bugün

2006-2007 sezonunda gerçekleşmesi durumunda etkileri önceki senelerdekilerden çok daha ağır olabilecek hadise. önce istifa edip sonra "yok yok devam edeyim" diyen aziz yıldırım' ın ve yeni teknik direktör zico' nun ağustos ayında oynanacak eleme turlarından sonra taraftar zoruyla kovulmasına kadar gidebilecek sonuçlar doğuracağı inancı yaratan olay. aziz yıldırım bile 100. yılda şampiyonlar ligi' ne ağustos ayında veda etmenin hesabını veremeyecektir. fenerbahçe taraftarı "bu sene ligde şampiyon olalım avrupa seneye inşallah" laflarını bu sefer yemeyecektir. hatta yedirecektir. aziz yıldırım' ın da zico' nun da işleri çok zor.

edit: inşallah olmaz
(bkz: HAKSIZLIGIN DANISKASI)
galatasarayın iplemeyeceği durumdur..
her yıl slovan liberec,sigma olomouc,servette gibi bir sürü acayip takım elemelerde eleniyor;niye sevinelim..
gs lilerin sevinmesi muhtemel durumdur. çünkü en azından karşılarına tromsogibi bi rakip gelmeyecek şanslılar.
her yıl mütemadiyen yaşanan, kanıksanmaması gereken olaydır.
daum olmadıktan sonra gam yenmeyecek durumdur
yeni teknik direktör fikoyla kolayca gerçekleşecek eylemdir...
sasirtici olur yuzuncu yillina buyuk umutlarla giren fenerbahcemizin sampiyonlar liginde yenilmesi supriz olurdu.insallah ilk karsilacagimiz takim tramose olurda cok sevdigimiz takim galatasarayin ocunu de aliriz.ama ne olursa olsun bir fenerbahceli olarak once fair play kazanacaktir. (bkz: fair play dostu fenerbahce taraftari)
olağan bir durumdur...
daha ilginç olanı için;

(bkz: fenerbahçe nin şampiyonlar ligi nde tur atlaması)
(bkz: bülbülü altın kafese koymuşlar ah vatanım demiş)
(bkz: bunu yapan fenerbahçedir dedirten olaylar)
(bkz: köpeğin insanı ısırması değil insanın köpeği ısırması haberdir)
"Türkiye sizinle rezil oluyor" demeyi daha da meşrulaştıran olaylardan en sonuncusu, en tazesi.
(bkz: çok köpek gördüm içinde haysiyet yok,çok haysiyet gördüm ama insanda gurur yok)
bütün kabahatin aziz yıldırım da olduğunun bariz bir şekilde ortada olduğu gerçeklerin tamammıdır.hadi şimdi transfer yap aziz ne işine yarayacaksa..
beklenen fakat istenmeyen bir durumdu , gerçeklesti.
pek fazla şaşırmadığımız durum.

(bkz: herkes hak ettiği gibi yaşıyor)
fenerbahçe'nin türkiye kupasından elenmesi kadar sıradan bir eylemdir. bir ritüeldir.
fenerbahçenin eğer şampiyonlar ligine giderse (fener böle devam ederse) her gidişinde oluşacak eylemdir.
diğer türk takımlarının yaptığı gibi normal bir eylem hangi türk takımı gidip şampiyon olmuş ki.
(bkz: fenerbahcenin sampiyonlar liginden cekilmesi)
(bkz: ben bu filmi daha önceden izlemiştim)
fenerbahçe artık edirne nin ötesine çıkmaya alışmıştır. bu sene oldukça geç yaşanması muhtemeldir.
roberto carlos takımda, saha içindeki teknik direktör gibi çalışmaktadır.
(bkz: takım abisi)
(bkz: el classico)