bugün

serkan inci ve ismail alpen'in yeni kitabı.
görsel
bu adamların yaptığı sözlükler ortada bir de para verip kitaplarını mı Alıcam? üstüne para verseler okumam.
Kapağı çok güzel olmuş.
Evet haklılar çünkü her erkek heran tacizci,tecavüzcü,şizofren ilan edilebiliyor.
(bkz: reklam alanı).
Ataerkil toplumda kadın olmak kadar zor olmasa gerek.
kapağı ile de ilgimi çeken red pill felsefesiyle yazılan kitaptır. okunacaklar listesinde
Okumak isterim ancak maskülist bakış açısıyla yazıldıysa. Maskülist görünüp feminaziyi dayatan birçok eser ve sayfa var. Eğer feminazinin karşısındaysa bende yanınızdayım sizinleyiz bilge başkanlar
Feminazi karıya bak kitabın yazarına twitterdan senin fikrinin ne önemi var vasat herif demiş o lafı bana diyecekti bu karı ağzının payını verirdim. Senin fikrinin ne önemi var vasat karı diyen bir erkeği linç ederlerdi. Bu yüzden samimi değilsiniz. Bu kitabı mutlaka alacağım ancak bunu internette her kitapevi satmaz bence çünkü hepsi suç ortağı

görsel
lan olum kitap yazmak bu kadar kolay mı aq?

nasıl bir bilgi birikimine sahipsin de bu içerikte kitap yazabiliyorsun? dünyanın neresi feminist aq?
hangi topluma gidersen git bizim kadar olmasa da az veya çok ataerkil bir dünya burası.

ben bir erkek olarak zerre feminist bir dünyada yaşadığımı düşünmüyorum.

he kaldı ki bu dünyada hayat erkekler için zor ise bunun sebebi yine erkekler. la dünyayı biz yönetiyoruz aq.

tanım : Serkan inci gibi beta oğlu beta bir bireyin yazdığı kitap.
Beyinsiz ismail ile gerizekalı serkan'ın bizim ekşide ve erkekadam.org sitesinde yazdıklarımızı araklayıp yazdıkları kitaptır.

Bunlar kadar üçkağıtçı adamlar yoktur arkadaş.
Benim sözlüklerindeki yazılarımdan ilham alarak yazdıkları bir kitaptır.
metrobüste haksız yere bir kadından dayak yemektir.
çok merak ettiğim ve okumayı istediğim kitaplardan. serkan'ı sevip sevmediğimden değil, tamamen feminizm ile ilgili Serkan'ın söyleyecek neyi olduğunu merak ettiğim için.

hediye kabul edilir asdfghgfds.
ister kabul edin ister etmeyin yaradılışımızda erkek kadından daha üstün yaratılmış. Feministlerin bir kısmı bunu da inkar ediyor ama onları kaale almıyorum. Bu güç erkeğe kadınını koruması kollaması için verilmiş. Bu ilk çağdan başlayıp günümüze kadar uzanan bir özellik. Kaldı ki kadınlarında iç güdüsel olarak uzun boylu geniş omuzku kısacası kendisini korayabilecek potansiyelde bir erkek araması da bu tezlerimi kanıtlar mahiyette

O yüzde erkeğin daha otoriter baskın olmaaı gerekirken çoğu zaman kadınlar tarafından yönetildiğine ilişki dahil her aşamada kadının sözünün daha ağır basdığı ve kadına tanınan yüzlerce binlerce pozitif ayrımcılık

Bu açıdan sözlüğün sahibi serkan incinin yazdığı kitap aslında günümüz erkeklerinin çekdipi çileyi anlatır olmuş.

Aaa paket halinde modernist düşünceleri almadığım için cahilim. Tüh tüh tüh.

https://twitter.com/emina...tatus/1181261441514557441
Zordur efendim zor hemde çok zor.
erkek olduğunuz için sürekli aşağılanmanıza neden olabilecek durumdur. evet.
sanırsam essy yazmış bunu.
zordur efendim. çok zor.
Yetenekli gençlere umut ışığı olan kitap.

bu adamalar kitap çıkarabiliyorsa siz neler yapmazsınız?
(bkz: herkesi mutlu edemezsin çünkü meme değilsin)
bir nefeste okuduğum, harikulade kitap. hayatımı kökten değiştirdi diyebilirim.

edebi değeri ve sürükleyiciliği konusuna hiç girmeyeceğim. zira anlamazsınız.

zall bey kalemini konuşturmuş yine...
kitabı henüz okumadım ama ilk fırsatta alıp okumayı düşünüyorum. Bakalım serkan ve ismail neler söylemiş bu önemli konu hakkındaki fikirlerini gerçekten merak ediyorum.
Çok zor her gün ayrilmak isteyen bir koca karisi tarafindan öldürülüyor.
Allah bizi iyi kadinlar ile karsilastirsin.
Ben karim tarafindan öldürülmek istemiyorum.

kadinlar tarafindan tacize tecavüze ugramaktan korkarak sokaklarda gezmek istemiyorum.
Susucam susucam diyorum dayanamıyorum. Hayatımda duyduğum en manasız isme sahip kitap. Umarım ismi sadece ironidir, gerçeklik payı yoktur. Ha yok ciddi ciddi bu düşündelerse; maskülist dünyada kadın olmanın zorluklarını da ele alsınlar.

Karısını dövüp dövüp, aldatıp aldatıp, karısının özgürlük alanlarını kısıtlayıp, sosyal yaşantıdan mahrum bırakıp, ev hanımlığı gibi yasal köleliğe mecbur edip, kadının tek görevi çocuk doğurup mutsuzlukla onları yetiştirmekmişçesine yaklaşan, boşanmak isteyen karısını tehdit eden, yetmeyip öldüren, olur da sağ salim boşanırlarsa nafaka veren heriflere amma duyar kastınız. Bir de üstüne kitap çıkardınız.
Adam karı kıza para yedirirken iyi de, çocuklarına ve kendisinden ödün vererek onları büyüten analarına mı nafaka veremeyecekler? Haklısınız valla beyler. Anaerkil sistemde de en çok siz mağdur oluyorsunuz (!) yaa kıyamam. Bilmesek inanıcaz.
Hangi kafayla yazdınız acaba?

Aldatılan, şiddet gören, yakılan, asit dökülen, öldürülen, psikolojik ve fiziksel eziyetlere maruz kalan kadınları ele alın biraz. Bunlar iki-üç nafaka mağduruna kitap çıkardıysa, erkeklerce ve toplumca mağdur edilen kadınlara da cilt cilt kitap çıkarsınlar lütfen.