bugün

playstation'ı kapatıp sabaha kadar arkadaş grubuyla çılgınlar gibi eğlenerek sonuçlanacak olaydır.
(bkz: ayar ayar nereye kadar)
(bkz: al bunu alamaz mısın)
(bkz: playstation da super cup maçının olmaması)***
uyanıp yüzü yıkamak ve kahvaltı yapmakla devam edebilecek eylem. *
saatin çalması ile uyandığının farkına varılması.
*ancak playstation'da gerçekleşebilecek olaydır.

yazının yukarıdaki bölümü, diğer büyükümsü kulüplerin kıskanmaktan bir hal olmuş ezik taraftarlarının çatlamalarını engellemek için yazılmış teselli sözlerinden oluşuyor. hani haşarı çocuk çok mızmızlık eder de söz dinletemeyen büyükler çocuğu avutmak için "hı hı tamam, hadi git yat artık sen" tadında şeyler söylerler ya, işte öyle...

gelelim gerçeklere.

fenerbahçe şüphesiz türkiye'nin en büyük kulübüdür. büyük kalmak için uefa kupası almaya, süper kupa almaya ihtiyacı yoktur. küme düşse de büyüktür, üçüncü ligde oynasa da büyüktür. gerek fiziksel, gerek sportif anlamda altyapısını tamamlamış, istikrarlı bir şekilde hedefe doğru yürümektedir. nihai hedef bir gün herkesin fenerbahçeli olmasıdır ki; bu yolda hayli mesafe alınmıştır. (bkz: galatasaraylinin takim degistirip fenerli olmasi)

ayrıca, uefa kupasını ya da süper kupayı hasbelkader kazanmış olmayı hayatın anlamı sanan bünyelerin dikkatlerini yöneltmeleri gereken başka hususlar vardır.

(bkz: fenerbahçe nin en çok şampiyon olan takım olması)
(bkz: fenerbahçe nin şampiyonlar liginde oynuyor olması)
(bkz: fenerbahçe nin mükemmel bir stada sahip olması)
(bkz: fenerbahçe nin transfer yapabilecek parası olması)
(bkz: fenerbahçeli nin böyle de mutlu olması)
artık kabak tadı vermiş sakız, espri, ya da her neyse. bayatladı baya.

(bkz: görmemişin bir kupası olmuş)

tutmuş kıçına kına yakmış.

edit: bunu diyen bunu da dedi:
(bkz: galatasaray in avrupa fatihi olmasi yalani/#2572457)
(bkz: gs nin avrupa başarılarıyla dalga geçmek)**
fenerbahçe' nin uefa kupası şampiyonu olarak şampiyonlar ligi şampiyonunu, şampiyonlar ligi şampiyonu olarak uefa kupası şampiyonunu yenmesi durumunda gerçekleşecek olandır. böylece galatasaray' ın ardından fenerbahçe de türkiye' ye 2 kupa getirecektir. **
alabilirler bunun için galatasaraystore en iyi adrestir orada maketleri satılabilmektedir.
birçok fenerbahçelinin 2000 yılında galatasaray'a verdiği destekten dolayı hissettiği pişmanlığı azaltacak hadise.

ne bok yemeye popescu'nun penaltısına avazım çıktığı kadar bağırdım, hangi akla hizmet jardel'in o plasesinde havalara uçtum ben de bilmiyorum. kafamı sikiyim! o zamanlar destek verdiğim olgular şimdi karşımda küçük görüyor beni.

biraz da kuyruk acısından bu:

-ehe olum noldu avrupa fatihliği, rosenborg'a sökmedi tabi fatih falan
+olsun olm, biz uefa kupasını aldık!
-siktir lan!
+yalan mı?
-puhahahaha

ahan da böyle bi durum işte. ama unutulmaması gereken bir nokta var ki eğer geçmişinizle yaşarsanız kaybetmeye mahkumsunuz.
(bkz: fenerbahce nin super babayı alması)
(bkz: süper kupayı süper takımlar kazanır)
yavaş alacağı için bir yüz sene sonra vuku bulacak hadise. puhahaaaa
3 senedir zorla olan olaydır. penaltılar da olmasa sabaha kadar alamıcaklar amk.