bugün

gideceği kesinle$mi$ futbolcu. kaynak sağlam.
(bkz: fenerbahçe taraftarı/#15114892)
acilen gönderilmesi gereken adam. yaptığı şey gönderilmesi için zaten yeterliyken bir de maliyeti çok yüksek. türkiye' de bir futbolcu bu kadar para kazanmamalı. senelik 3.3 milyon euro garanti para artı maç başına ücret alıyor bu adam. bir de alacağı primi filan düşününce 5 milyon euroyu geçiyor sanırım kazandığı ve vergi de vermiyor.

bakın çok net bir şey koyuyorum ortaya;

melo, çok yetenekli ve sorunlu, bonservisine 13 milyon euro isteniyor

fernandes çok yetenekli ve sorunlu (yani sorunlu deniyor ama şu dönemde bile takımı en çok sahiplenen adam), bonservisi 3 milyon euro.

bu sözlükte fernandes başlığını ben açmıştım. ben sadece evden maç izleyen bir adamım ona rağmen bu adamın nasıl yetenekli olduğunu görüp açabildim başlığı. yahu o kadar scout ekibi var galatasaray' da. gidip melo' nun yerine bir alternatif bulamıyorlar ve hala benim galatasaraylı arkadaşlarım melo' nun yeri dolmaz abi diyorsa bir durup düşünmek gerek.

ayrıca fernandes' in yaşını düşünürsen iki sene sonra aldığının 5 katına satabilirsin. melo için ise 2 sene sonra aldığının yarısına bile talip bulamazsın
sene 2011 ve küçük melo;
http://b1112.hizliresim.com/s/8/z4nb.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcd...7_8444595_867846960_n.jpg
rieranın moraran gözünü gördükten sonra adı tyson melo olarak değişecek kişidir.
Artık galatasaraylı olmayan futbolcu.
fanatik beşiktaşlı olarak; bu adamın metin oktay ve hagi gibi efsanelerin giydiği 10 numaralı formayı giymesi galatasaray için utanç vericidir.
kendisinin olmasa da küçük melo.nun fenerliler tarafından özleneceği futbolcu.
rieranın gözünün fotoları düştü basına bugün bildiğin mosmor.abartıldığı kadar olmasa da adamı resmen dövmüş

zaten sezon sonu bonservisi alınmayacağı kesin de üstüne bana kalırsa şampiyonluğun da içine etmiş adamdır bu satten sonra gözümde felipe melo

iyi bi kazık attı bize. şampiyonluk gelmezse ki bence gelmeyecek. yönetimde terime bu adamı almayalım diyenler baltaları yeniden çıkartacak ve terimin ipi de kesilecek

yani pezevengin maliyeti sandığımızdan da çok olacak.inşallah en kötü senaryo yaşanmaz..

herifi oynatsan bi türlü oynatmayan bi türlü bu satten sonra, şerefsiz tek kelimeyle..
vurduğu yumrukla bayılan riera yı yerde 45 saniye boyunca tekmelediği güvenlik kameralarınca görüntülenen futbolcu.
adam bayılmış, baygın adamı tekmeliyor yerde 45 saniye.
bundan önce yazdığım entry jet hızıyla silindi.
bunun takımla, taraftarlıkla ilgisi yok. insan olmak lazım önce.
bunu yapan hangi takımdan olursa olsun o malum gruba girer.

