bugün

her gün üstüne biraz daha koyarak aşama kaydeden ve bugünkü eskişehir galibiyetiyle iyi bir hava yakalayan sarı lacivertlilerin 3-0'ın rövanşında ingilizleri osurtacağı gerçeğidir.
tahmimince maçı penaltılara taşırız, penaltı uzmanı mert sayesinde de gruplara kalırız.
Çocuklar inanın inanın çocuklar.
(bkz: kandırmayın fenerbahçeliler i)
Hatta gruplarda 18 puan toplarız, ben buna da inanıyorum. Hatta finale kadar gidebiliriz. Bunu gören büyük avrupa kulüpleri boş durur mu? 1 senelik sözleşmesi bulunan ersun yanalı havada kapar. Sonra azizciğim dert yansın. 70 milyon inanıyoruz buna.
arkasında arsenal gibi arap sermayesi değil aziz yıldırım gibi türk oğlu türk bulunan temsilcimiz zaferi inanarak elde edecektir. kurtuluş savaşı başlamadan önce de en az şimdiki kadar zor durumdaydık belki ama o zaman 7 düveli iman gücüyle püskürtmüştük şimdi neden olmasın?
(bkz: deplasmanın arsenalde feneri dağıtacağı gerçeği)
(bkz: yavaş dağıt da)
necati kaçırmasaydı yine böyle düşünürler miydi acaba? orada da 3 pozisyona girip 4 0 yapmanın yolu bulunursa elbette elerler.
arsız insan saçmalığıdır. ulan daha ne istiyorsun umudunu yitirmek için, takım kötü oynuyor, koskoca arsenal e en az 3 gol atman gerekiyor, adamların evindesin, yarock gibi orta sahan var ileriye pas taşıyacak ofansif oyuncun yok.
gününde bir Arsenal tarihe geçecek bir skora imza atabilir. allah korusun!
gonul ister tabi ama bi' sikim yapamayacaklari gercegi sabitken, yanlis onermedir. her yigidin harci degildir.

(bkz: 2000 uefa kupası finali)
benzeri için;
(bkz: yaran başlıklar)
atma recep din kardeşiyiz.
Maalesef, olmayacak gerçektir.
toz pembe bir hayal dumanıdır. ne de olsa rüzgar esmiş ve o pembe hayal tozlarını savurup toza dumana katmıştır.
Pu ha ha ha ha zu ha ha ha ya ha ha ha.... neremle guleceğimi şaşırdım ulan.
"yav he he " dedirtti.
Arsenalli oyuncuların takım otobüsü ile stadyuma giderken kaza geçirmesi ve yaralanmaları sonucunda olabilecek bir durumdur. Bunun dışında mümkünatı yok güzel kardeşim.
25 ağustos itibari ile daha gerçek değildir hayaldir olursa da mucize olur.

not: olmasın demiyorum elin ingiliz gavurlarını sevdiğim yok, ama bunu yapmaya önce futbolcuların inanması ve onlara birinin bunu inandırması lazım, yoksa tüm çin halkı ile anlaşsak fenerbahçe adına dua etse yine de olmaz.
Fener' 27 Ağustos'a kadar messi, neymar, falcao, Ronaldo'yu ve iniesta'yı transfer ederse olması muhtemel hede.
ben fenerliyim ben bile güldüm bunu okurken. eskişehir maçının ne kadar berbat geçtiğini görmedin herhalde.
akhisarsporun bu sezon premier ligde şampiyonluğu göğüsleyeceği gerçeği kadar gerçektir.
(bkz: hayal ile yaşıyor bazı ibneler)
(bkz: yav he he)
fenerbahçeliyim ama (bkz: yaran başlıklar)