bugün

ahmet cakar adlı sovmenimsi insanın iddia ötesi sözüdür.
ahmet cakarı o halde görmek icin fenerbahcenin yenmesi icin dua etmeye basladım bile.
hangi kanalda bikini giyecegini aciklamasini bekledigim komik aciklamadir.fb eler ya da elemez bilemem fakat bir gs li olarak hangi takim olursa olsun bir türk takiminin yabanci bir takimi yenmesini can-i gonulden isterim.
alt parça tanga olmadığı sürece problem yoktur.
(bkz: rodosa kadar yüzerim)
(bkz: seksi fotoğrafları için tıklayın)
(bkz: rtuk)
haber icin;

http://www.internethaber....275&interstitial=true
yersiz olmus bir aciklamadir. boylesine onemli bir mac oncesinde boyle bir tehditte bulunup, fb'li futbolculari korkutmasi ahmet cakar kisisinin vatan haini olduguna delil olarak yeter.

simdi bu aciklamadan sonra muhtemelen millet; "abi o vaziyette gorursek coluk cocuk telef olur, yemeden icmeden kesilir, telef olur, yasama hevesini kaybeder" diye dusunup, fb klubune "lutfen yenilin. yeter ki o sahneye maruz kalmayalim" mesajlari cekilecek ve toplumdan gelen bu baski sonucu fb istemeden de olsa elenmeye razi olacaktir. talihsiz bir beyanat vesselam...
(bkz: erkek adam sözünde durur)
inşallah fener yener de, bu abimiz bir daha insan içine çıkamaz.
biz buna darısı ilker yasin in başınadiyoruz.
fenerbahçe'nin önünü kesmek için yapılmıştır. giyinikken dahi tahammül edilemeyen ahmet çakar'ı kim bikini ile görmek ister ki?
ahmet çakar'ın girdiği iddiadır, ancak yanına şu sözü de eklemiştir: "öyle bir skor çıkar ki bikini değil jartiyer giydirir adama".
(bkz: göbek)

(bkz: ahmet çakar)

(bkz: bikini)

o zaman yenmiyelim lan.
(bkz: deniz baykal)
(bkz: ahmet cakardan cüretli pozlar)
(bkz: ahmet cakar in seksi pozlari için tiklayiniz)
takım tutmadığım halde fenerbahçenin kazanması için dua etmek istedim bu iddiayı duyunca..

hatta bikinisiyle rodos'a tatile çıksın yanında da daha önce verdiği sözü tutmayan yüzmeye meyilli bir siyasetçiyi de yanında götürsün. kombo bir temizlik daha ne.
Sanat için soyunacak gibi durmayan Ahmet Çakar'ın Fener için soyunup soyunmayacağını görmemizi sağlayacak iddiadır.
(bkz: geri dönüşü olmayan yola girelim mi)
benim gözümün önünde yapmada naparsan yap,dedirten ahmet çakar söylemi.
ahmet çakar'ın bu sözünden sonra fenerbahçeyi desteklemem kaçınılmaz olmuştur.

(bkz: ahmet çakar in bikinisi)
saçmalayarak show yaptığını zanneden bir zihniyetin düşünemediğinden sarfettiği sözdür. insan oturup uğrasşa bu kadar zıvanadan çıkmayı başaramaz herhalde.
ahmet çakar'ı o halde düşünemeyen, düşünmek istemeyenlerin "ulen fener yenilse bari" diye aklından geçirmelerine neden olacak söz...
Kim istemezki ya Ahmet Çakar'ı bikinili şekilde yarışma programını sunduğunu görmek:) düşünsenize.
Ahmet Çakar:'Bu yarışma hayatın taa kendisi.Bakın ben Bile bu şekilde giyinmek zorunda kalabiliyorum.'
Yarışmacı:'Evet hocam görebiliyoruz:)'
AHmet Çakar:'Bikini ile geri dönüşü olmayan bir yola girelim mi?'
Yarışmacı:'GireLim hocam:)'
pareo bagisiyla desteklenebilecek soz obegidir.
(bkz: ahmet çakar da ben çakamaz mıyım)
kamu sağlığını dikkate alarak fenerbahçenin isteyerek ve bilerek yenileceğini düşündüren söylem!!!