bugün

"festival gibisin, katılmak istiyorum" isimli türkünün kendisi için yazıldığı hakkında çıkan dedikodulara henüz cevap vermeyen yazardır.
Her ne kadar Besni hakkında yazdıkları günümüzde çok az kişide rastlansa da , yaptığı yorumuyla buraya kendisi hakkında yorum yapmama sebep olan yazar . **
(#3685463)
verdiği "bakınız" ile gülme krizine sokma yeteneğine sahip olan yazar. haa günün birinde yanlış bir kelam eder, ben de ağzını burunu kırarım ya da o bana çok pis dalar. bunu bilemem. ama şimdilik durum bu. evet.
(#3766703)
osmanlı'ya turistik gezi düzenlemiş yazar. ama osmanlı insan öldürmüş olamaz kii çünkü onlar çok hoşgörülüydü. suda veleybol oynayan amca tavsiyesi vermek istediğim ancak elimde bir çikolata bir de çiçek, kendimi kapısında bulduğum yazar.

(bkz: sözde)
(bkz: #4840933) kendisini sanal ortam olmasina ragmen yazarlarin kim ve ne olduguna adamis, ya okudugunun ne manaya geldigini anlamayan yada paranoyak olmaya aday yazar. oysaki sonradan okudugum entrylerini begenmisimdir (bkz: #4789970) lakin bos islerle ugrasma yerine arti yada eksi butonunu kullansa daha iyi olur.