bugün

galatasaraydan sonra ki en çirkef taraftardır.
tam olarak budur işte!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=tWk2-pAeIIc&feature=player_embedded#
bügün takdir ettiğim taraftar grubudur çünkü adamlar ne korner kullanan futbolcuya bir şeyler attı ne sahaya atladı. düzgünce maçını izledi.
rakip takım taraftarlarına laf atarken artık bir kez daha düşünmek zorunda olan taraftar grubudur.
budur;

https://twitter.com/#!/Se...01428215078719491/photo/1
geçen hafta trabzonspor maçında aldıkları galibiyet sonrasında ''trabzonlu taraftarların terör estirip, kafamıza don attıkları halde, onurlu duruşumuzla, dik duruşumuzla galibiyet aldık ama biz böyle taraftar görmedik çok terbiyesizlerdi'' demeçleri verip, ardından '' siz galatasaray maçında görün, takımımızı sonuna dek alkışlayacağız, galatasaray ı o kadar iyi ağırlıyacağız ki özellikle trabzon taraftarı başta olmak üzere, diğer tüm takım taraftarlarına göstereceğiz taraftarlığın ne demek olduğunu'' dedikten sonra, ekmeğinin peşinde olan bir güvenlik elemanını ''sırtından'' vururken o onurlu dik duruşunuz neredeydi?

buradan sonrasını içimden küfürler ederek yazıyorum,

hani? o onurlu dik duruşunuz nerede? hani takımınızı alkışlayacaktınız? hani trabzonda geçen hafta olanlar sizin gibi sütten çıkma ak kaşık taraftarın hiç görmediği bir durumdu?

ama ben geçen hafta, bir trabzonlu taraftarın sahaya girdiğini ve bir güvenlik elemanını ''sırtından'' vurduğunu koltukları söküp pankartlarını yaktığını, hele hele polis arabalarını ters çevirerek tam anlamıyla terör nedir bizlere gösterdiğini hatırlamıyorum.

yukarıda allah var içimden gelenler neyse onu yazıyorum. bu akşam o sizin ''mabedimiz'' dediğiniz yerde gözünüze soka soka şampiyon olduk, yıllardır tüm inandıklarınızın içine sıçıp kupayı aldık, çatır çatır futbol nedir öğrettik bu sene.

ama bunları bir tarafa koyup, bu gece sizin o onurlu taraftarınızın nasıl kafa yapısında nasıl insan müsvetlileriyle dolu olduğunu, insanları bir korkak gibi ''sırtından'' vuran taraftarlara sahip olduğunuzu, bu takım bu akşam gösterdi ya. işte o bana yeter de artar bile.

http://galeri.uludagsozlu...7e-taraftar%C4%B1-262614/
bilmeleri gereken en guzel lafı sudur;

" kınaı kız tarafı yapar, düğünü erkek tarafı"
kendi sahalarını galatasaraya şampiyonluk kupasını kaldırması için tahsis eden takımın taraftarı.
son 6 senede 3 kez şampiyonlugun son maçta gittiğini gören taraftardır..

bunlardan bırınde sampıyon olmadan 2 dakıka tur atmışlardır..
her rezil oluşlarında stadlarındaki tüm koltukları sökmek gibi bir adetleri olan taraftar kitlesidir. en büyük rakipleri galatasaray'ın şampiyon olduğu bu gece bir petrol istasyonunu 2 de polis arabasını ateşe vererek holiganizmin dibine vurmuşlardır.
içlerindeki inanılmaz olumsuz dürtüleri dün gece kendi sahalarını -adeta- yıkarak göstermiş taraftardır. madem fenerbahçenin büyüklüğü kupa ile ölçülmez, e nedir bu şiddet, nedir bu gerilim ve cahillik... ayrıca kendi futbolcusuna da sandalye fırlatmıştır bu güzide(!) taraftarlar.*
galatasaraya sesleniyorum. şunlara 2 dakka yaşatsaydınız ya şampiyonluğu.
(bkz: azgın fenerbahçe taraftarı)
görsel

3-5 sapsız yüzünden takımının ismini kötüler. bu hareketleri tüm taraftara mal etmek nasıl yanlışsa, bu fotoğraflara gülüp alay konusu yapmak da o kadar yanlış. bu davranışı eminim fenerbahçeliler de kınıyorlar. dünyanın herhangi bir yerinden bizi izleyenler acaba ne düşünmüştür dün akşam? hangi ligde şampiyon olan takımın etrafına en az 100 çevik kuvvet polisi geçiyor? valla bir yabancı olarak görseydim çok şaşırırdım.

ama yine de hepsine teşekkür ediyorum. maçtan önce çoğu kişi tersini tahmin ettiyse de, trabzonspor- fenerbahçe maçındaki taraftarlar gibi yapmadılar, öyle olaylar olmadı. zarar verselerde kendi kulüplerine..
aziz yıldırım ın yokluğunu rakiplerine de hissettiren taraftar.

aziz başkan orda olsaydı böyle olmazdı.
hayat boyu hazımsızlık çeken taraftar...

en yakın rakibine bilmem kaç puan fark atarak ve hak ederek şampiyon olan rakiplerini bile tebrik edemiyorlar.