kaynak:http://spor.milliyet.com.....2012/1525188/default.htm
Basının Galatasaray'ı yıpratma çalışmalarının son meyvesidir, özellikle 2 yayın organı olayı almış bambaşka boyutlara taşımıştır, olmayan görüntüler için 45 saniye şu bu gibi yazıalr ortaya atmışlardır, sadece kadroya alınmayan oyuncular için demediklerini bırakmamışlardır, rakip takımın bilmem kaç puan gerideki taraftarı iyi oyuncu olan takımın en önemli futbolcusu için atıp tutmaya devam etmektedir. Bu mevcut rakip takım taraftarlarının arkasında medya olduğu için çok rahatlar kendileri, örneğin, fenerhbahçe antremanında daha önceden avga eden, kazım - gökhan gönül, Caner - bilica, Caner - Semih kavgaları değil manşey spor sayfalarının 3. sayfasından verilmiştir.
http://www.htspor.com/fut...03-melo-45-saniye-boyunca
Eğer haberin herhangibir kısmı dahi doğruysa, çok ağır söverim bu köpeğe..(ahanda sövdüm bile..) Ayrıca bu derece karaktersiz olan bir herif ve hele hele olay bu kadar sıcakken, kadro dışı olarak kalmalı ve play-off'larda kesinlikle oynamamalı. Sakat olduğunu farzedip, oynarız maçları olur biter. Yine şampiyon oluruz merak etmeyin.. Zaten olamazsak, dayağın ne demek olduğunu, üzülerek söylemeliyim ki, bazı taraftarlar tarafından öğretilecektir kendisine..
gerizekalıların patrcik viera sandıkları dengesiz futbolcu ee haklılar inamoto mustafa sarp barış ayhan'dan sonra böyle etki bırakır. adam kulübün amına koymuş yok saymış daha bu aptallar sahipleniyor nerdeyse üstüne çekecekler. dedim ya ayhanlar mustafalardan sonra normaldir.
lugano pisliğin tekidir ama takımdaşına o derecede saldırmaz

meloyu belki emre ile kıyas edebiliriz ama bu yaptığını yine kapatamayız. çok destek meraklısıysanız takıma destek verin. herifin yaptığı şey ortada neyine destek verilek ki?

ibnenin attığı kazığı görüyon mu tamda şu dönemde..
lugano'yu gaddar felipe melo'yu melek göstermeye çalışan kedicikleri görünce futboldan soğudum.
göze sokmak için (bkz: http://www.adesblog.com/images/angry_melo.jpg)
kol gibi sokmak için (bkz: (vid #25579))

melo budur lan budur brezilya'nın elenmesine sebep olmuş gaddar gereksiz adamdır de jong bir bu iki kasaplıktan başka bir bok bilmez gereksiz adamdır. ama sarı-kırmızı giydiği için koruma altındadır.

(bkz: http://www.sporxtv.com/fu...%7C-cok-sertSXTVQ20515SXQ)
(bkz: http://www.adesblog.com/images/angry_melo.jpg +)
kol gibi sokmak için (bkz: (vid #25579) +)
(bkz: http://www.sporxtv.com/fu...%7c-cok-sertsxtvq20515sxq)

bunları izleyipde lugano'nun felipe melo'dan gaddar olduğunu savunacak bir kişi varsa ben onun kafasına sokayım ötesi yok.
sözleşmesi "bazı kesimler"ce dert edilmiş futbolcu.

duyumlara göre galatasaray melo'yu affederse ve galatasaray play-off sonunda şampiyon olursa bu "bazı kesim"ler cas'a gidecekmiş.

