1. 1.
  kesinlikle bir vokalistten daha fazlası olan adam. gerçek anlamda bir düşünür, hayatı ve çevreyi edebi bir biçimde sorgulayan; bunu röportajlarında bile görebileceğiniz kişi. klişelerden uzak, basmakalıp metalik cümleler kurmayan; samimiyetine gönülden inanılan biri.

  (bkz: moonspell)
  2 ... karin
 2. 2.
  Moonspell grubunun muhteşem vokalisti. Night eternal albümünde bana göre kendisini aşmıştır.

  (bkz: Night Eternal)
  (bkz: Alma Mater)
  (bkz: Vampiria)
  ... kafatasci iskelet
 3. 3.
  Hakkında 2 entry girilmesine üzüldüğüm, piyasada bulunan en kaliteli seslerden birine sahip, aşmış Moonspell vokalisti. Çok farklı bir sesi var bu adamın. Çok etkileyici ve vurucu bir ses. Sırf bu adam yüzünden Moonspell dinlenebilir o derece. Kendisi felsefe okumuştur ve şarkı sözlerinden bu adamın kesinlikle farklı bir insan olduğunu anlayabilirsiniz. Çok orjinal sözler yazan, gizemli bir havaya sahip, her türlü sese girebilen şahane bir vokaldir kendisi. Benim için Eric Adams ve Till Lindemann ile birlikte dünya üzerindeki en özel vokaldir.
  ... exodus 93
 4. 4.
  ne zaman bir arkadaşıma moonspell dinletsem, "oha adamın sese bak" sözünü işitmeme sebep olan 74 doğumlu portekiz solisttir. muhteşemdir.

  (bkz: mephisto)
  1 ... yvottemisery
 5. 5.
  ünlü efsane grup moonspell'in vokali, amon amarth'ın gururu johan hegg ile birlikte dünyadaki en iyi brutal vokal, clean vokal'i de mükemmeldir, adamın sesi 11 numara, şarkıları da öyle..
  ... x09684a