bugün

tarihi bir miroslav stoch sözüdür. kendisi bu sebeple gs'yi seçmeyip fb'ye yaklaşık 3 sene önce transfer olmuştur.

bu söz söylendiğinden beri fenerbahçe'nin üzerinden duble yollar geçmekte, menler mi edilmedi, ruslar mı dayamadı, neler neler...
Miroslav Stoch:'' Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağım için Fenerbahçe'yi seçtim''
2010/11 Sezonu Fenerbahçe elemeleri geçemedi.
2011/12 Sezonu Fenerbahçe Avrupa'dan men edildi.
2012/13 Sezonu Fenerbahçe elemeleri geçemedi
bu sözünün ardından bırakın şampiyonlar liginde oynamayı, müziğini dahi duyamamıştır. ayrıca tercih etmediği galatasaray, son 6 ayda fenerin elinden 2 kupa almış ve bu sözü söyleyeni ağlatmıştır.

son duyumlara göre pes 2013'te şansını deneyeceğini söyleniyor.
selçuk şahinin beyanati olmalı bence.
şampiyonlar ligi için real mardin teklifini reddettip fenerbahçeyi secmistir.
2 sene önce iyi dalga geçtiğimiz olaydı. şimdi nereden geldi yine aklınıza. pes vallaha.
Galatasarayın her sene şampiyonlar liginde oynadığını sanan,galatasaraylının her fırsatta dile getirdiği sözler.Şampiyonlar liginde başarılar ama 2 sene öncede küme düşmemeye çalışıyordu takım, Fenerbahçe 3 senedir şampiyonluğa oynayan tek takım olarak kayıtlara geçmesini bildi.
şampiyonlar ligi'ni düşünmeden hareket etseydi şuan şampiyonlar ligi'nde oynabilme ihtimali olacak futbolcu.
o değilde allah tan süperlig için türkiye ye geldim dememiş. bu cenabetlikle takımı düşürürdü vallaha.
bruno alves'in de 2 gün önce zikrettiği sözdür. nasıl bir cenabetsiniz, nasıl bir şom ağızlısınız amına koyim çözemedim ben. bir daha bu lafı diyen olursa belasını bizzat sikmeye and içtim. köpeğinize mi hoşt dedik tavuğunuza mı kışt dedik lan? sussanıza.
al sana tanım : dereyi görmeden paçayı sıvamaktır .

neyse en azından bir ön eleme oynar .
2010 yılında stoç, 2013 yılında da alves tarafindan dile getirilen talihsiz cumle.

iki gariban da daha şampiyonlar ligini göremedi.
Nasıl ickiliyim diye devam eden cümle.
(bkz: fenerbahçe den şampiyonlar ligi için gittim)

şeklinde değişecek durumdur. ihahhahaa.
Gorunen o ki 2016-2017 sezonunda da hayallerine kavusamayacak olan bir futbolcunun söylemi.

(bkz: olmayınca olmuyor)
bir miroslav stoch sözüdür. lakin oynadı mı diye sorarsanız bir gülme alıyor.
görsel
Ben fenerliyim ben bile bu yalana inanmamıştım aq.