bugün

hayrettin'in ecnebi kezosuna had bildirdiği videodur. kapıyı açıp bindirmedi lan. vay amk. gösterip elletmemek bu olsa gerek *
türk kızı olsa arabanın arkasına asılır yine bırakmazdı. bu yine arkasından göt gibi bakmış.
(bkz: gold digger prank)
kurmaca olduğunu düşündüğüm değilse çok kişinin intikamını almış kanlarını yerde bırakmamış video.
Ulan bizde olsa bu kezolar anlamaz bile onun Ferrari olduğunu.
fake gibi görünen fidyodur.
Hayrettin de salak midir nedir ergen gibi trip attı kıza.
insan gerçekten hayrettin ediyor.
düzmece olduğu çok açık.
Kurmaca değilse eğer hayrettin kapıyı açtığında kız binebilir miyim diyor ona rağmen dokunma falan diyor. Çok saçma bağlantısız hareketler yapılan videodur. Gidip kızla konuşan sonra da kapıyı açıp kızın gözünün içine baktıktan sonra elindeki çantayı arabaya koyup gitmek nedir allaşkına? Bu videoda kızdan çok hayrettin kezbandır bana göre hiç kusura bakmasın.
kızı bildiğin trolllemiştir.

kızın aklı çıktı amk.
Hayrettin bile demiş turk kizlarina kurban olun bee.
demek ki amerika'da da kezbanlar varmış dedirten elim hadise.
kurmaca olduğu kesindir.
yalnız öyle böyle değil fena göt olmuş kızdır.
Lan ayni kizi ayni yerde ayni anda 2 3 defa trollemis heralde. Enteresan.
Feyk meyk ama komiktir. ilk defa güldüm şu adama.
Kezban seni diyor haha.
ya arkadaşlar yolda hiç tanınmayan bir kızın yanına gidip taciz edip de sonra ne bekleniyor ki? ilk aşamada mı kollarına atlamalı yoksa arabayı görünce de yüz vermemeye devam mı etmeli? tam olarak bir kızdan beklenti ne? beynim yanıyor bazen gerçekten.

hehe kızı tavlamış ya çok tavlamış. türkiye olsa o yapışkan tavır yüzünden çanta çoktan kafaya yenmişti ki cidden her gün karşılaşılan iğrenç hareketler bunlar.
bi milli zaferimiz daha oldu.
Hayrettin la o yapar.
FAKE OLAYDIR. kızın hareketlerinden para ile tutulduğu bellidir.
utanç verici basit kızlar bunlar hep.
adamsın hayrettin:)
hayrettin den bomba gibi bi şaka daha.
hayrettin'in süzme salak olduğu gerçeğidir. o kıza kezban deyip nasıl çarpılmadı hala ona şaşırıyorum.

görsel