ne içiyorsunuz siz?
polis arabasını deviren , polisleri yaralayan , kendi stadlarını yakan taraftar. Başka söze gerek yok.
dün gece kaybedilen şampiyonluktan sonra kendi stadını tekrar yakmaya kalkışan büyük taraftardır. ne oldu o müthiş fenerbahçe duruşunuz vardı hani? hazmedemiyorsanız oynamayalım arkadaşlar. bu arada fenerbahçe yeni bir rekoru eline geçirmiş oldu yine, dünyada yanmayan tek stad fenerbahçe'nin.
takımını iyi günde kötü günde her zaman destekleyen taraftardır. sistemin uşağı olmayan, hatta bu yüzden tukaka olmuş kulübün yanmaz dönmez taraftarı.
her kaçan şampiyonluktan sonra büründükleri hal ile salya sümük ağlayan, annesine(azize yıldırım'a) istediğini aldıramayınca ortalığı inleten yerlerde sürünen angry birds'lerdir.
http://galeri.uludagsozlu...7e-taraftar%C4%B1-262811/
tüm ülkeye karşı kenetlenmiş taraftar topluluğudur. polis düşmandır, hükumet düşmandır, federasyon düşmandır, pensilvanya düşmandır* , ligteki takımlar düşmandır ama hiçbiri alt edememiştir fenerbahçe'yi. fenerle kimse başa çıkamaz.
görsel
zeka ve sağduyu seviyelerini* dün akşam maç sonrası ortaya sermişlerdir. benzinliğe meşale atmak nedir? patlasa içerdeki insanlar ölse, çocukları yetim kalsa daha mı iyi? insanların hayatlarından daha mı değerli soktuğumun şampiyonluğu... polis arabalarına saldırmak, taşlamak, devirmek nedir? hayvan mısınız? yendiniz de, polis çıkıp 'hayır, fenerbahçe yenmiş olsa da şampiyon olamaz. ' mı dedi? bu ne öfke? bu ne saldırganlık?
hadi dışarda polis araçlarını devirmelerini, benzinliklere meşale atmalarını, ortalığın amına koymalarını ve sözlükteki bazı andavallıların da bunu savunmalarını geçtim de...

http://video.mynet.com/sp...ide-tunel-dehseti/1450922

http://fotogaleri.ntvmsnb...vas-alani.html?position=1

bunlar nedir aga ? ağlayıp duruyolar ''bije gaj bonbaşı attılay ama :('' diye sonra. sen dışarda polis araçlarını yak, içerde kendi stadını yak, ortalıkta dehşet saç, jop ve biber gazı yiyince, vazo kırmış köpek masumiyetine sığın.

kimse kusura bakmasın ama, bu görüntülerdeki ve diğer olayları yapan holiganların, bırak biber gazına maruz kalmasını, anneler gününde annesini, sevgililer gününde sevgilisini sikmek lazım.

not: yazılanlar sadece dün olaylara katılımda bulunan fenerbahçe taraftarınadır, kalanlarını tenzih ve tebrik ederim.
http://www.youtube.com/watch?v=vQeFbtq7Nng

şarkı armağan edilesi topluluk.
işte fenerbahçe budur diye fotoğraf ya da video linkleri yayan beyin yoksunları gibi olmayıp, esaslı duruşunu her türlü psikolojik ve hukuk savaşına rağmen sürdürmüş büyük taraftardır. niye polis arabası ateşe verilip, neden stadın içine daldı, neden güvenlik ve polisleri öldürme isteğiyle tutuştu bu insanlar diye soran yok; anca sosyal medyadan, şampiyon olmayı fenerbahçe ile alay etmek olarak gören ezik taraftar grubunun paylaştığı linkleri yazıp durun siz. şerefsiz bir grup devlet memuru stada atılan birkaç şey haricinde bir şey yokken aldıkları emirlerle fenerbahçeli taraftarları dövecek, küfürlerle tahrik edecek, daha stadın içine girme düşüncesi dahi yokken biber gazı sıkacak küfürlü karşılık verildiği için; fenerbahçe taraftarı da gazı yeyip arkasını mı dönecek? orada nefs-i müdafaa söz konusudur. bir daha olsa aynı şey yine aynı karşılık verilir. fenerbahçe taraftarına bok atan kişiliksizler unutmasın ki kendileri her boku yerken devlet memurlarından kendilerine hiçbir karşılık ya da önlem gelmemiştir; en bariz örnekleri geçen haftaki trabzonspor maçı ve galatasaray'ın 100 yılında şampiyon olarak ali sami yen'e gidip orada da yendiğimiz tuncay'ın atılan suyu içtiği maçtır.

cemaate itaat etmiyoruz, kimsenin yandaşı hiç değiliz. o yüzden aziz başkanımız içeride, o yüzden fenerbahçe formasını görünce bir galatasaraylı kadar tahrik oluyor polisler. her şeye rağmen son dakikaya kadar mücadelesini sürdüren başarılı futbol takımına ve bütünüyle fenerbahçe camiasına destek veren ve dik duran, 'büyük' fenerbahçe taraftarıdır.