bugün

Bir kaleci ve on adet sabri'den oluşan takım.
bu sene avrupa liginde takımın en büyük silahı rakip takımın onları çok hafife alması olmuştur. rakipleri plzen i hafife aldıkça çok basit hatalar yapmıştır ve plzen de bu hataları değerlendirmiştir. o yüzden basın açıklamalarında falan rakip takıma kendilerini küçük gösterecek açıklamalar yapıyorlar. psikolojik olarak rakip takımın kendilerini hafife almalarını sağlıyorlar. ama bu taktik fenerbahçe de işe yaramayacak çünkü aykut kocaman plzen i olduğundan daha güçlü görüyor.
napoli ye 2 maçta 5 gol atan takım.

Sir Aykut kocaman burada olduğu sürece herhalde bize de iki maçta 5 atarlar diye düşünüyorum.

Şuraya bak amk plezen diye bir takımdan tırsıyoruz aykut senin yüzünden!
bate'den güçlü olduğu kesin rakip. bakıp göreceğiz.
hafife alınmamış, sikertilmiştir. nokta. bizim ligde 18 ile 13 arasında gezer. bu takımdan 5 gol yiyen napoli'yi diego armando maradona hatırına bırakmıyorum ama ananı skeyim napoli, sağol yine de!
bir necip uysal'ın tek başına hakkından geldiği takım. necip uysal ama delgado değil, queresma da değil, herhangi bir dört kişinin arasından akar geçerim ben aga futbolcusu da değil. o devir hasan şaş ile kapandı. sarı melek ikinci yarı yanlıştan dönüp ernst'in yanına necip'i alınca bitti bu takım. neden bitti peki? çünkü ernst ile ortada sıçan oynayamadılar ikinci devre ve ileride top kaybetmekten başka bir şey yapmayan adam sayısı dörtten üçe indi. ikiye inseydi beşiktaş maçı alırdı zaten.
boyunun ölçüsünü alan takımcık.
beşiktaşımızla oynadıkları uefa maçında tanıdığım takımdır. çakı gibi futbolculara ve tilki gibi bir antrenöre sahiptir. her ne kadar beşiktaş bunları elese de "ne kadar organize oynuyo lan bu ipneler" demiştim zamanında. tehlikeli takım vesselam.
plezen ilk 11 Değeri : 6.650.000 EUR
napoli ilk 11 Değeri : 112.300.000 EUR

küsüratının yarısı kadar olduğu takıma deplasmanda 3 atmış ve fenerbahçeyle eşleşmiş olan futbol takımı.
victoria plzen'in genel direktörünün dediklerine bakılırsa fenerbahçe'yi elemeyi kafasına koymuş olan klüp.Çünkü Avrupa'nın türkler'i eleme stili böyledir.Türkler çok iyi türklerden çekiniyoruz eleme ihtimalimiz yüzde otuz ve akabinde türkün elenmesi şeklinde giden döngünün fitilini ateşlemiş olan takım.
10 numaraları, 2002 yılında galatasaray'ın sporting lizbon'a takas ettiği jardel karşılığında kadrosuna katığı oyunculardan biri olan 37 yaşındaki horvath'dır.
Viktoria Plzen’in Genel DirektörüPavel Pillar: "Facebook’a bakmak bileFenerbahçe’nin büyüklüğünü anlamak
için yeterli. Kontrol ettim, Fenerbahçe’nin Facebook üzerinde 6 milyonun üzerinde takipçisi var. Bu neredeyse Çek Cumhuriyeti’nin toplam nüfusunun yarısına eşit! 6 milyoni nanılmaz bir rakam. Böyle bir kulübe saygı duyulur. Bizim ülkemizin en popüler takımı Sparta Prag’ın takipçisi sayısı 100-150 bin! Plzen’inki ise 30 bin. Ayrıca F.Bahçe kulübüyle
yaptığımız telefon görüşmeleri de etkileyiciydi. Kulüpteki her birimde 30-40’ar kişi çalışıyor. Bizde kulübü idare eden toplam personel sayısı 8…"
fener için ciddi sıkıntı hemde çok ciddi!
fenerbahçe'nin avrupa ligi'nde 2. turdaki rakibi. napoli'yi deplasmanda 3-0, içeride de 2-0 yenip elediler.
fener'in rakibi.