bugün

Hadi siktir git
Dükkanin önünü kapama.
Yıllar önce benimdir efendim. Sözlükten öylesine kopmak istemiştim ki kendimi ucurtmustum adeta . Geri dönmemek üzere yaptıgım bu intiharın geri dönüşle sonuclacagini asla düşünemezdim.
diger hdp'lilere ibret olsun. her hdp'li bir gun sozluge veda edecektir.
--spoiler--
Her hedepeli gibi onurumla
--spoiler--

Giderayak güldürmüştür.
silik yemiştir. herkesin eline sağlık. birlik beraberlik güzel şer.
Duygulandırmıştır. Güle güle küçük Nihat..
(bkz: Nihat Doğan Özgecan yorumu)
Fenerbahçeli olduğu için karşı durduğum, bölücü olduğu için yakın durduğum durumdur. hepinizin amk beynim burnumdan fışkırdı düşünmekten, ben gidiyorum.
Güle güle.
Katıldığın kampanya.

Gördüğüm kadarıyla akplisi, chplisi, mhplisi, hdplisi, müslüman ı, ateisti, her türlü troll ün destek verdiği kampanya.

Herkesin görüşü farklı fakat bu konuda birleşmiş görünüyor. Yönetimin bunu göz önünde bulundurması gerekir.
canı gönülden desteklediğim kampanyadır.
(bkz: faydali bir kullanici nin sözlüğe vedası)
hemen şimdidir.

az önce teamweaver'dan bir programa crack attırıyordum bi salak yardımıyla. ama o esnada şerefsiz tarayıcı açıp malum şerefsizce açılan başlığı açmış. bunun arkasına sığınıp sözlüğe yazmaya devam edeceğime her hdp'li gibi onurumla giderim.

hoşça kalın arkadaşlar. hesabımı sildiriyorum bu iftira ile yaşayamam.
An itibariyle baslayan kampanyadir. Trollugun de bir siniri var...
(bkz: aşağıya bakmayın salak salak yukarıdan geldi bizim dangalak)
(bkz: oy)
bir şerefsizin bilgisayarıma teamweaver'dan program kurarken girdiği entry. allahın belası.
birinin çocuğu da çıkaramadım.
Trollük yapmayı, anasını satarak pezevenk yapmak zanneden kişi.
(#27719308)

ehi, ehihi...

bir yazar.
ilhan cavcav kadar maç satan birinin yanında aziz yıldırım melek kalır bunun farkındadır.
her başkanı aziz yıldırım gibi sanmasa fena yazar değil aslında.
ak partililerin kirlettiği isim. bölücü olmayan partilerin kaçında tüm cinsel tercihlere sahip olan kişiler, tüm ırktan kişiler var lan? sektörün gidin bebeler.
profil resminde hedape bayrağı olan kullanici.
özelden ak partili yapmak için uğraşmaktayım kendilerini.
ayrıca gammazlık üzerine bilgi vermektedir.
paralıyım evet. zigonun üstünden al sabah çıkarken uyandırma gecenin iki katı kere sikerim.
Pavalı köpeklev den birisidir. Amk angry bird i seni.

Edit: ayrıca pkk lıymış oç. Neyse sakinim.
başlık sol frame'de var ama günün ilk entrysi şu anda gözükmüyor. demek ki geleceğe çok güzel bir yatırım yapmışım.