suçlama belli; "ama galatasaray döven futbolcu oynattı şampiyonluğu iptal edilmeli"
(bkz: lorik cana)
albert rierayla kavga etmiş olan futbolcudur lakin takım içinde kavgaları çok fazla abartmamak lazım. fenerbahçe medyası gaaassaray karıştı diye diiye süper final öncesi gsli oyuncuları ve taraftarları sinirlendirme çalışmasındadır. dünyanın her yerinde idmanda kavgalar tartışmalar daimi olmaktadır. bizden örnekleri de boldur. bizim takımda ibrahimlerin kavgası. fb de caner- semih, caner - bilica kavgaları gibi gibi. para cezası falan verilir olmadı kadro dışı bırakılır sorun kalmaz.
taksim'de tanıştığım brezilyalı bir elemanın dediğine göre melo tam bir getto çocuğudur, dayak arsızıdır, yediği dayakların haddi hesabı yoktur. işte bu sebeple bu hale gelmiştir, kafayı kırmıştır. türkiye'de mevkisinin en iyi adamlarından biridir. ama el bombası gibidir. sadece takımına değil, sokaktaki imza isteyecek taraftarına karşı bile bir risktir. takımından ayrılması galatasaray için büyük bir kayıp olabileceği gibi tam tersine bir kurtuluş da olabilir. ama türkiye'de manyak sevilir malumunuz. nouma'nın sevimli saykoluğunun yerini bu adamın yaptığı tehlikeli hareketler almıştır.
edit: ya düşünsenize volkan demirel manyağı ile bunun birbirlerine girdiklerini... dragon ball gibi olur kanımca. *
süper final'de(!) fatih terim'in şans vereceği, bonservisinin alınması için deli atacağını düşündüğüm galatasay'ın kiralık futbolcusu. galatasaray yönetimi, bu kavga olayından sonra juventus kulubüne tok alıcı imajı verecektir. şampiyonluğa giden juventus sanmıyorum ki melo'yu önümüzde ki sezon kadrosunda düşünsün. birleşen bu parçalar sonucunda melo'ya ödenmesi gereken bonservis 3-5 milyon euro'yu geçmemelidir. krizi fırsata çevirme imtihanı başlamıştır. hadi bakalım.
bu pitbul köpeği için riera'yı yerde tekmeledi haberini ilk yapan medya kim? habertürk ve milliyet. evet ikiside fenerli medya yersen.
benim bildiğim fatih terim in süper finalde oynatmayacağı oyuncudur. Yaptığı hareket özür kabul etmez.

düne kadar biraz olsun sempatim vardı ama takım arkadaşına yaptığı insanlık dışı hareketle içindeki hayvanı ortaya çıkardı ve melo artık eskisi gibi değil diyenleri de yanılttı. şu dakikadan sonra da türkiye de kaldığı her gün lükstür.

Yekta, ceyhun veya bir başkası oynayabilir onun yerine ama bu takım için gerçekten şampiyonluğu hakettiğini gösterme fırsatıdır bana göre ki zaten de haketmiştir sonuna kadar.

her oyuncu elinden gelenin fazlasını da yapıp kimsenin yokluğunu hissetirmeyecektir.
Futbolu bırakıp boksa merak saran galatasaraylı futbolcu.
Adı şu aralar Riera'yı dövmesiyle anılan oyuncudur. Bilmiyorum transfer haberlerini yakından takip edenler farkında mı ama, Fatih Terim ciddi şekilde bir ön libero arayışında. Bu konuda Flamini ile ilgili çok yakın temaslar oldu, ayrıca Beşiktaş'ın içinde bulunduğu kriz sonucu satacağı Fernandes de sıkça anılıyor. Bence Melo yaptığı basit top kayıpları, takım arkadaşlarını rahatsız edecek derecede taraftara oynamak tabir edeceğimiz şımarıklıkları ve aldığı yüksek ücretle çoktan geri gönderilmeyi hak etti ve teknik ekip de bunu düşünüyor. Şampiyonlar Ligi'ne gidilir de yerine gelecek daha az maliyetli bir alternatif bulunamazsa b planı devreye girer, opsiyon kullanılır Melo bir sene daha kiralanır, gelecek senenin sonunda duruma göre 4-5 m Euro'ya bonservisi alınır ya da başka bir oyuncuyla anlaşılır, durum budur. Süper Final ile ilgili de yorumum şudur, bence kesinlikle oynatılacak Melo, bunu yapmadan Melo sağlam bir özür dileyecek ve ağır bir biçimde tahrik edildiğini söyleyecektir. Yönetim ve teknik heyet de bu ilk vukuatı olduğu için bir seferlik affedildiği belirtilecektir. Sonuçta herkes, geçmişinde ne yaparsa yapsın, ikinci bir şansı hak eder.