bugün

Genellikle şarkılarında anlamlı sözlere yer veren güzel şarkıları olan sanatçıdır.
kadife sesine doyum olmayan adam.
http://2.bp.blogspot.com/...SIM65ICo/s1600/scaled.jpg
unutma beni, unutama beni derken sanki lanet ediyormuş gibi tesir bırakmasını temenni ettirir size.
dersiniz ki; "yahu bu adam bu kadar sofistike ve kendine özgün nasıl yazabiliyor, besteliyor ve söylüyor onca şarkıyı?"
feridun düzağaç o mîrim; nev-i şahsına münhasır bir kişidir o, vesselam.
güzel insan, güzel şarkıcı. ama sen kısaca fd.
üstteki şarkı favorimdir. selametle.
buralardan gitme
buralar gitsin
sen
gitme.

gitmek cozecekse, biri gidecekse
buralar gitsin
sen
gitme.

tamam mi?
mutlu yıllara sanatçısı.
Sağlıklı mutlu şarkıli şiirli yıllar diliyorum.
gel tanışalım önce ben kısaca f.d şeklinde kendini tanıtan şarkıcı.
Kaliteli söz yazari.
candır. her şarkısı birbirinden güzel hepsi çok degerlidir. insanın yüregine dokunur. yumuşacık sesi vardır dinlemekten asla bıkmayacagım gerçek bir sanatçıdır.
çok efendi bir insan. 3 sene önce tatilde bozcaada da denk geldik arkadaşlarla . sanatçıyım diye kendini üstün gören en ufak bir tavrı yok. 9 kişiydik herkesle tek tek fotoğraf çektirdi filan. iyi bir insan.
ben kısaca f.d ve matematik adlı şarkıları ile bir dönem gençler arasında fırtına gibi esen bohem pop şarkıcısı. son zamanlarda inzivaya çekilmiştir.
genç halini görünce dumura uğradığım şarkıcı.
Yıllar boyunca eskimemiş ve eskimeyecek şarkılara sahip sanatçı. O sesi dinlemekten bıkmak çok zor...
şarkı sözleri muhteşem olan şarkıcı.

Bozcaada'da pansiyonu var bir de. yazları hep oradadır.

kendini bu ara nadas'a bıraktı sanırım yeni albüm yok galiba.
konserine gitmeyi çok özlediğim müzisyen.
sevdiğim müzisyen uzun zamandır konserine gitmeyi istesemde bir türlü gitme şansı bulamadım. eserleri oldukça anlamlı ve mantıklıdır fakat bu aralar ortalıkta gözükmüyor.
Ağzıma sıçan adam şu saatte bademle aşkın
E halini söylemesi rakı fondiplettiriyor. Ölme sen e mi abi.
bu akşam hayal kahvesine gelmiş instagram'a foto çekilip atımayan kalmamıştır.

yalnız çok karizma be adam.
Ben kIsaca fd (feeedeeeeeeee) diye saçma bi şarkısı vardır.
bu adamın konserine gidin. değer mi diye düşünmeyin. dün akşam kendisini garajistanbul'da dinledim hayran kaldım müthişti. adam milleti gönderdi. konser alanından inmedi. geziye göndermeler yaptı. şarkılarını söylerken dolu doluydu. yaklaşık 3 saat sahnede kaldı.
hiç düşünmeden biraz müziğini seviyorsanız gidin abi konserine.

edit: aynı zamanda yakında bir albüm çıkaracağını da söyledi.
Sevmediğim şarkısı yok galiba sanatçısıdır.
ilk gençliği bu adamı dinleyerek geçen birinin öyle her şarkıya prim veremeyen bir insan olma ihtimali yüksektir.

Ayrıca "yanında" diye bir güzelliği var ki entry sahibi yere göğe sığdıramamaktadır.

+ işbu entry sanat kelimesinin altı çizilerek girilmiştir.
bana bitmeyen bir tek şey söyle , söyle sonsuza inanayım.
''senden sonra kimi öptüysem, senin yüzünden''
Evrensel müzik tinilari yaratan, iyi muzisyen.

Ayrica cok cok iyi bir besiktasli.

Seviyoruz seni f.d.

Edit: buyuk baskan suleyman seba'nin cenazesinde cokup kaldigin o yerde yanina gelip seni teselli etmeye ugrasan 3 kisiden biriydim. Birebir tanismamiz o gun orada olmasaydi keske be f.d.