bugün

sen galatasaraylı değil misin diyerek yüzyılın gafını yaptığım büyük beşiktaşlı
sağlam bir kalem, dikkatli ve gündemi iyi analiz eden bir arkadaş.. saygı duymalı.
bursalı, sohbeti supper yazar;))

izmir in, içinde kocaman bir ukde olduğunu söyledi, içimi burktu://

ve ayrıca (bkz: kestane şekeri)
münazaralar için, arzulanan takım arkadaşı modelidir kendisi
3000'leri geçen, mantıklı, anlayışlı, lafını bilen beşiktaş'lı yazar. *
teknoloci saolsun ağız tadıyla bi sohbet edemediim super insan*

uzun uzuuunn konuşabilmek dileile *
kendisiyle tanışmak istediğim, tek aşk beşiktaşk anlayışını benimsediğini düşündüğüm yazar.
bir de ayrıca:
burası çarşı, alayına gider. *
şimdiye kadar nasıl olur da bir yorum yazmadım dediğim, sözlüğün en sağlam duvarlarından biri, hatta kirişi diyebiliriz, kalitedir, delikanlıdır, beşiktaşlıdır, kadehte rakıdır, sözlükte entrydir, başlıktır, bilgide de deniz deryadır.
kendisine su marsi armagan ediyorum..(içimden geldi ne bileyim)
yüzyıllardır yükselir, göklere çıkan sesi
yurtta, cihanda birdir, bursa erkek lisesi

temiz ahlak ögretim yuvasıdır burası
güzel sanat ve bilim kaynagıdır burası

türk gençligi ün alır bu ocagın içinde
hür adımlarla yürür atatürk'ün izinde

güzel lisem kalbimde bir bayraksın sen, inan
yeşil bursa üstünde göklere çık dalgalan

içimizde parıldar vatan, millet sevgisi
örnektir okullara bursa erkek lisesi...
görüldüğünde mutlu eden kişi,nedensiz bir güven ve huzur katkısı vardır sözlüğe
nicki sürekli olarak bana ferrari ve ferre yi çağrıştıran yazar..sözlükteki beşiktaşlı yazarlardan ve -sözlükteki bursadaki yazarlardan, yok bu olmadı- hem sözlükte hem bursada olan yazarlardandır..* * *
ilk zamanlarda ciddi bir tartışma yaşasak da itiraf etmeliyim ki su sözlüğün en okunası yazarlarından biridir kanaatimce.bjk dışında görüşlerinin çoğuna katıldığım takdir ettiğim bir yazar.
beşiktaş entryleriyle şükelamı kazanan yazar.
garsonlarla başı belada olan yazar. bkz :(#64771) ve ayrıca bkz: (#65972)
beşiktaşın kupayı alması sebebiyle 41 gün aramızdan ayrı kalması muhtemel bir yazar arkadaş
aylar önce nerdesin ferrole başlığı açılmış şimdilerde ise bu başlık çok daha fazla değer kazanmıştır. yokluğu ciddi bir kayıp olup fazlaca takılması sevinme sebebidir.
(#57498) nolu entrysine hasta olduğum.."bir sözlük yazarı" diyormuşcasına samimi ve içten..adeta bağrına basıyor banu güven'i*
işlerinden fırsat bularak tekrar sözlüğe vakit ayırabilmesine sevindiğim yazar. onun içindeki beşiktaş aşkı, tutkusu gerçekten bambaşka. hayran olmamak mümkün değil gerçekten. o kadar hevesle anlatıyo ki beşiktaştan bahsederken, insan imreniyo, beşiktaşlı olası geliyor.**
an itibariyle gözlerimin yaşarmasına sebep olsa da elimden geldiğince eskileri yad etmeye çalışıp da beceremeyen benim gibi ne menem olduğu bilinmeyen zat için eskilerden tertemiz bir sayfa görebilmeyi sağlayabilmesi mi onu özel kılan yoksa tıpkı o ilk dönem yazarları gibi can dosluğu mu karar vermekte zorlandığım hey gidi günler hey yazarı. özledik ne kelime döktür de yüzünü görelim..
Har türlü tat'ı yakalama konusunda istekli ve azimli bir kişilik sahibi olan Ferrole, bu tat yakalaa hususunda kendisini ve arkadaşlarını heba etmekten çekinmez. Ne var ki tat yakalama konusunda ki bu azmi O'nu hep zirvede tutmuştur çünkü, O'nunla yakalanan her tat gerçekten unutulmaz bir tat'tır.

- Aga bu akşam kariyerinin zirvesinde iki adamın bir iki tek atma tadını yakalayalım mı ?

- Aga bu akşam iş çıkışı maça giden adam tadını yakalayalım mı?

- Aga bu akşam Kumsaz manzarasında içen adam tadı yakalayalım mı?

- Aga bu akşam bir tat yakalayalım ya!

- Aga bir dur ya! Ne dur biliyon ne durak biliyon arkadaş bi dur ya bi dur!
askerliğini bitirmiş her insan gibi gözümde büyümüş eski poşetlerden * .
az yakan güvenli kombi ay yazar. beşiktaşlıydı hatırladığım kadarıyla. yazık tabi...
grand ekinoks nickli yazar hakkında yazdıklarını görünce bi afalladım. güldümde denebilir ama sadece anlam veremedim. böyle hakaret etmesine sebep ne olabilir ki. olanı biteni bir sanal alemdeyiz nedir yani bu sinir hırs. aklı sıra ayar mı verdiğini sanıyorki. kendine güldürüyor işte.
(bkz: nasıl koydu ama kadıköy de koray)*
online listesini karıştırmamla -ölümle yaşamı ayıran çizgi, siyahla beyazı ayıramaz ki!-sloganını görünce bana bu mesajı yazdırtma isteği uyandıran yazar.

(bkz: beşiktaşlı yı severim beşiktaş tan ötürü).