni öğelerin en ahlaksız savunucuları şakirtler mi, kemalistler mi. sorunun cevabı aynı zamanda kimin papa'nın ve bu tek dişli medeniyetin uşağı olduğunun cevabı. kimin daha gerçekçi müslüman olduğuna hiç değinmedim dikkat edersen.

tanım; fuhşiyata, allahsızlığa, eşcinsel sapkınlığa, alkol ve uyuşturucuya karşı bu milletin genç nesillerini korumayı kendine vazife bilmiş müslüman.
iyice bozmuştur;
görsel
illuminati'nin bütün ideolojilerine ideolojisi teğet geçen hatta çakışan zattır. Yeni dünya düzenine uyum yasasını yavaştan yavaştan türkiye'ye enjekte etmeye çalışan kişidir.
bir sabah sözlüğe gelip sol frame de başlığına girilmiş (2869) entry sayısını görüp; oh öldü sonunda diyeceğim, ülkenin bu kadar geri gitmesinin baş sebeplerinden, ilk okul mezunu kimine göre hoca efendi, kimisine göre faydasız provakatör, sürekli ağlamaklı eli kolu uzun cemaat lideri.
amerika'da yaşayan, amerika'nın zulümlerini görmezden gelen, uyduruktan mağduriyet edebiyatıyla duygu sömürüsü yapan kişidir. memleketin suyu çıkmadı ama hadi istemiyorsun türkiye'de yaşamayı, git japonya'ya, çin'e, rusya'ya neden amerika? dünyada onlarca müslüman devlet varken neden amerika? neden arabistan değil mesela? mekke neden değil?

soru: fethullah gülen neden hiç evlenmedi?

"hüseyin gülerce: hoca efendi'nin hatıralarında göreceksiniz, hoca efendi birkaç defa evlenmeyi düşünmüş. fakat bu gibi zatlar manevi plandaki gelişmelere çok önem veriyorlar. hatırlarında diyor ki, "evlenmeye karar verdim. ertesi sabah bir arkadaşım gelip şöyle dedi: 'bir rüya gördüm. rüyamda fethullah hoca'ya söyle, evlenmeyi sakın düşünmesin, diyorlardı.'" rüyayla amel edilmez. bunu hoca efendi'nin kendisi de söylüyor. fakat bir hafta arayla başkaları geliyor: "rüya gördüm. rüyamda hoca efendi evlenmesin, dediler." bunlar etkiliyor. ikincisi de şu: hoca efendi kendisini dine hizmet konusuna öyle kaptırmış ki şunu açıkça söyleyebilirim, evliliğe fırsatı olmamış. ben de diyorum ki, iyi ki evlenmemiş."

yıllar önce gülen'in ağzından hayatını yayımlıyordu zaman gazetesi. bir bölüm okumuştum. orada da, araba kullanmamasını, askerde arabayla yaptığı basit bir kaza sonrasında, mealen; anlamış ki, kendisi büyük işlerin adamı ve araba sürmek gibi basit konularla uğraşmamalıymış vs.

evlilik eğer dedikleri gibi dine hizmete maniyse peygamber efendimiz, diğer peygamberler, ashap, evliyalar vs. evlenmezdi. bu kadar saçma sapan izah olamaz. adam akla aykırı ne yapsa mutlaka bir mazeret üretiyor cemaati. oh ne ala. rüya ile amel edilmez diyeceksin, sonra rüyalardan bahsedip evlenmeyeceksin.

aklı ve vicdanı körler, koşa koşa gidin peşinden böylelerinin.
(bkz: sürekli ağlıyor efenim susturamıyoruz)
kendisini buradan selamlamak istediğimiz büyük kurtarıcı...

http://video.haberturk.co...eo/kore-tarzi-yas-2/56635
iddaa'da son maçtan yatan über müslüman.

görsel
insanlar ne sebepten olursa olsun, itelenmişlikten sürgünlerde ölmemeli. dünya görüşü, siyasi görüşü hiç farketmez sadece fethullan gülen şu lafı için bile ülkenin tüm kapıları açılmalı:"ben erzurumun korucuk köyünün bir avuç toprağını amerikaya değişmem."

ahmet kaya belki zıt bir örnek, insanların sürgünde ölmediklerini 'geberip' gittiklerini söylüyordu. kendisinin tabiriyle bu adam geberip gitti çok mu iyi oldu? "ben yazda olsa kışda olsa burada çok üşüyorum ... ben vatansızlıktan üşüyorum."diye diye gitti.

şayet gelirse, bu vakitten sonra kendi topraklarında mülteci olmayacaktır ve tek istediğim kendi ülkesinde ölmesidir.
önce türkiyeyi sonra tüm dünyayı kontrol etmek isteyen,kısmen başaran, yahudi lobisi özentisi, cemaatçiler iktidara gelmeden önce türkiyeye girme yasağı olan, hemen her videosunda ağlayan muhterem kişi.
dinlerarası diyalog gerzekliğini başlatan zevattır.
hakkında eleştiri yazmak istediğim fakat yazarsam ömür boyu ceza alırım dediğim şahsiyet.