bugün

ilkel canlılar. linç kültürünü benimsemişler.grupça gezip bağırarak konuşmanın kendilerini haklı çıkaracakları sanıyorlar heralde.
Gazimizdir. Yazıklar olsun.
bu ülkede her zaman mağdur edebiyatı iş yaptı kardeşim.
burada kadın suçlu, erkek suçlu demiyorum lakin özellikle son günlerde kadınlarımız çığrından çıktı.
çantasına değiyorsun otobüste götünü tavana vuruyor, ne yapalım buharlaşalım mı amk?
ne kadar çirkin kız varsa feminist olmuş.
eleman eli ayagı düzgün aslında istese istediği kızı tavlar taciz etmeye ihtiyacı yok gibi.
o kadar itici ki ta burdan oturup , derdini anlatamayacağını anlıyor insan.
haberi okumadım başlıktan yola çıkarak konuşuyorum böyle bir şey elbette ki doğru değil şiddetin hiçbir hâli kabul edilemez ama sokak ortasında darp edilen öldürülen işkence edilen kadınlar için neden bu kadar tepki göstermiyorsunuz merak ediyorum açıkçası.
niye 1-2 yumruk atmamış ki anlamıyom gerçi atsa hemen taciz taciz diye ıkıncak orospular. Eşitlik yok arkadaş kız vurur bişey olmaz erkek vurur taciz. Ama ben olsam o hareketlere karşı sağlam 1-2 yumruk ile nakavt ederdim çekecem cezaya değerdi.
olayı okuyup videoyu izlediğim zaman istanbulda okuyan bir hukuk öğrencisi olarak o mağdur olduğuna hüsnü zan ettiğimiz kardeşimiz yerinde olmaktansa mütedeyyin bir kafileyle ormanlık alanda kamp yapmayı bana nasip eden rabbime şükürler olsun diye geçirdim içimden . allah mağdur kimse ona da yardım etsin
kadınların geneli zaten çıkarcı nankör ve sinsidir. insanı aciz kılan duyguları bir bedende barındırır olayın göründüğü gibi olmadığı ortada zaten.
ortada taciz iddiası var fakat, tasdikleyecek bir delil yok. Sağda solda salak salak takılan feminist-komünist-kürtçü tipler videoyu çekenler. Kızın twitter profilini inceleyebilirsiniz.

bu kavga da taraf tutmuyorum, iki tarafta kürtçü. Birbirinizden bulun köpek oğlu köpekler.
dörde bir dalmışlar. Delikanlılığa sığar mı bu be. Olmaz böyle şey.
islamda neden kadının şahitliği yarım sayılıyor diyenlere cevap niteliğinde olaylar silsilesi.
Kadın adı verilen aşağılık varlığın eline güç geçti mi böyle olur işte. Fazla yüz verdik bunlara. Şimdi 96'sını geri alalım da 4 dönsünler etraflarında. işe yaramaz, beyinsiz varlıklar.
videoyu izlemedim lakin anlaşılan o ki ortada suçu kanıtlanmış bir erkek bulunmamakta. hukuk sistemimize göre suçlu olduğu kanıtlanana dek herkes masum kabul edilirken düz vatandaşlar bir söylentiyle alev alabiliyor. insanımızın en büyük hatası sürekli tek taraflı düşünmek. bir kadın bütün erkeklerin öküz olduğundan yakınıyorsa kendisi inek modunu açtığı içindir. yine bir erkek bütün kadınlar or.spu diye söylenip duruyorsa, o erkek p.zevenkliğe eğilimli demektir. çünkü herkes vakit geçirdiği ortamın insanıdır. erkeklere kin kusmaya hazır bir grup kadın çıkıp sokakta bir söylenti yüzünden erkek linç edebiliyorsa geri kalmışlık ve rezillik paçamızdan akıyor demektir. feminizm nedir haberi olmayan kadınlar feminist olduğu gerekçesiyle adam parçalasın; saptırılmış feminizm yüzünden erkekler bütün kadınlara düşman kesilsin. böyle devam. görmeyelim biz gün yüzü. bu ülkede insanca yaşamak bize haram. kimse kendisine dönüp de sormasın bu erkek niçin benim peşimden koşsun? ben dünya güzeli miyim? diye. ya da hiçbir erkek kendine demesin, niçin kadınların namusuna dil uzatacağıma arkadaşlık filtremi değiştirmiyorum? diye. sokaklar, daha acısı üniversiteler, sosyal medyada fotoğrafını beğenen bütün erkeklerin kendisine asıldığını düşünen kızlar; gülümseyerek selam veren bütün kızların kendisine iş attığını düşünen erkeklerle dolu. ülke okumuş yobazlarla ağzına kadar dolu. öyle de kalsın. şahsen kabullendim bu durumu artık. neden? çünkü kendimi çaresiz hissediyorum bu toplum karşısında.
Feministlerden bir kez daha nefret etmeme sebep olan görüntülerdir. Bunları toplayıp gaz odasına atsak ülke refaha erer. Ortalık temizlenir, ülke yaşanılabilir bir yer haline gelir. Ha bir kaç topluluk daha var gaz odasına atılası ama konumuz bu değil.

Erkeğe helal olsun elini bile kaldırmamış delikanlı gibi dayağını yemiş. Ben dayanamazdım sanırım ağızlarını yüzlerini yamulturdum ve suçsuzken suçlu hale gelirdim.

Edit : Olayın aslı (#39293773) burada kazuo kiriyama nickli yazardaşımız tarafından güzelce anlatılmıştır.

edit 2 : siyabend diye isim mi olur aq ?
bu ülkede feminizm falan tutmayacak rahat olun. böyle aptallıkları aklı başında insanlar desteklemez. Bunlara sert davranacan.
Bu çirkinlikle erkek arkadaş bulamadıklarından dolayı feminist olmuşlar, kinlerini de böyle çıkartıyorlar heralde.
videodan baktığım kadarıyla oğlan, türkiye şartlarında baya baya yakışıklı bir çocuğa benziyor. ortalama her kızı iki bakışıyla tav yapabilecek biri.. genelde linçler tacizden falan oluyor. çok kötü biri olsa bu adam bu şekilde yakalanmaz yakalansa da tepkisi böyle olmaz kötü adam her yerde kötülüğünü gösterir. bulmuşsunuz mazlumu vuruyorsunuz amk kim bilir hangi kaşara yüz vermedi.
o değil de ekran görüntülerinde gizli şeytanı kimler farketti bilmiyorum. iftirayı atan kız hukuk okuyor. bence kepenkleri kapatıp gidelim. bu ülkenin boku çıkmış.
Aşağıinsan'lar.

Bunun baska bir açıklaması yok, aşağıinsan her hal ve kâr da aşağıinsan'ligini gösterecektir.

Genç yoldaşıma geçmiş olsun.
ne kadar doğrudur bilemem ama suçsuz olan biri dayak yerken bu kadar tepkisiz kalmaz. ben yapmadım diye yarar geçer hepsini erkek gücü sonuçta. demek yemiş bir boklar yani. mantıken böyle görünüyor.