bugün

eziklerin efendisidir. efendim, koluna jilet atmakta haklı olandır. hayatın hiçbir alanında başarılı olamayan insandır.
her zaman üst seviyeliler havalıdır.alt seviyeliler ezilir.
(bkz: liseli detected) *
tek rakibi meslek liseli olması gerekirken, tüüh kalıbına denecek liselidir.

nerde o eski düz liseler...
not ortalamasın yükseltmek için fen lisesinden düz liseye geçen şahsın kendi özünden dayak yemesi olabilir.
endüstri meslek lisesi talebesi bu durumu görürse ikisini kafa kafaya vurur..

serseri olur.
(bkz: her yönden ezik)
fen liselinin de dövebileceğinin kanıtı liselidir.
(bkz: ütopya)
düz liseli havada karada yer fen liseliyi. düz liseli diyoruz gençler adamlar yaratık adamlar canavar lütfen.
(bkz: vakıf üni liden dayak yiyen devlet üni li)
lise 1'de okuyordur da lise 4'ten biri dövmüştür...
ama fen lisesi öğrencisinin işi bile olmaz böyle bir olayla.... ama ders çalışmkatan çıldırmıştır, sonra ters zamanında denk gelmiştir o ayrı.
hayatı boyunca bir baltaya sap olamayacak liselidir.

şimdi fen lisesine giden çocuk zekidir. bir şekilde hayatını kurtarır. öbürü belli ki (istisnalar hariç) lise mezunu olabilmek için okumaktadır. ve haylazlık hat safhadadır. buna rağmen fen liseli elemandan dayak yiyorsa bu çocuktan serseri de olmaz. vah garibim durumları yani..
maldır.
normal bir insandan dayak yemiş insandır.

fen lisesine niye böyle bakılır ki? al amk ben de fen liseliyim. ben adam dövemicek miyim? lan tartıştığım şeye bak. tabiki dövmeyeceğim çünkü insanım ben. evet evet ben insanım.

edit: eksilenmiş. arkadaş sorunlarını pata küte hallediyor galiba. neyse beynini kullanmadan sorunları halletmeye çalışmak kendi seçimidir...
her türlü ezilmiştir garibim. hayata hep yenik atacaktır adımlarını.
lisede başkaları ile kıyaslanacaktır,
üniversite sınavına geriden başlayacaktır,
zaten bir de dayak yemiştir.....
kesinlikle birileri tutmuş fen liseli dövmüştür.
aksi takdirde uzaklaşırma almayı hakedendir.
hep tersi olur.
[görsel ]
fen liseli inek olur.düz liseli serseri ya hani.serseri döverdi ineği hatırlasana sözlük ?*
2013 yılından sonra sona erecek olan eylemdir.

(bkz: 2013 te düz liselerin kaldırılması)
fen liseleri ikiye ayrılır: bolu fen lisesi ve diğerleri. malum bolu fen lisesi kendilerine bufalo derler. zamanı geldi mi inek oluruz, zamanı geldi mi öküz oluruz.

edit: lan liseli olduğum ortaya çıktı, iyi mi?
beyin büyüklüğü ile kas büyüklüğünün ters orantı yaratmadığını gösteren liseliler.
(bkz: Gerzek)
(bkz: 404 not found)

fen liseli tırsar polis gelir sicilime bir şey olur devlette önemli yerlere giremem diye. kandırmayalım birbirimizi. neyse bu liseler arasında meslek liseli gelir hepsini döver. bu düz liseli - fen liseli dövüş süt çocuğu işi. siz hiç meslek liseleri arası kavga gördünüz mü?
kişi zayıfsa karından, şişmansa kafadan vurmaya başlayacak kişidir fen lisesi öğrencisi. işini bilir. zayıf birinin karnına vurduğunuz zaman iki büklüm olur. sonra kafasına diz darbesi ile kısa sürede olayı bitirebilirsiniz. şişman kişinin de kafasına vurup olay yerinden biraz uzaklaşarak üzerinize gelmesini bekleyin. sonrasını siz biliyorsunuz.