bugün

öncelikle yeterli paranız olup olmadığı çok önemlidir. parayı ucu ucuna denkleştirip sonra da fazla masraf olmasın diye araca lpg taktırmaya kalkarsanız medyanın ve sözlüklerin daşak oğlanı olmanız kaçınılmazdır.
ayrıca siyah renk tercih etmemeniz önerilir çünkü kiri çok gösterir... ya da beyaz mıydı lan o ? her neyse siz parayı denkleştirene kadar ben araştırıp doğrusunu öğrenirim sizler için...

o değil de, husus ne olm?

(bkz: ben bugün husus gördüm)
(bkz: babamın hususu var)
yere yatıp altına girin. şöyle bi bakın işçilik nasıl, adamlar detay mı çalışmışlar yoksa gırgırmı geçmişler. böyle delik filan görürseniz parmak atın. yağ geliyorsa elinize almayın onu. motoru yağ kaçırıyordur.
öncelikle ferrariyi alacak para bulunması gerekmektedir.
uludag sozluk yazarlarini ilgilendirmeyen hususlardir.
ehliyette minik bir detaydır.
b sınıfı yeterli olur.
uludağ sözlük yazarlarından bir tek zall ı ilgilendiren hususlardır...

ayrıca cool adam ı da ilgilendiren hususlardır. qazagelmeye teşekkürler...
bonus'a +3 taksit varmış. bu fırsatı kaçırmayın.
o ferrariyi kullanabilecek bir yol yapısına sahip bir yerde yaşamaya dikkat edilmelidir mesela.
Bir bilgeden almaya dikkat edin, adam o kadar kitap yazmış, ünlü olabilirsiniz.
(bkz: ferrarisini satan bilge)
ÜZERiNDEKi TEK ÇiZiK ARABAYADA, KARiZMANADA ZEVAL GETiRiR. iŞTE SIRF BU YÜZDEN TÜRKiYEDE YAŞAMAMAN GEREKiR.
TABii ARABANI KORUYACAK BiR KALEN VE ORDUN VARSA O BAŞKA.
bagajda tüp takılacak yer varmı bakmak.
ferrari'sini satan bilge'yle yolda karşılaşmamaya dikkat etmek. valla sonra yarı fiyatına satar, yarraklara gelirsiniz.
oyuncak mı değil mi kontrol edilmesi gerek.
mabadının ön koltuğa tam gelip gelmediğine bakmak.
tüp taktırsak geri alıyorlarmı diye araştırmak.
en dikkat edilecek husus ferrari almamaktır. ne gerek var ferrari'ye, zaten her yere hız radarı koydular. bütün gün ceza yersiniz hız yüzünden. bir de bir yere park etseniz gelir birisi çizer, yok yere sinir stress. alın bir orta üst segment araba, dizel olsun. siz rahat, cebiniz rahat gidin istediğiniz yere.
''bu başlıta şizofren oluyoruz'' düşünce baloncuğu zihnimde belirdi. öncelikle arkadaşlar ilk olarak arması çakma mı değil mi iyice bir bakmak gerek. sonra efenim vites başlığına bir adet tespih geçirilmeli. madem türk alıyor bunlar olmazsa olmaz. arkaya bir adet hatalıysam ara mottosu yapıştırmalı. ''ford a çakarım rampada kayarım'' geleneksel sözünü arkaya yapıştırmalı. şoför koltuğunun ayna kısmına bir adet tutulan takımın tarağından yapıştırmalı... * *
(bkz: başlık baştan kokar) (bkz: bi yerden cool adam kokusu aldım) ama hadi hayırlısı.*
rüyadan hiç uyanmamaya çok dikkat edilmelidir.
aracı kullanabileceğiniz bir yol var mı diye sağa sola iyice bakın.
v8 mi değil mi bakmak lazım.
bavul içinde peşin para ile gitmeyin.
http://www.arabam.com/hab...nakit%20ile%20Lamborghini!
1. lpgli olacak
2. cd çalar olacak
3. 90 modelden aşağısı kurtarmaz
4. alarmı olacak
5. vizesi tam olacak
6. merkezi kilit sistemi olacak
7. panelvan olmayacak
8. orjinal olacak
9. paran olacak
(bkz: bana ferrari alsana berkcan)
dört cam otomatik mi, klima ve abs var mı bakılması en öncelikli hususlardır.
Tüp taktırmak için yeterli alanı var mı bakılmalı...