bugün

Bir takim dusunun 10 senedir sampiyon olamiyor ve sadece 1 kupa alabilmis. Basiretsiz, yeteneksiz baskan ve yoneticilere ragmen hala takimlarini destekliyorlar.

Buyuksun taraftar. Hakkin odenmez. Taraftar uzerine duseni fazlasiyla yapti. Artik ali koc ve yonetimine yol gorundu. Defolun gidin!

Daha da bu taraftardan bir sey beklemeyin.
https://twitter.com/volka...tatus/1642639742041993217
Benimdir. Gurur duyuyorum taraftarlığımla. Yalnız bu kadar üzülmeyi hak etmiyoruz. Allah büyük! Hayırlısı bakalım.
Her zaman Halk arasında gülüşmelere neden olur.
Samimi taraftardır. Ancak tribünlere oynayan çakalların tuzaklarına çabuk düşerler.
Bugün, eğer değişim konusunda ciddilerse, mert hakan, irfan, altay gibi tipleri tartışmalılar!
Başkandan ziyade iş ahlakı olmayan topçuları göndermeliler takımlarından.
Yıllardır ali koç'a dur diyemeyen hatta bu adamın rakiplere karşı çirkefliklerine kanıp gaza gelen taraftardır. Bir galatasaray'lı olarak eski fenerbahçe taraftarını özlüyorum.
Bugün sahur yapmalarına gerek yok yeteri kadar yediler zaten.
en son okuduğumda bir tanesi arkasına trafo sokmaya çalışıyordu 10 kişi "ona yapma etme daha yeni başladık, yazık gençliğine" diyerek vazgeçirmeye çalışıyorlardı.
cennetlik .cok çile çektiler dünyada.
görsel
Dün haklı olarak isyan etmişlerdir.10 kişi kalmış Beşiktaştan 4 yediler.
utanıyorum. fener gol atıyor. yönetim istifa diye bağırıyorlar. arao giriyor ıslıklıyorlar. bunlar fenerbahçe taraftarı ise ben bunlardan değilim.
yönetim istifa çağrıları yeride söylemdir. ali koç gldiği zaman aziz yıldırımı çok ararsınız ama bulamazsınız demiştim. ataürkçüyüm diyen birinden her yerde uzak duracaksın selam bile vermeyeceksinbunların ayak bastığı yerde ot bitmez bunu kafanıza sokun. uğr dündar divan başkanı oldu fner bitti nunu nasıl göremezsiniz..
galatasaray ve beşiktaş hakkında kırıcı çıkışlar yapan ve kendi kulübünü eleştirmeyeni antipatik, futbol konusunda objektif ve centilmen olanı sempatik olan taraftar. bir de fenerbahçe' nin başarılarını abartanlar da çok yoruyor adamı. gerçekleri biliyor ve görüyorsun çünkü.
taraftarlar takımlarının kanatlarıdırlar.
https://www.instagram.com...duHFc/?igshid=MDJmNzVkMjY=
Maç çıkışında araba parçalamışlar.
Kadıköy'de büyük olaylar var.

https://twitter.com/sco19...;currentTweetUser=sco1905
Fenerin araba yakma şenlikleri başlamış yine.
insanları ayrıştırmayalım lütfenn.
bir kısmı aşırı mal. aziz yıldırım gitsin diye kampanya yapanlar şimdi aziz yıldırım gelsin diye kampanya yapıyorlar. oğlum bir duruşunuz olsun lan.

not: bilen bilir dibine kadar fenerbahçeliyim .
hayatımda her şey güzel, ama gel gör ki fenerbahçeliyim işte.
son 8 sezondur türkiye süper lig şampiyonluğu görmemiş taraftar.
Galatasarayın şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından öfkeli bir grup fener taraftarı tesisleri basmış.

görsel
görsel
Artık dalga geçmek bir yana acınası bir duruma gelem taraftar grubu haline gelmişlerdir biz galatasaray lıların gözünde. Yani o kadar yatırım, transfer vs ama yine sonuç yok yine yok. Galatasaray ın mayıslar bizimdir konusu o ladar kendinden emin bir hale geldi ki nisan 30 - haziran 1 arası resmen adamlar için işkence gibi geçiyor her sene.