bugün

prof. aziz sancardır, hdp li prof. mithat sancar'ın da akrabasıdır. hani kürtlerin kafası çalışmazdı, hani onlar eşekciydi. şimdi başarıyı görünce hemen nasıl yumuşadınız. bu ülke de nice böyle cevherler var, sadece birbirimizi kucaklamalıyız ve anlamaya çalışmalıyız.
(bkz: ferhat güzel)
(bkz: ne var lan geblo)
vayy bizim mito nun akrabasıymış demek.
(bkz: fen bilimleri alanında nobel ödülü alan ilk türk/#29716444)
(bkz: zall bunu sen yapma bari)

açtığım başlığa ilk kez zall entry girmiştir. o da gerçekten çok karbonhitratla beslenmiş bir beynin ürünü olduğunu göstermiştir.
kendini ne olarak kabul ediyor bilmiyorum ama kürtse fotolarından doğduğu ülkesinin kurucu değerleriyle kavgalı olmadığı anlaşılıyor. her anlamda örnek alınması gereken bir insan.
"kürtlere ayrımcılık uygulanıyor, fırsat tanınmıyor" diyen yalancı oğlu yalancı bölücülere kapak olmuş yurttaşımızdır.

kaldı ki durum şöyle: (bkz: fen bilimleri alanında nobel ödülü alan ilk türk/#29716444)
http://www.trendus.com/im...azandi_07102015141054.jpg
atamızın "ne mutlu türküm diyene" vecizesinin mana ve ehemmiyetini anlayamayanların hezeyanıdır.

ne var ki değerli bilimadamımız onlardan değil. şu fotoğrafı

https://pbs.twimg.com/med...CQtOy0uUsAEswux.jpg:large

bölücülerin alayına kapak olsun!...
bulusu ya da kesifinden cok etnik kimligi tartisiliyor.

enteresan ya la millet.
sancarlar türkmen asıllıdır. yeğeni orospu çocuğu diye kendisi de öyle olacak değil.
Etnik kökeni önemli değil,önemli olan ödül kazandıran çalışmayı hangi ülkede yaptiğidir.siz etnik kökeniyle bos yere gurur duyabilirsiniz.
DNA çalışan bir kimyagerdir. bende pek kürt'e benzetemedim. kürtse de helal olsun eşek sikmek yerine insanlığa çalışmayı seçmiştir.

fakat bir şey dikkatimi çekti, hoca DNA çalışmış. ben bir Evrimci kulis kokusu aldım ne yalan söyleyeyim.
görsel
(bkz: yahudi cesaret ödülü alan tek müslüman)
ilk değil başka nobel alan kürtler de var.
adamın gerçekte kemalist olması.
aziz sancar'ın arap olmasından kaynaklı olan zekasıdır. kendisi kürt değildir.
"görelilik kuramım başarıyla kanıtlanırsa almanya benim bir alman olduğumu iddia edecek, fransa ise dünya vatandaşı olduğumu açıklayacaktır. kuramım gerçek dışı çıktığında ise fransa bir alman olduğumu söyleyecek, almanya ise bir yahudi olduğumu açıklayacaktır."

(bkz: albert einstein)