bugün

polis ekipleri tarafından " dur atlama kardeşim yazıktır, çoluğun çocuğun var onlara ne olacak" tarzı söylemlerle vazgeçirme çabalarına girilirdi.
felix'in atlayış sonrasında hayatını kaybetmesiyle, recep tayyip erdoğan'ın bunun sorumlusu olarak chp'yi göstermesi olabilirdi.
atlamadan önce "ya allah bismillah" derdi...
habertürk: felix'ten çakma atlayış.
taraf: atlayış darbe provasıydı.
cumhuriyet: işte iman gücü.
zaman: felix'in atlayışı sırasında okuduğu dua.
takvim: felix'ten yılın frikiği.
sabah: aman sabahlar olmasın.
hürriyet: atlayamadı. düştü.
türkiye: işte cemaat, işte felix.
sözcü: cumhurbaşkanı göreve geldiğinden beri 500 trilyon para harcamış. (sözcü felix'i falan takmaz)
milliyet: amerikan oyunu.
hemen başbakanlığa çağrılıp kendisine bir cep telefonu ve cumhuriyet altını hediye edilirdi. belki sonradan adı bir cadde veya okula da verilebilirdi.
Felix'e eyvallah, kedi vardı bu isimde alışığız da, o soyisim degisecek aga.

Bomgartnır ismi boşkatır gibi bi isimle değiştirildi öncelikle.

Bir de, tarih tekerrürden ibarettir derler, uçan adam hazerfen misali kellesinden olurdu çağdaş, bilimsel dusuncenin el üzerinde tutulduğu ülkemizde.
(bkz: boş küme)

hiçbir türk böyle bir ideal uğruna yaşamaz ve gerçekleştiremez.
muhtemelen annesi de felix le beraber balona binerdi felix atlarken arkasından su dökerdi.
uzay yerine bogaz köprüsünden atlar kurtulurdu.
ayaklarının yere değdiği noktayı çok dikkatli seçmesi gerekirdi. türkiye topraklarını pas geçerde herhangi bir komşunun topraklarına iniş yapacak olsaydı sonu olurdu heralde. zira tüm komşularımızla kavgalıyız, gökten inen casus muamelesi görürdü mazallah.
atlarken attırırdı.
bizim çocuk da bi evlenemedi diye hayıflanırdı annesi, bir de atlamadan sırtına havlu koyardı.
görsel
"benim için küçük, insanlık için büyük bir atlayıştı" derdi ve taklitte sınır tanımazdı.
balonla yukarı çıkarken ''dünya çok güzel gözüküyor'' diye değil, ''dünyanın amına koymuşuz la xd'' diye tivit atardı.
sigortalı bi işe girip çalışmaz yaptığı işlere bak ipnenin diye dedikodusu yapılacağı kesindir.
(bkz: felix baumgartner i türk yapma çabaları)
rte açıklama yapardı.

-"Felix'in Dünya'ya atladığı hava koridorunu da biz yaptık, hatta duble yol yaptık oraya!"
@uzay'da şeklinde tüm sosyal platformlarda kendini etiketlerdi.
beyni patlıycak amk dünyaya rezil olacak salak tarzı yorumlar olacaktı.
akrabaları uzaydan bize ne getirdin derlerdi.
aşırı hızdan vergi keserlerdi.
aşağı iner inmez cep telefonundan evi arayıp:
'indim indim şimdi indim ' .
Olmasına gerek yoktur. Biz sahipleniriz
https://pbs.twimg.com/media/A5MJxYBCIAIMYN5.jpg
hala teşekkür ediyordu bana bu imkanı verenler (bkz: bla bla bla)