Alex in olduğu zamanlar.
Fenerbahçe 5 kere şampiyon olsa neyse de fenerbahçe nin total 28 galatasaray ın total 22 şampiyonluğu var.

Sayılan tff sonrası dönemde 21 e 19.

Galatasaray sanki fazla metal yorgunluğu yaramış.

Güldürmeyin.
90 lı yıllar desek, galatasaray'ın 7 sampiyonlugu 2 avrupa kupasi var 90larda. E son 10 yıl desek bu seneyle birlikte 7 sampiyonluk yine galatasaray'ın. Bir 25 sene turkiye kupasini da alamadilar. Ne zamanmıs amk bu şikecilerin fenerbahce olduğu yillar?
Roberto carlosların anelkaların geldiği yıllardır. Sonra ne olduysa genç yetenek alıp parlatmaya çalıştılar. Ulan burdaki adamla kim ilgilenir. Sen amerikada oynayan genç yeteneği sikine takar mısın? Fener yine 30 yaşındaki isim yapmış futbolcuları getirmedikçe bi sikim yapamaz. Kaldı ki anelka geldiğinde 30 bile değildi.
hatırladığım yıllardır. eskiden yeniye süper futbolcularını sayarsak;
sasu, datcu, ogüni yılmaz, cemil, oğuz, aykut,***alex*** ve sayamadığım binlercesi.
kalamıştan bir tatlı huzur almaya gelinen zamanlar.

yani münir nurettin selçuk'un kalamış şarkısını bestelediği zamanlardır. yani tam emin olmasam da 1940-1941 civarlarına tekabül eder.

http://www.youtube.com/watch?v=DEhDV4Yx56g

eser budur, türk sanat müziği candır.
1985 derim Gs ve bjk toplam şampiyon luk sayısından çok şampiyonluk u vardı.
1903 ler..
yazık lan artık güldürmüyorda.
appiah, lugona ,devied(nasıl yazılıyo bu amk. alex aşkım benim mehmet aurelio (buda yanlıs yazdım galiba fazla ünlü harf var),tümer metin vay be
edit: tüncay şanlı
zico varken iyiydik ya. aziz onu da yolladı alex'i de. o kadar üzülüyorum ki bu durumlara geldik hayal bile edemezdik.
var mıydı öyle bir dönem bir yıl dedirten başlıktır. Hayır yani en iyi zamanında Fenerbahçe ne olmuştur? lige ambargo mu koymuştur? avrupa kupası mı kazanmıştır. Ha keza sevilla gibi o zamanın sıradan takımını eleyip çeyrek final oynamıştır. En en en en en ama en büyük başarısı da budur. Bırakınız bu goy goyu şimdi. Ezeli rakibimiz ebedi dostumuz Fenerbahçe'ye umarım daha da kötü olmadan basarlar diliyorum.
pardon da fenerbahçe kim galatasaray da mı oynuyor ?
Ben bilem bileli 30 küsür senedir her sezon bir epic failleri var.