bugün

fener bu futbolla alsa alsa yarraaaamın başını alır.
temiz kalplilerdir. playstation'ı kapatsınlar dicem ama fifa da bile yok lan bu takım.
keşke alsa diyeceğim tiplerdir.

fenerin kupa alması sana niye batıyor arkadaş mal mısın?

not: galatasaraylıyım.
bizim sivasspor amuğa goyduydu kaç kere batenin. Heeyt be. Çükümü yesinler.
mühim olan kupa değil, kasaya para girsin. Kimse Fenerbahçe'den kupa beklemiyor beklenen sadece daha çok para kazanıp birdahaki sezona daha iyi futbolcular alıp daha iyi takım olması. Bunu anlayamayan tiplere asıl gulunmesı gerek.
Amaç daha çok para kazanıp bi kac tane daha krasiç bulmaktır.
koyulan hedefler çeyrek final, zorlanırsa yarı finaldir. bunu sene başında klüp belirtmiştir. kimsenin kupa beklediği yok.
başarı türkiye'nin olacağından, o tiplere hak vermemek elde değildir. olsa güzel olur.

not: beşiktaşlıyım.
galatasarayın şampiyonlar ligi kupasını alma ihtimalinden çok daha fazla olan durum.
yanılan tiplerdir.
şansları yok.
açık ve net konuşmak gerekirse dünkü futbolla en fazla pilzenide geçer oda kurradan dollayı biraz bir dişli rakip gelse tökezlicek gibi duruyo dünkü futbola göre konuşursak tabi ama alsın canım bir uefa kupası daha Türkiyeye gelsin.
not:fenerbahçeliyim.....
ne feneri amk ya galatasaraylıyım buda yeni çıktı heralde!
inançlı tiptir.

neden olmasın?

bazı renkdaşlarımı da anlamıyorum yani, bırakınıp yapsınlar, bırakınız alsınlar, bırakınız onlar da bu grurun-grurlanmanın nasıl bir şey olduğunu anlasınlar. anlasınlar da neden sık sık "ama bizim uefa kupamız var" dediğimizi anlasınlar.
galatasaray store'ye uğrayabilirler.

üstelik yalnızca 50 lira: http://gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=17427
10 kişi kalmış köy takımını kendi sahasında ancak penaltı golüyle yenen takımın taraftarlarının düşüncesidir.
gönüller isterki fenerbahçe bu uefa kupasını alsın ama takım 105 yıllık hayatında uefada ilk kez ilk 16 girdi bırakın hayal görmeyi fenerbahçe için ilk 16 girmek bile mucizeydi.
schalke yi çantada keklik gören tiplerden değildir.
Kazara pizen i gecip rubin kazan ve ya zenit tecavuz etmezse alirlar tabi.
seneler evvel uefa kupasini alacaklarini zannediyorlar diye dalga gectigimiz cimbomlu tiplerle benzerlik gosteren tiplerdir. Besiktasli olarak alsinlar efendim onlar da diye dusunuyirum, belki Gaza gelip bizimkiler de almaya calisirlar.
Fanatik bir Galatasaraylı olarak sanmıyorum,

ama umuyorum...

türkiyenin bir kupaya daha ihtiyacı var, bu kupanın şampiyonlar ligi kupası olma ihtimali çok düşük. Bunun için umarım fenerbahçe alır.

(ne kadar fenerbahçe sever biri olduğumu, anlaşılmamış entrylerime bakarak anlayabilirsiniz.)
bugün utançlarından konuşamamayan tiplerdir. tuttukları takımı bugün sahada gören var mı?
(bkz: fenerbahçe uefa kupası alacakmış)
hayalperest tiplerdir. amsterdam'a bilet alan fenerliler tanıyorum ben. ahahahhaah neyin kafasındasınız olum siz ya.
onlar için geliyor. bir portekiz halk türküsü der ki: "insem derelerine, gaitan bıyıklarımı sürsem nirelerine."
hayalperest arkadaşlardır..

chelsea takımı ne plzen ne vaslui ne de lazio'dur.. şansları yaver gitseydi benfica'yı bile eleyebilirlerdi, fakat chelsea karşısında aykut kocaman'la hiç bir zaman şansları olmayacak.. aykut kocaman'la gelebilecekleri en iyi yerlere geldiler bence.. ligde ikincilik, avrupa'da yarı final, netice ziraat türkiye kupası..
gerçekten inandınızı mı lan buna, bir an için aklınızdan ciddi ciddi bu kupayı bir daha bu coğrafyaya biz getirecez dediniz mi? buna inanabildiniz mi yani? çok merak ediyorum.